Pochwal się forumowymi osiągnięciami

+

Pochwal się forumowymi osiągnięciami


  • Total voters
    101
Pochwal się forumowymi osiągnięciami

14 aczików mam, a co ciekawsze to:

Ponad 9000!
Napisz post, który będzie miał 9000+ znaków
[Over 9000 jakoś lepiej brzmi :p ]

Level Up! V
Osiągnięcie za każdy rok od daty rejestracji

Silniejsze od miecza
Napisz 5000 postów

E:
Pytania są tendencyjne! I
Zagłosuj w 1 ankiecie

:D
 
Last edited:
Jo jo. Ten sĘs w ankiecie to specjalnie czy przypadkiem? Ja na razie zbieram znajomych bo mje wyczyściło. Za to chyba też achievementy są?

E: Acziwment za ankietę mistrzowski. "Pytania są tendencyjne" :D Dajcie orena komuś kto wymyślił te osiągnięcia.
 
Last edited:

Keth

Ex-moderator
Wydaje mi się, że kliknięcie na liczbę osiągnięć przenosi do strony z nimi, także u innych osób :)

E: Acziwment za ankietę mistrzowski. "Pytania są tendencyjne" :D Dajcie orena komuś kto wymyślił te osiągnięcia.

Dziękujemy wraz z moderatorami ;)
 
Chyba będę musiał napisać całą symfonię literkami, bo tak rozwiniętego posta to chyba nigdy nie napiszę. Widziałem, że jest za 1337 znaków achievement.
 
Pomysł piękny, choć istnieje ryzyko natłoku bezsensownych postów w pogoni za aczikami...

Cóż, przynajmniej ser-ek zyskał formalny sens swoim postom :D
 
A co to jest 'Currently Held Trophies' w zakładce Osiągnięcia?
Co trzeba zrobić, żeby dostać trofeum? Zebrać jakiś skalp, podpalić jakąś wioskę, czy po prostu przymilać się do moderatorów? :D
 
A co to jest 'Currently Held Trophies' w zakładce Osiągnięcia?
Co trzeba zrobić, żeby dostać trofeum? Zebrać jakiś skalp, podpalić jakąś wioskę, czy po prostu przymilać się do moderatorów? :D

Może wrócą odznaki z dwóch wersji forum wstecz? "Skryba", "Bohater VS" i takie tam
 
Top Bottom