Po prostu sport

+
Żebym miał bliżej sam bym pewnie takowy "super mecz" zobaczył na żywo mimo, że nie jestem kibicem żadnej z drużyn. Sam od kilkunastu lat kibicuje czerwonej stronie Manchesteru i mimo gorszych czasów nie zanosi się u mnie na zmiany :)
 
Oglądam sobie wyjazdowy mecz Legii z FK Aktobe (Kazachstan) i czuję się, jakby to było kurka rozgrywane 40 lat temu :p Realizacja transmisji mega^^
 
Start Bundesligi i BVB pokazuje jak bardzo było zależne od Roberta
Przegrana fakt z nie byle kim bo z Leverkusen 2:0 - bramka na 1:0 najszybsza w historii (7 sekunda) tak dla równowagi drugi gol na sam koniec 95 minuta meczu.

Ps A Arsenal szczęśliwy remis
 
Paranoi w polskiej piłce ciąg dalszy. Właściciel Wisły Kraków zwolnił prezesa, Jacka Bednarza, bo ten popadł w konflikt z... kibolami. I Ci kibole żądali dymisji Bednarza.

LOL
 
Paranoi w polskiej piłce ciąg dalszy. Właściciel Wisły Kraków zwolnił prezesa, Jacka Bednarza, bo ten popadł w konflikt z... kibolami. I Ci kibole żądali dymisji Bednarza.

LOL

Klub bez kibiców nie istnieje, więc byłby powściągliwy od takiego komentarza :)
 
Klub bez kibiców nie istnieje, więc byłby powściągliwy od takiego komentarza :)
Ale tu nie chodzi o kibiców. Tylko zwykłych kiboli. Stowarzyszenie "kibicowskie", które domagało się dymisji jest głównie kojarzone z kibolami.

Bednarz się im naraził, bo nie chciał, by te buce rzucały racami, które lądowały w innych sektorach, czy na boisku. Oczywiście "kibicom" to się nie spodobało.
 
Last edited:
W aferze z zawodnikami KSW czy MMA, zwał jak zwał, robi się coraz ciekawiej.
To znaczy odwrotnie, nieciekawie.

[video]http://sport.wp.pl/kat,1035299,title,Zatrzymany-zawodnik-MMA-byl-poszukiwany-za-morderstwo,wid,16838785,wiadomosc.html[/video]
 
W aferze z zawodnikami KSW czy MMA, zwał jak zwał, robi się coraz ciekawiej.
To znaczy odwrotnie, nieciekawie.

[video]http://sport.wp.pl/kat,1035299,title,Zatrzymany-zawodnik-MMA-byl-poszukiwany-za-morderstwo,wid,16838785,wiadomosc.html[/video]

przecież ten sport to ze swojej natury (pranie po mordach) przystań dla życiowych wykolejeńców, ex-osadzonych i innych kryminalistów, więc czy naprawdę się dziwimy?
 
Zacznijmy od tego, że dla mnie to nie jest sport. Ale wiele osób tak uważa, więc chciałem być uprzejmy.
I nie generalizowałbym, bo za chwilę przejdziemy do stwierdzenia, że wszyscy MMOwcy, bokserzy, karatecy i inne bijące się ludy to banda wykolejeńców, degeneratów, kryminalistów i złoczyńców. :D

Dobra, koniec żartów. :D
Ja się dziwię, że nikt wcześniej tego nie rozpracował. ;)
 
Zacznijmy od tego, że dla mnie to nie jest sport.
Głównie to lanie się po łbach, więc się zgadzam. Ale np. już walki Mameda to głównie zapasy, więc już pod sport to podpada :p

A co do samego lania się - a niech się leją, co mi tam. Lepiej niech jeden przywali drugiemu na ringu, niż miałby to zrobić gdzieś na ulicy.
 
Głównie to lanie się po łbach, więc się zgadzam. Ale np. już walki Mameda to głównie zapasy, więc już pod sport to podpada :p

A co do samego lania się - a niech się leją, co mi tam. Lepiej niech jeden przywali drugiemu na ringu, niż miałby to zrobić gdzieś na ulicy.

Mamed to Mamed, jeszcze się okaże, że jest "ojcem chrzestnym" czeczeńskiej mafii, która ma na celu dyskredytację polskiego światka sztuk walki. :)
Nie, znowu jaja se robię. ;)

Sek w tym, że ono podobno właśnie na ulicę wyszli, i o to w tej całej sprawie chodzi. :D
 
Top Bottom