Po prostu sport

+
ser-ekxD said:
@UP
Ale kurde dziwnie się czuję wyobrażając sobie MU od przyszłego sezonu... To będzie już zupełnie inny klub.

Jeśli Ronaldo wróci to będzie bardzo silny klub. Taki jaki był kiedyś z Beckhamem, Ronaldo i innymi gwiazdami. Ciężko sobie wyobrazić innego trenera ale takie jest życie. Filozofia zostanie. Ciekawi mnie po co im 50 napastnik do kolekcji :p
 
Michax said:
Jeśli Ronaldo wróci to będzie bardzo silny klub. Taki jaki był kiedyś z Beckhamem, Ronaldo i innymi gwiazdami. Ciężko sobie wyobrazić innego trenera ale takie jest życie. Filozofia zostanie. Ciekawi mnie po co im 50 napastnik do kolekcji :p
Kurde, polska telewizja jak popieprzona nadaje wszystkie Gran Derbi jak lecą, a taki mecz, to nie... Baaa, nigdzie nie ma, tylko na pieprzonym Canal+. Ale od czego jest internet :p
 
Michax said:
Serek fan MU? I snookera? :p Ehh liczyłem i tak na Trumpa no ale hmm Ronnie.
Nie, nie oglądam snookera, rybka mi on. Ale coś jak jest na onecie, to poczytam :p

Co do MU - może nie fan, ale lubię ich, choć wolałem stary MU, z Solskjaerem, Nistelrooyem, itp.
 
Czyli nie rybka bo czytasz :p Ja tam wolę Liverpool :D Choć pozycja w lidze jest z lekka hmm do dupy :p
http://www.youtube.com/watch?v=g3BWL9aqblE
 
Michax said:
Czyli nie rybka bo czytasz :p Ja tam wolę Liverpool :D Choć pozycja w lidze jest z lekka hmm do dupy :p
1) Rybka, bo czytam, gdy już nie ma nic ciekawego na onecie :p

2) Lubię sporo klubów, nie mam jednego, któremu bym tylko kibicował.
 
Abo tak: :p
 
Obraniak zrezygnował z gry w reprezentacji do czasu, aż będzie inny trener.

Szkoda kurde... Miał słabsze występy, ale w większości meczy grał dobrze, wyróżniał się. No i był jedynym graczem, który się nie bał strzału z 25-30 metrów od czasu, gdy z reprezentacją pożegnał się Mariusz Lewandowski. No ale media sobie znalazły kozła ofiarnego, do tego niektórym osobom w PZPN się nie spodobał no i chłopak nie wytrzymał.


Ale tak myślę, że niedługo może powrócić, bo jakoś nie daję dużych szans Fornalikowi, że jeszcze przez długi czas będzie trenerem reprezentacji xD
 
Tja Mariusz Lewandowski, i jego "strzały" z dystansu. Nadawałby się ale do NFL...

Żaden polski trener nic nie da reprezentacji. Niesławna polska myśl szkoleniowa potrafi zmarnować każdy talent i zdemotywować każdego piłkarza. Szansą byłoby powierzenie budowy struktury szkolenia specjalistom z zagranicy, ale lobby dziadków z PZPN-u działa i na to się nie zanosi.

Teraz kuriozum: mecz Barcelona - Wisła odbędzie się nie na Reymonta tylko w Gdańsku. To po co było "modernizować" stadion za setki milionów złotych, skoro mecze i tak będą na drugim krańcu Polski.
 
Parachrist said:
Tja Mariusz Lewandowski, i jego "strzały" z dystansu. Nadawałby się ale do NFL...
Ale przynajmniej próbował. I czasem trafiał. A u nas aktualnie jak nie ma Obraniaka to nie ujrzysz żadnego strzału z daleka praktycznie xD No i Obraniak dobrze wolne wykonywał, chyba najczęściej z naszych strzelał bramki z tego.
 
Parachrist said:
Teraz kuriozum: mecz Barcelona - Wisła odbędzie się nie na Reymonta tylko w Gdańsku. To po co było "modernizować" stadion za setki milionów złotych, skoro mecze i tak będą na drugim krańcu Polski.

Rozchodzi się o to że druga strona Błoń ma stadion o mniejszej pojemności niż PGE Arena. A wiadomo, przyjeżdża Barca i Ci na górze chcą jak największą kasę zebrać.
 
Obraniak strzelił kiedyś super gola z rzutu wolnego ;) Jak przymierzył to przymierzył z rzutu wolnego. Z gry to słabo ostatnio kiepsko choć miał błyskotliwe podania.
 
Dobrze, że tego Nawrockiego ze skry juz wywalili, lekkie zdziwko ze Falasca! bedzie nowym trenerem. W ogole sporo sie w skrze zmieni mam nadzieje, ze na lepsze
 
Mecz na bardzo wysokim poziomie! :D. Mnie osobiście szkoda tylko Weidenfellera. Wcale nie był gorszy od Neuera, to obrońcy się pogubili przy Robenie
 
Trzeba też oddać dla sędziego, że widowiska złymi decyzjami nie popsuł, chociaż Dane na drugą żółtą zasłużył.

A co do polskiej reprezentacji i strzałów z dystansu, to, jeżeli już mamy kogoś wskazać, to potrzebny by był nam nowy Krzynówek. Trzeba mu oddać, że w Bayerze ładne bramki strzelał, w reprezentacji też pokazał swoje.
 
Top Bottom