Po prostu sport

+
Taka reprezentacja Polski mi się podoba ! Gra nie jest idealna , ale wszystko się zaczyna zazębiać . Mila to zawodnik klasy światowej gdzie on się błąkał tyle lat ? Może Nawałka go wpuszcza na końcówki bo ma słabą kondychę ?
Widać jakieś schematy gry , gra pressingiem , ładne akcje .
Niemcy zremisowali - jesteśmy w takiej samej sytuacji co wcześniej po meczu z Niemcami ;)
 
No i co najważniejsze polska nareszcie w drugiej połowie nie powłóczy nogami i nie oddycha rękawami ;). Jak na naszych chłopaków to na prawdę bardzo fajny mecz :).
Co do mili to właśnie jest dobry gracz na wejścia w końcówkach ;). Bo wnosi spokój i doświadczenia a do tego ma dobrą technikę :).
 
Nie miałam możliwości obejrzenia meczu Polska - Szkocja, ale na moje nieszczęście leciała w tle transmisja meczu drugiego. Niezwykle zadziwiają mnie komentarze zawodników niemieckiej drużyny, którzy twierdzą, iż zagrali dobre spotkanie i wynik tłumaczą zmęczeniem. Niemcy grali dzisiaj fatalnie i powinni się cieszyć, iż nie przegrali wyżej. Wprawdzie bramka wsadzona im w ostatniej minucie dogrywki boli ( znamy, znamy), jednak o nawet średniej formie nie może być teraz mowy. Strasznie męczące było to spotaknie. Nawet do obejrzenia :p
 
Mecz do momentu wejścia Mili ciężki do oglądania. Mila kiedyś prześmiewczo był nazywany zawodnikiem biegającym z niewidzialną wanną na plecach z racji swojej prędkości, ale dziś wyglądał pod tym względem bardzo dobrze. Od momentu wejścia na boisku był najlepszym zawodnikiem. Szkoda, że Grosicki przestrzelił, to jest grzech ciężki nie wykorzystać takiego podania po takiej indywidualnej akcji podającego. Fajnie, że Milik strzela gole w reprezentacji, jest bardzo młody. Jest w świetnym klubie dla młodych chcących się rozwinąć piłkarzy i trenuje pod okiem samego Dennisa Bergkampa. Sędzia fatalnie poprowadził mecz powinien burę dostać niezłą.
 
Wprawdzie bramka wsadzona im w ostatniej minucie dogrywki boli

No dogrywki to akurat w tym meczu nie było ;). Tylko cztery minuty doliczone. Ale dla nas to akurat remis w tamtym meczu jest świetną wiadomością :) (tak, tak, wiem, że Niemcom też kibicujesz :)).
 
No dogrywki to akurat w tym meczu nie było ;). Tylko cztery minuty doliczone. Ale dla nas to akurat remis w tamtym meczu jest świetną wiadomością :) (tak, tak, wiem, że Niemcom też kibicujesz :)).
Fakt, źle się wypisałam :D
W tej fazie nie kibicuję jeszcze nikomu, jestem złą kobietą.
 
Ale wyszło, że nasi nie potrafią zagrać dwóch meczy na równym poziomie. Szkoci byli ewidentnie do ogrania, ale tak się zastanawiam: czy aby nasza reprezentacja nie poległa od tej samej broni, którą "zabiła się" reprezentacja Niemiec w meczu z nami: czyli zbytnia pewność siebie. ;)

A sprawa sędziowania to już inna bajka. :p

 
Nas po prostu jeszcze do końca nie wytrzeźwieli po świętowaniu historycznego zwycięstwa z Niemcami.
Trzeba ludzi zrozumieć ;) ...
 
Top Bottom