Pochwal się forumowymi osiągnięciami

+

Pochwal się forumowymi osiągnięciami


  • Total voters
    101
Na forum działa Moderatorskie Kółko Wzajemnej Adoracji (...)

To zapewne nie jedyne kółko adoracji, które działa(ło) na tym forum :harhar: ...

Ale my tu o osiągnięciach powinniśmy prawić, a nie (jawny) spam uskuteczniać.

Tak więc jeszcze raz wyjdę naprzeciw z pytaniem - czy są jakieś specyficzne osiągnięcia dla forum Cyberpunk 2077?
 
@IwaN
Jak szukasz osiągnięć to popatrz sobie na profil Ketha :p
Są osiągnięcia za używania nazwy Cyberpunk lub CP A także za wyrazy Wiedźmin, Wither, CDPR, CDP RED (Nabiję sobie słówek, a co? ;) )
Jest osiągnięcie za napisanie 3000 postów na forum TW, więc pewnie analogiczne osiągnięcie dotyczy forum CP, no i żeby napisać post na każdym forum. Więcej nie wyszpiegowałem.
 
@IwaN
Jak szukasz osiągnięć to popatrz sobie na profil Ketha :p
Są osiągnięcia za używania nazwy Cyberpunk lub CP A także za wyrazy Wiedźmin, Wither, CDPR, CDP RED (Nabiję sobie słówek, a co? ;) )
Jest osiągnięcie za napisanie 3000 postów na forum TW, więc pewnie analogiczne osiągnięcie dotyczy forum CP, no i żeby napisać post na każdym forum. Więcej nie wyszpiegowałem.

Ok, dzięki.

Nikt się specjalnie tym tutaj nie chwalił, więc myślałem, że tylko Wiedźmin dostąpił przywileju.
 
A mi nadal nie wszedł, choć Redpointów już rozdałem na pewno ponad sto, to samo za 100 otrzymanych, co tam że mam już ponad 200, do tej pory nic ;/ @Keth napraw to :p
 
Znając moje zapędy do obdarowywania innych orenami, przepraszam - REDpointami, tak namiętnie przez was omawiane osiągnięcie szybko* nie znajdzie się na moim koncie :p ...

*Nawet gdy teraz jestem nad wyraz "rozrzutny".
 
A mi nadal nie wszedł, choć Redpointów już rozdałem na pewno ponad sto, to samo za 100 otrzymanych, co tam że mam już ponad 200, do tej pory nic ;/ @Keth napraw to :p

Admini znają problem, może w przyszłym tygodniu się coś ruszy :)
 
Właśnie wpadło mi do kieszeni tysiąc rubli proszę państwa, znaczy się tych no... RED Pointów :D Można coś za to kupić? :p
 
Pamięć genetyczna zapisuje się w nerkach? Jeśli tak to biorę, obczaję sobie Wiedźmina 3 przed premierą :D
 
Another Year Bites The Dust VII


Be a forum user for 7 years
Achievement Earned on 25-10-2014 03:33 PM



 
Top Bottom