Po prostu sport

+
A ja sobie myślę, że teraz to Niemcy powinni martwić się swoją własną klątwą, ponieważ już od sześciu lat nie potrafią z nami wygrać xD
 
Last edited:
Bardzo dobrze, że Niemcy dostali po nosie, a my wreszcie zagraliśmy, nie pięknie, lecz skutecznie. Trzeba przyznać, że dziś każdy zawodnik pokazał charakter. Teraz tylko niech nie spoczną na laurach...
 
Co do meczu jeszcze, to mnie też bardzo cieszy gol Mili. Powrót do reprezentacji po 2.5 rocznej przerwie, ludzie się dziwili po co nam taki dziadek, a tu sobie gola strzelił. I jak dla mnie, to na takiego gola sobie zasłużył swoją całą karierą. Jak dla mnie piłkarz kompletny, bardzo doświadczony, znany z tego jak gra, a nie z wyczynów poza boiskiem. I jeden z najlepszych pomocników jakich mieliśmy w Polsce w ostatnich latach.

Tak jeszcze wpis na niemieckiej wiki, niestety usunięty po chwili:
 

Attachments

  • 0a89812561c5c4e1ade59f36f47d3df8.jpg
    0a89812561c5c4e1ade59f36f47d3df8.jpg
    50.9 KB · Views: 54
Last edited:
Według TVN24 to Krychowiak jest bramkarzem reprezentacji ;P


A tu ryk z niemal 60 tysięcy polskich gardeł na Narodowym, serce rośnie :)
 
No niestety, powiedziałbym, że dosyć frajersko straciliśmy tego gola. I Szkoci niestety coraz lepiej grają...

E: Koniec pierwszej połowy na szczęście, bo Szkoci trochę mocno cisnęli. Choć gdyby piłka doszła do Lewego w tej jednej kontrze...
 
Last edited:
Sędzia kalosz, a Szkoci nie znają słowa fair play.

Faul na Lewym był ewidentny pomimo tego, że Szkot najpierw trafił piłkę. Ale zagranie zdecydowanie zaliczało się do bardzo niebezpiecznych. A Szkoci czemu nie znają fair play?
 
Top Bottom