Po prostu sport

+
AAAAAAaaa !

Dać Naszym Walczakom po milionie złotych premii !
A mi sto tysięcy w ramach zadośćuczynienia za stres ;)
 
Po takiej walce ten brązowy medal smakuje jak złoto.

A teraz wszyscy kibicujemy Francuzom, by spuścili srogie lanie tym rodowitym "Katarczykom" xD
Hehe no bo w we francuskiej reprezentacji grają samej czystej krwi Francuzi. :D To taka sama zbieranina jak reprezentacja Kataru.
 
Po takiej walce ten brązowy medal smakuje jak złoto.


Hehe no bo w we francuskiej reprezentacji grają samej czystej krwi Francuzi. :D To taka sama zbieranina jak reprezentacja Kataru.

Powstanie Francuzkiego Imperium Kolonialnego datuje sie na około 1605 rok.
To robi różnice :)
 
Finałowy mecz należał do Polaków. Najbardziej emocjonujący i za to powinni dostać nagrodę specjalną :D
 
Winny czy nie, powinien to zrobić dużo wcześniej.
[video]http://eurosport.onet.pl/siatkowka/miroslaw-przedpelski-zrezygnowal-z-funkcji-prezesa-polskiego-zwiazku-pilki-siatkowej/rwz0v[/video]
 
Ja napiszę o siatkarskiej PlusLidze. Myślałem, że wobec takiego zagęszczenia meczów ogromną przewagę będą miały zespoły bogatsze, dysponujące dwoma równorzędnymi składami, a okazało się, że można wbić się do czołówki (Cuprum, Trefl), grać jak równy z równym z faworytami (AZS PW, AZS Olsztyn) czy nawet wygrywać (Będzin). Cieszy, że nie ma jakiegoś zespołu, który wybitnie odstaje i ma zdecydowanie najmniej punktów.
 
Kowalczyk za chwilę pobiegnie w finale sprintu!

Skład finału: Polka, Szwedka i 4 astmatyczki.

---------- Zaktualizowano 16:54 ----------

Buuu...

Kowalczyk 4 miejsce, wygrał astmatyk Marian...
 
No i mamy brąz w sprincie drużynowym stylem dowolnym! Ładnie. :thumbup:

---------- Zaktualizowano 15:25 ----------

Tylko czemu Norweżki znowu wygrały...? To już jest nudne.
 
Szwedki oszukiwały, więc powinny dostać dq albo karę czasową (ale to organizatorki i do tego Szwedki, więc pewnie im to ujdzie...). Niemki już złożyły protest :p
 
Top Bottom