Pochwal się swoim V

+
Premiera za nami, a ponieważ gra oferuje naprawdę mnóstwo opcji personalizacji postaci to może czas pochwalić się swoim V?



Tak obecnie wygląda mój V, w tle aktualna fura :)

PS. Ważna uwaga! Gra oferuje opcję pełnej nagości więc jeśli ktoś ma ochotę to może się podzielić też i taką fotką. Nie każdy jednak chciałby to oglądać więc z szacunku dla innych użytkowników wrzucajcie nagusów w spoilerze.
 
Jak zrobić takie zdjęcie w grze? Wiem że podobno jest taka funkcja ale nie wiem jak się ją uruchamia.
 
Na razie nie bawiłem się w robienie screenów. W grze jest tyle do zobaczenia i zrobienia, nie bardzo wiadomo za co się zabrać. Trochę to przytłacza na początek. Na początku mój V wyglądał tak:
20201210180329_1.jpg


Jak pogram kilkadziesiąt godzin to pobawię się w trybie foto. Jest później możliwość zmiany fryzury, dodania tatuaży, wizualnych wszczepów?
 
Na razie nie bawiłem się w robienie screenów. W grze jest tyle do zobaczenia i zrobienia, nie bardzo wiadomo za co się zabrać. Trochę to przytłacza na początek. Na początku mój V wyglądał tak: View attachment 11075909

Jak pogram kilkadziesiąt godzin to pobawię się w trybie foto. Jest później możliwość zmiany fryzury, dodania tatuaży, wizualnych wszczepów?

Na razie nie znalazłem żadnego fryzjera ani innych opcji zmiany wyglądu więc chyba nie (chociaż grałem trochę krótko).
 
V chwilę po tym gdy wyszła z samochodu przestraszona policją, która zaczęła ją gonić po uderzeniu w ścianę (tak, zapadła się pod mapę, wpadła do wody, a następnie pod wodę i leciała sobie).
P.S. Nie, nie jest jej zimno. Brak koszulki to bug, bo jest założona ;)

1607815028184.png


1607815049126.png
 
Top Bottom