Po prostu sport

+

nowy

Forum veteran
Po prostu sport

Chyba temat jest zrozumiały . Ale musi być zachowana jedna zasada. Mianowicie nie krytykujemy sportowców w sposób: ten to pier****, a ten to drewno. Jeśli już krytykujemy to w sposób kulturalny, żeby się z tego tematu jedno wielkie wyzwisko nie zrobiło.
 

Keth

Ex-moderator
No IMO topik moze byc. Sami juz nad tym myslelismy jakis czas temu, ale w koncu nie wypalilo No to zacznijmy: Polska w MS
 

nowy

Forum veteran
W MS i bardzo dobrze, tylko szkoda, że trener nie potrafi docenić tych dzięki, którym to osiągnął (czytajcie Frankowskiego)
 

tibor

Forum veteran
W Polsce sport jest traktowany nieco po macoszemu. Widzę to na przykładzie mojego LO, cały czas gramy praktycznie w siatkę, co mnie na przykład odpowiada. Ale na przykład nasz poziom w piłkę nożną (ale to już pewnie wina tego, że fo tego LO mało kto chodzi wybitnie wysportowany ). Ogólnie rzecz ujmując nasze wyniki we wszelkich turniejach oscylują w granicach 11:1, ostatnio było 16:3.... tak tylko przypomnę, że to piłka nożna.
 

nowy

Forum veteran
Ostatnio troche zainteresowalem się naszą dalszą ligą, mówie o klasie A, B, C. I o ile klasa C prezentuje się kiepsko to już wyższe znacznie lepiej. Szkoda, że w tych klasach młodzi mają małe szanse pojawić się na boiskach, wszędzie ci starzy (czytaj ponad 30 lat )Edit-> Mam zupełnie inny problem niż Tibor, przez pierwszy rok w liceum grałem w pilke nożną (ns WFie oczywiście) z pięć razy może, nasz wuefista wychodzi z założenia, że w piłe to sobie na dworze pogramy, na szczęście w tym roku jest inaczej, dzięki naszemu łagodnemu przymusowi
 
Co jak co ale mnie się temat sportowy na forum wiedźmina nie podoba jak cholera - nie ma wspólnego mianownika - chyba założe temat "Budownictwo-wymiana doświadczeń" - buduje się ktoś? Ma zamiar kupic projekt? Może ocena stanu technicznego budynku? Ewentualnie projekty......ludziska no bez przesady
 
Poniekąd lekki off, ale piszecie o Polsce w MŚ, no to może w jakiś sposób zainteresuje też was to:Dziś rano radiowa "Trójka" gościła przewodniczącego Leppera. Już po zakończeniu właściwego wywiadu jeden z redaktorów zadaje "dla rozluźnienia" ostatnie pytanie: "Prawdopodobnie już Pan słyszał, że mamy szansę na Euro 2012, co Pan na to". Na co przewodniczący dumnie "My jako Samoobrona jesteśmy przeciwni wprowadzenia euro w Polsce"--> Geno; jest to oficjalne forum Witchera, ale nie oznacza to, że wszystkie tematy muszą być koniecznie związane z samym wiedźminem. Tak przynajmniej ja to interpretuję.
 
Daerdin said:
--> Geno; jest to oficjalne forum Witchera, ale nie oznacza to, że wszystkie tematy muszą być koniecznie związane z samym wiedźminem. Tak przynajmniej ja to interpretuję.
To tylko moje zdanie nie wiążące ale wywodzące się też poniekąd ze stosunku do takich tematów Fallena i spółki na początku powstania czy też uruchomienia forum - chyba,że oficjalnie jest rozluźnienie - mnie nic do tego - w każdym razie na początku było to forum stricte wiedźmińskie Daerdin -> anegdotka bardzo fajna ale coż moherowe berety...
 
heh... my gramy na WFie prawie caly czas w kosza... 10 godzin w tygodniu gramy w kosza... :p no czasami sie trafi wyjscie na silownie albo siatka :p tak troche zaduzo kosza nawet jak na klase sportowa o profilu koszykowka :p
 

nowy

Forum veteran
Geno said:
Co jak co ale mnie się temat sportowy na forum wiedźmina nie podoba jak cholera - nie ma wspólnego mianownika - chyba założe temat "Budownictwo-wymiana doświadczeń" - buduje się ktoś? Ma zamiar kupic projekt? Może ocena stanu technicznego budynku? Ewentualnie projekty......ludziska no bez przesady
Tak, ale dużo jest tematów offtopic, ktore mają dokładnie tyle samo wspólnego z Witcherem co ten.
 
my na wf krecimy beke z naszego wfisty a sam osobiscie nie potrzebuje wf-u bo trenuje LA i wf to dla mnie skromna rekreacja
 
Może tak każdy sie wypowie - ulubiona drużyna piłki nożnej=> Skra Obory :)(Liga okręgowa) Pozdrawiam kibiców !!a tak na serio => Bayer Leverkusen
 
Yarpen Zergil said:
Może tak każdy sie wypowie - ulubiona drużyna piłki nożnej=> Skra Obory :)(Liga okręgowa) Pozdrawiam kibiców !!a tak na serio => Bayer Leverkusen
no to masz przeciwnika bo ja od 12 lat jestem fanem Borussi Dortmund " BVB ist der beste" Yarpen Zegril-pozrdo
 

nowy

Forum veteran
Ja jestem fanem VanDersara i zawsze kibicuje klubowi w którym gra, czyli w tej chwili Manchesterowi, dla mnie jest on po prostu mistrzem.
 
Ja swego czasu, gdy się tym jeszcze jakoś tak bardziej interesowałem (tj. piłką nożną) to byłem wielkim fanem Bayernu Monachium
 

nowy

Forum veteran
W lidze mistrzów aktualnie kibicuje jeszcze Ptrzałce, z powodów samolubnych, chce wierzyć, że sport to nie tylko kasa.
 
czytalem wczoraj fakt chyba i byl wywiad z malyszem ktory twierdzi ze jest w stanie 300m skoczyc ...chyba na k400
 
sami fani bundesligi - a widzieliscie jak zarabiscie Smolarek gral z ekwadorem Nowy -> nie czytam takich swinstw na codzien tylko raczej z przymusu przeczytalem bo nudzilo mi sie jak jechalem ponad 1 godz od malbokaa co do samego bieg to musze sie pochwalic bo o wlos przegralem z mistrzem juniorow woj.warmisnko-mazurskiego w biegach przelajowych. on o rok starszy na dodatek jets - (pozdro dal niego wogole )tylko czekac az powolanie dostane do mojej kardy wojewodzkiej moze wlasnie trener to czyta? hehe
 
Top Bottom