Po prostu sport

+
Nie widzę Radwańskiej...

Chinka jakaś taka żywsza dziś, biega do większości piłek, walczy. A Aga odpuszcza często, nawet nie walczy o piłki...

---------- Zaktualizowano 20:42 ----------

BRĄZ RAFAŁA MAJKI
 
Ale mamy brąz Majki w kolarstwie :D. A jak niewiele brakowało do złota. Gdyby ta ostatnia prosta była o 2 km krótsza... Ale i tak BRAWO!!!
 
Radwanska to zawsze była porakza. Wielkie turnieje to nie dla tej dziewczyny. Jak cos wygrala to nie było tych najlepszych zawodniczek. Odpadniecie juz w 1 rundzie to jest dla mnie skandal i to nie z jakas wielka rywalka
 
I to trzecie, jeśli dobrze liczę, igrzyska, na których dała taki popis. Ech... :( Ale za to Majka ma brąz. Pierwsze koty za płoty. :)
 
Trzecie. Ale czytaliście jaka miała podróż do Rio? Montreal - Nowy Jork - Lizbona - Rio - 52 godziny! I trzy dni treningów i aklimatyzacji straconych :(. Może gdyby nie to byłoby inaczej.
 
A kto jej bronił przylecieć parę dni wcześniej, a nie na przysłowiowe "zapalenie płuc"?! Według mnie Agnieszka ma większe pieniądze z turniejów WTA i po prostu nie przygotowuje się jakoś specjalnie na IO.
 
A kto jej bronił przylecieć parę dni wcześniej, a nie na przysłowiowe "zapalenie płuc"?! Według mnie Agnieszka ma większe pieniądze z turniejów WTA i po prostu nie przygotowuje się jakoś specjalnie na IO.
To tak można powiedzieć o wiekszości tenisistów/tenisistek IO to dla nich zawody drugiej lub trzeciej kategorii, Niektórzy nie przyjechali na igrzyska w obawie żeby nie złapać ZIKA chociażby Simona Halep.

Jakoś tam zły na Agę nie jestem bo jak skończy karierę to dopiero będzie susza u nas w tenisie i wspominanie
(coś jak przypadek Sikory i biathlonu)
 
A kto jej bronił przylecieć parę dni wcześniej, a nie na przysłowiowe "zapalenie płuc"?! Według mnie Agnieszka ma większe pieniądze z turniejów WTA i po prostu nie przygotowuje się jakoś specjalnie na IO.

Chyba nigdy nie uprawiałeś sportu. Przygotowania do takiej imprezy planuje się praktycznie co do godziny. I w ramach tych przygotowań trenerzy (nie tylko Agnieszki, bo wielu innych zawodniczek) uznali, ze zagranie turnieju w Montrealu będzie dobre. W podobnej sytuacji jak Agnieszka znalazło się wiele innych tenisistek i niektóre miały jeszcze mniej szczęścia niż ona. A normalnie nóż mi się w kieszeni otwiera jak słyszę, ze ktoś jest w stanie posądzić sportowca startującego w igrzyskach o brak ambicji. Gdyby zależało jej tylko i wyłącznie na kasie jak niektórzy twierdzą, to w ogóle by tam nie pojechała.
 
Janowicz też do domu, chociaż po walce. No ale w jego przypadku to było do przewidzenia, że za daleko nie zajdzie, bo to jednak jest co najwyżej dobry średniak. Rywal dużo wyżej w rankingu, a mimo to była duża szansa na wygraną. Szkoda.

---------- Zaktualizowano 21:04 ----------

Holenderka makabrycznie się wywaliła na rowerze na zakręcie. Prosto głową w krawężnik. Jeśli to przeżyła, to się zdziwię oO

---------- Zaktualizowano 21:25 ----------

Lol, podobno nic poważnego jej nie jest oO Pewnie kask ją uratował.

[video=youtube;MmegQ-mU_-E]https://www.youtube.com/watch?v=MmegQ-mU_-E[/video]

---------- Aktualizacja 08-08-2016 07:04 ----------

O jacie, Djoko odpadł w 1 rundzie xD To dopiero jajca :p
 
Last edited:
O jacie, Djoko odpadł w 1 rundzie xD To dopiero jajca :p

Siostry Williams w deblu też odpadły w 1 rundzie .... sensacyjne czy też przewidywalne robi się te Rio, ci co mają dużo do obrony w Azji i US Open w tym sezonie widać podchodzą nie na 100% bo to trochę inna ranga zawodów.
 
Ja widziałem. I nigdy bym nie powiedział, że nie zależało mu w stu procentach na wygranej. Williamsówny też były załamane, bo bardzo chciały zdobyć czwarte złoto. Ale Venus jest chora i grała niestety słabo.
 
Last edited:
Zalał się łzami bo być może to ostatnie igrzyska Djoko(29) w których ma szanse na medal?, dla sióstr Williams raczej na 100% ostatnie IO nie widzę ich za 4 lata w takim wieku.
Same sensacje wczoraj były bracia Murrayowie też wczoraj odpadli, też poważnie trudna para.

Chciałbym żeby Kubot z Radwańską coś ugrał, to było by coś extra dla deblowej kariery Kubota.
 
Top Bottom