Po prostu sport

+
Czy ktoś mógłby mnie, laikowi, wytłumaczyć dlaczego Hulk, który o ile dobrze pamiętam, w poprzednim meczu dostał żółtą kartkę, grał wczoraj z Kolumbią?

Bo może temu, że za jedną nie zawieszają? :D
To tak, jak na drodze z punktami karnymi: prawko zabierają po osiągnięciu limitu. ;)
 
Czas najwyższy, ale niestety się nie zanosi na niespodziankę dzisiaj :p

Szkoda Neymara :(
Na niespodzianki nigdy się nie zapowiada :D

A FIFA się kompromituje puszczając płazem taki złośliwy i groźny faul Zunigi. On nie chciał walczyć o piłkę tylko był sfrustrowany i chciał się wyżyć na Neymarze, sam za Neymarem nie przepadam ze względu na nurkowanie, ale ja bym dał Zunidze kilka meczów zawieszenia i grzywne wysokości jego miesięcznej pensji. Coraz więcej graczy fauluje jak on, Giroud w Premier League jest tak kopany co kilka meczów ale Francuz to kawał chłopa którego kontuzje omijają szerokim łukiem, ale sędziowie i federacje i tak nie powinni puszczać takich rzeczy płazem tylko karać takie rzeczy, tak samo jak wymuszanie karnych. Nie rozumiem czemu takie rzeczy nie są egzekwowane :fury:
 
No przecież właśnie o tym mówiłem. Ale dobrze, nie wracajmy do tego. Po co wracać do historii? Ona prędzej czy później wróci do nas sama ;) Swoją drogą zawsze twierdziłem, że ta "polityczna poprawność" nas zgubi.

Hmm, Twoja postawa to właśnie przybliżanie nas do powrotu historii. Tej ciemnej karty. Bo obwinianie Niemców, jako narodu, za zbrodnie II wojny światowej to takie samo podejście, jakie prezentowali naziści wobec Żydów czy Romów. Dokładnie takie samo.

Sorki za OT.
 
To niestety racja. Vide to ze złamaną nogą, co serek linkowal wcześniej :/

Co do Neymara, kontuzja kontuzją, ale szkoda, że nie zagra w kolejnych meczach przez to, w końcu nie codziennie gra się w półfinale /finale mundialu :(
 
Per Panie @robert70r

Niestety, a dodatkowo takie urazy zawsze zostawiają jakiś ślad. Tak fizyczny, jak i psychiczny. Nawet u największych gwiazd pokroju Neymara.
 
Jak Argentyna będzie grać tak jak do teraz to na pewno nie wygra. Belgia będzie chciała wygrać za wszelką cenę, a grać potrafią. Więc ja stawiam na nich.
 
Hmm, Twoja postawa to właśnie przybliżanie nas do powrotu historii. Tej ciemnej karty. Bo obwinianie Niemców, jako narodu, za zbrodnie II wojny światowej to takie samo podejście, jakie prezentowali naziści wobec Żydów czy Romów. Dokładnie takie samo.

Fantastyczna postawa, jakże szlachetna. I jakże naiwna. Jeśli uważasz, że obwinianie Niemców za ich zbrodnie w czasie ostatniej wojny jest takim samym podejściem jak to, które Niemcy prezentowali popełniając te zbrodnie przeciwko Żydom, Romom i Polakom, to nie mamy o czym mówić. To znaczy, że "poprawność polityczna" naprawdę przekroczyła już granice absurdu.
Nie wspominając już o tym, że Niemcy prześladowali i krzywdzili Polaków na dłuuugo przed nazistami, Hitlerem i II wojną. Na tym pozwolę sobie zakończyć dyskusję na ten temat. I również przepraszam za OT.

@Mario\m/
Wydawało mi się, że żółta kartka powoduje, że zawodnik, który ją otrzyma nie bierze udziału w następnym meczu. Zresztą tak chyba zawsze jest napisane na komunikacie, który pojawia się na dole ekranu: "Misses next match" Ale może ja się nie znam. Jak powiedziałem, jestem laikiem :)

A co do faulu Zunigi, to oglądałem ten fragment meczu uważnie i stwierdzam, że to BYŁ celowy atak na Neymara. Po prostu Kolumbijczyk się wściekł bo przegrywali mecz. I powinien być za to ukarany znacznie bardziej surowo niż Suarez. Zuniga zrobił to samo co Suarez tylko w sposób bardziej sprytny i bardziej brutalny.
 
Wydawało mi się, że żółta kartka powoduje, że zawodnik, który ją otrzyma nie bierze udziału w następnym meczu. Zresztą tak chyba zawsze jest napisane na komunikacie, który pojawia się na dole ekranu: "Misses next match" Ale może ja się nie znam. Jak powiedziałem, jestem laikiem :)
Zawodnik opuszcza kolejny mecz jeśli mu się tych żółtych kartek zbierze odpowiednia ilość, na mś chyba trzeba 3 kartki dostać(oczywiście nie w jednym meczu :)) żeby opuścić kolejny mecz.
 
Ale gol niech mnie ! ładna bramka, bardzo delikatny strzał mierzony.
Żeby nie skończyło sie jak wczoraj z Niemcami szybko strzelony gol ustawił spotkanie i dalej było już tylko holowanie wyniku.
 
Last edited:
No niestety, ech...
Chciałbym napisać niech wygra lepszy, ale solidaryzuję się z naszymi, znaczy się Europą.
Kibicuję przede wszystkim Niemcom (na każdym turnieju od 2006), ale reszta kontynentu nie jest mi obojętna.
 
Weźcie wywalcie Szpaka, wstydu oszczędźcie...

Messi przy piłce, a ten krzyczy "Maradona"...

EDIT: O, ninje są wszędzie^^ Nie zauważyłem powiadomienia.
 
Top Bottom