Po prostu sport

+
Te teksty, ktore walą do siebie obaj panowie, to raczej na podgrzanie atmosfery...Cóż, bukmacherzy ustalają srednio kurs 4;1 na Pudzianowskiego, większość specjalistów jest za Pudzianowskim, na jego korzyść świadczy siła , masa i wytrzymałość... jeżeli chodzi o szybkość, w najgorszym przypadku nie odstaje zbyt znacznie.Także, ewidentny faworyt.
 
Gwindor said:
Żartujesz, prawda?Niespełniony bokser bez żadnych sukcesów vs najsilniejszy człowiek świata, trenujący od kilku lat karate (co jak co, ale dzięki temu zwinność i gibkość bardzo się rozwija), który przy swojej masie jest na tyle zręczny, żeby z powodzeniem np. tańczyć.
Karate kyokushin, konkretnie. No to nie wiem, czy Najman ma jakieś szanse. Karate jest cokolwiek staroświeckie i nie dba aż tak o biomechanikę ciała, jak nowsze SW, ale uderzenie można sobie wyrobić straszne. A przy sile Pudziana... Boks chyba nie pomoże.
 
Ja pie*dole ale Pudzian rozwalił Najmana... Kilka sekund i game over xD Ale widać, że ma zajebisty power. Rzeczywiście może mu nieźle iść w MMA.
 
Jeżeli Gołota wytrzyma na ringu 5 rund, TurboDymoMan zawstydzi Gołotę i wytrzyma 2 ... to Najman zawstydzi ich obu ... wytrzyma 40 sek :D
 
Ale Pudzian przy swoich gabarytach pokazał też świetną szybkość. Widać, że będzie zajebistym strikerem, ciekawe tylko jak pójdzie mu z typowymi grapplerami... Jeśli będzie ich trzymał na dystans to zawojuje świat :D
 
Pudzian zrobił Najmanowi niezłą demolkę, przeliczył się gość , Najman wybrał sobie zdecydowanie za silnego przeciwnika. Pudzianowski jak czołg.
 
On był jak buldożer, albo spychacz... Najman tylko patrzył którędy ma spier*alać.A kiedy odkrył, że (cytując pewnego znanego marszałka) - " Nie ma już którędy [*oddalać się w nieokreślonym kierunku*] , to nie zostało nic tylko poddać walkę, zanim mu mózg przez uszy wyleci.
 
Masakra , "Walka dobra ze złem" Najmana wygwizdali ... I bardzo dobrze !
 
Strach na Demotywatory wejść:p Ech, a tak się Najman przechwalał, że pokaże Pudzianowi, że nie liczy się "hodowla" organizmu, tylko technika :p A swoją drogą widziałem kiedyś inną walkę Najmana, tak dostał, że za ring wypadł :DEdit: znalazłem :Dhttp://www.youtube.com/watch?v=TmjjmeN3Ir8
 
Zero techniki, czysta siła ;D Dwie godziny czekania ( w tym 1h reklam) na 44 sekundy walki ;D) Dobry start dla Pudziana. Było tak jak mówił Pudzianowski, to było zderzenie malucha z lokomotywą, za jakiś czas Pudzianowski może być bdb zawodnikiem. Ciekawe jak wiele ofert walki posypie się po tym co zrobił Marian z Najmanem. :p Edit: Ekhm ... wiem , że ma na imię Mariusz... Marian użyłem... , bo tak króceji lepiej się pisze, ;D
 
W sekundach.Nie wiedziałeś? :pO, Wall-E :pBtw. Nie zawiodłem się na widzach i na YT już są filmiki z walki, więc obejrzałem sobie tą masakrę :D Śmiechowe ;D
 
Nie warto było czekać na 44 sekundy walki. Już mnie szlag trafiał przez ten maraton reklam. Nawet piwa nie zdążyłem otworzyć. I już po wszystkim. Najman leży. Śmiech. Spodziewałem się ze Pudzian wygra ale w taki sposób. To była niszczycielska demolka.
 
Znowu całą walkę będą pokazywać w wiadomościach, wieściach, czy innych inforamacjach, bez konieczności streszczania :DTo była miła przerwa między reklamowa.
 
Top Bottom