Pobieranie DLC i patchy

+
_almansur_ said:
OK, ja zrobiłem to tak: w Galaxy najpierw kupiłem (za free) zestaw DLC, widoczny po prawej w głównym ekranie Wiedźmina w Galaxy. Status zmienił się na "OWNED". Następnie w Galaxy: MORE->CONFIGURE i tam są dwa check-boxy z DLC, które trzeba zaznaczyć i wtedy je pobiera.
U mnie również. Nie pobierajcie przez MORE > Download Extras!
 
Hehe, próbowałem ściągnąć te DLC z gog galaxy, ale cosik się spsowało i teraz twierdzi, że całą grę od nowa muszę instalować.
 
Bo musisz. GOG Galaxy to zbugowana kupa jest. Zamiast DLC, pobiera pierwszy plik instalacyjny gry i jeśli to uruchomisz, program usunie Ci pliki gry z dysku. Jeśli, tak jak mi, pliki DLC nie pojawiają Ci się w More>Configure, pozostaje Ci pobrać bezpośrednio z GOG.com, ze strony gry na Twoim koncie i zainstalować ręcznie. Oj przerosło ich to wszystko.... mocno.
 
Kupel miał to samo, u mnie też pobiera jedynie plik setup_the_witcher_3_wild_hunt_2.0.0.28.exe
Grę instaluję już 3 raz. Udało Ci się ściągnąć i aktywować te dodatki?

_almansur_ udzielił odpowiedzi na nasze pytanie. Poza tym trzeba zgłosić ten problem z pobieraniem dodatków oraz usuwaniem gry.
 
Cholera już nie rozumiem, grę pobierałem z Gog.com przez przeglądarkę ,a dopiero później zainstalowałem GOG Galaxy i problem taki że te dodatki nie chcą się zainstalować.
Po Lewej pod The Witcher Wild Hunt piszę : Not Yet Played
A gdy próbuję zainstalować dodatek to pisze : Instalation Failed : Out of disk space. I co, teraz znów od nowa mam pobierać tylko tym razem przez galaxy cała grę?
 
Last edited:
@wrobel154 ja też tak instalowałem jak Ty, czyli najpierw przez przeglądarkę W3, potem zainstalowałem Galaxy, następnie dodałem grę poprzez More->IMPORT FOLDER. Też miałem Not Yet Played, zagrałem, potem próbowałem bez powodzenia zainstalować dodatki przez MORE->GET BACKUP & EXTRAS. Więc, następnie zrobiłem tak jak opisałem tutaj: http://forums.cdprojektred.com/thre...DLC-i-patchy?p=1676631&viewfull=1#post1676631 i działa. Powtórz moje kroki, może pyknie :)
 
@wrobel154 ja też tak instalowałem jak Ty, czyli najpierw przez przeglądarkę W3, potem zainstalowałem Galaxy, następnie dodałem grę poprzez More->IMPORT FOLDER. Też miałem Not Yet Played, zagrałem, potem próbowałem bez powodzenia zainstalować dodatki przez MORE->GET BACKUP & EXTRAS. Więc, następnie zrobiłem tak jak opisałem tutaj: http://forums.cdprojektred.com/thre...DLC-i-patchy?p=1676631&viewfull=1#post1676631 i działa. Powtórz moje kroki, może pyknie :)

Dzięki wielkie, faktycznie działa. Nie dawało mi to spokoju, teraz zrobiłem jeszcze raz i jest ok. Dziękuje bardzo.
 
OK, ja zrobiłem to tak: w Galaxy najpierw kupiłem (za free) zestaw DLC, widoczny po prawej w głównym ekranie Wiedźmina w Galaxy. Status zmienił się na "OWNED". Następnie w Galaxy: MORE->CONFIGURE i tam są dwa check-boxy z DLC, które trzeba zaznaczyć i wtedy je pobiera.I później faktycznie są dostępne jak pisał @Szincza
u kupca, któremu się życie uratowało w Białym Sadzie
Dzięki ! Kurczę powinno być to jakoś przystępniej opisane dla graczy jak ściągać te dodatki. Bo tak to ludzie mają problemy.
 
Dajcie możliwość dociągnięcia paczek językowych na konsoli anwet jak spakujecie wszystkie języki w jedną to ją zassię :D
 
Muszę się jeszcze raz zapytać, bo nie zrozumiałem wcześniejszych odpowiedzi.
Co trzeba zrobić jak próba wgrania DLC kończy się usunięciem całej gry (i przy okazji skazaniem na kolejną długą instalację)?
 
@bartek902109


  • zainstalować ponownie,
  • jeśli instalowano z płyt DVD przejść do następnego kroku, jeśli z plików pobranych z GOG.com, pobrać pakiet językowy PL z GOG.com (strona gry w bibliotece) i zainstalować,
  • pobrać łatkę 1.01 poprzez GOG Galaxy (odradzam - aplikacja zawiera wiele błędów) lub bezpośrednio z GOG.com i zainstalować,
  • w żadnym wypadku nie instalować DLC z poziomu GOG Galaxy (jest na to skomplikowany sposób, ale nie w każdym przypadku działa), zamiast tego pobrać pliki DLC z GOG.com i zainstalować,
  • uruchomić grę i
 
Top Bottom