Jeśli którykolwiek Tuskie ma jakiś kłopot międzyuserowy, to do zgłaszania tego służy przycisk w prawym dolnym rogu okna posta.
Szczerze radzę uspokoić się ze spamem natomiast już teraz.

Ed. I, tak, ciągnięcie dyskusji w tym duchu to jest także spam, wobec czego posty lecą.

Last edited:
Lewy nawet nawet gra, Bayern rozgniata Romę do przerwy 5:0
Lewandowski gol i asysta, mogła być jeszcze cudo-asysta ale niestety Xabi nie strzelił gola.
Włosi w szoku.

Skończyło się 7-1, ale Lewy już więcej nie strzelił. Za to Radwańska wygrała pierwszy mecz w Mastersie. W dwóch setach z Kvitovą :). Może jednak coś w tym sezonie jeszcze uda się jej ugrać :).

Legia wygrała z Metalistem 1:0, prowadzi w grupie z kompletem zwycięstw.
Dziwne trochę obyczaje panuja w Legii, Vrdoljak który wiadomo niby jest specjalistą od 11 a przecież dwie zmarnował z Celtikiem, znowu poszedł wykonywać wapno i nie strzelił, czy nikt tam nie chce wykonywać karnych tylko tacy specjaliści, Przecież dobry obyczaj nakazuję, nie strzeliłeś karnego podchodzi następny z drużyny. Jeszcze jakby tego było mało Vrdoljak sam sprokurował karnego ręka w polu karnym.
A na koniec meczu Kosecki marnuje 100% z bramkarzem (strzela obok bramki).

Dziwne trochę obyczaje panuja w Legii, Vrdoljak który wiadomo niby jest specjalistą od 11 a przecież dwie zmarnował z Celtikiem, znowu poszedł wykonywać wapno i nie strzelił, czy nikt tam nie chce wykonywać karnych tylko tacy specjaliści

Zwycięstwo cieszy, ale przyznam, że tego nie jestem w stanie zrozumieć. Na miejscu Vrdoljaka sam bym zrezygnował z wykonywania karnych po popisie z Celtikiem. A jesli to decyzja trenera, to tym bardziej tego nie rozumiem. Muszą stracić kolejną szansę na awans, żeby coś zmienić?

Legia następny mecz gra u siebie z Metalistem i po tym, jeśli wygra, to ma zapewniony awans na 100% :)

A Radwańska za chwilę zaczyna mecz z Woźniacką. I również jeśli wygra, to ma zapewniony awans do półfinału Mastersa. Trzymam kciuki :).

Sorki za post pod postem, ale edycji nie pokazuje :). Radwańska niestety poległa w dwóch setach. Kilka genialnych zagrań, w tym jedno które chyba będzie pretendować do zagrania turnieju, ale niestety duzo więcej niewymuszonych błędów i straconych szans. Jutro jeszcze ostatnia okazja z Szarapową, ale jakoś marnie to widzę.

No i to znowu ja, ale Radwańska zalicza niesamowity powrót z Szarapową. Po 5-7 w pierwszym secie i 0-4 i 1-5 w drugim przyznaję, że postawiłem krzyzyk i przełączyłem na inny program. A tu tymczasem Radwańska doprowadziła do tie-breaka i wygrała go po podwójnym błędzie serwisowym Szarapowej :D! Wyeliminowała tym samym Szarapową z Mastersa, a sama nawet w przypadku przegranej zachowuje szanse na awans :).

E: Niestety trzeci set dla Szarapowej. Radwańska ma jeszcze szansę, ale Woźniacka musi ograć Kvitovą i to najlepiej 2-0.

Nie takie bramy się strzelało :)

Ważenie Szpilka-Adamek.
Interesuje się tu ktoś boxem ? Ja trzymam kciuki za Adamka. Mam nadzieję że do 10 rundy znokautuje tego napompowanego celebryte.

Szpilka to jakaś pomyłka. Z przyjemnością zobaczę jak Adamek przetrzepie mu makówkę.

Żebyście się*wszyscy nie zdziwili, serio :D Tak naprawdę nie wiadomo, czego się*po Adamku spodziewać. Wygląda dobrze, jak zawsze. Ma niepodważalnie większe doświadczenie i więcej opanowania. Ale umiejętności są w ringu. Zobaczymy. Jestem w tej walce podzielony i nie obstawiał bym nikogo za $.

Nie wie ktoś, gdzie podziała się 'multiliga' w Lidze Mistrzów na jednej z platform satelitarnych?
Być może stracili prawa do pokazywania takiej ilości meczów, w lidze angielskiej też mi się wydaje że mniej meczów leci niż kiedyś.

Co do walki Szpilka - Adamek, to w takich medialnych walkach zawsze musi być "zło vs dobro" to co szpilka mówi to zapewne taka kreacja żeby ludzi przyciągnąć.