Pochwal się swoim V

+
Były korpo
Podobny do młodego Keanu z Matrixa. :think:

20201213164755_1.jpg


20201213172059_1.jpg
 
Cholerka, miałem w sumie w planach robić kogoś podobnego, teraz chyba trochę żałuję, że poszedłem w inną stronę :p Swoja droga to oświetlenie w kreatorze jest takie sobie, zwłaszcza przy zbliżeniu na twarz. Kolory włosów i oczu często wyglądają tam nieco inaczej niż w samej grze.
 
Cholerka, miałem w sumie w planach robić kogoś podobnego, teraz chyba trochę żałuję, że poszedłem w inną stronę :p Swoja droga to oświetlenie w kreatorze jest takie sobie, zwłaszcza przy zbliżeniu na twarz. Kolory włosów i oczu często wyglądają tam nieco inaczej niż w samej grze.
Zdecydowanie, kolor włosów wyglądał zupełnie inaczej i dziwnie reaguje na naturalne oświetlenie w grze, ostatecznie wybrał bym nieco ciemniejszy wariant, gdybym mógł się cofnąć do kreatora.
Kto wie, może REDzi wprowadzą ten ficzer, tak jak w Dragon Age'ach zawsze był on dodawany jako DLC.

Tak czy siak - jestem zadowolony.
 
Jego wygląd wydaje mi się najbardziej pasować do typu historii jaka jest w cyberpunku. Jaka klasa, Nomad czy ulica?
Ale mi przyjemnie teraz xD.
Właśnie taki efekt chciałem osiągnąć jednocześnie oddalając się troszeczkę od wizerunku z oficjalnych materiałów promocyjnych. Plus bardzo fajnie zgrywa mi się on z angielskim głosem i generalnie taką postacią, jaką staram się odgrywać - choć tutaj trzeba chyba zaznaczyć, że na charakter V mamy niewielki wpływ.

Nomad, street kida zrobiłem czarnoskórego, też mi swoją drogą bardzo fajnie wyszedł ale screena pewnie wrzucę, jak będę nim grał. Na razie nie utożsamiam gry z jakąkolwiek inną postacią - tylko tą, którą wykreowałem na pierwsze przejście.
 
Szkoda, że w grze nie dodali fryzjerów salonów tatuaży itp. Naprawdę niezrozumiała decyzja, chciałby pozmieniać parę rzeczy. Nawet w w3 był fryzier, gdzie nikt tego nie wymagał, a w grze, gdzie wygląd stawia się na 1 miejscu tego nie ma.:shrug:
 
Nie ma fryzjerów? W takim razie coś czuję, że moja przygoda z Cyberpunkiem zakończy się zanim jeszcze się rozpocznie, utknę na wieki wieków w kreatorze postaci ;).
 
Szkoda, że w grze nie dodali fryzjerów salonów tatuaży itp. Naprawdę niezrozumiała decyzja, chciałby pozmieniać parę rzeczy. Nawet w w3 był fryzier, gdzie nikt tego nie wymagał, a w grze, gdzie wygląd stawia się na 1 miejscu tego nie ma.
Zamiast robić pierdyliard pytajników z powtarzającymi się aktywnościami mogli zrobić aktywności typowe dla GTA: fryzjerów, sklepy z ciuchami, jakieś restauracje, braindance'owe kina plus kilka minigier chociażby jakieś rzutki, bilard albo coś z VR jak w Watch_Dogs. Niektóre te rzeczy są w świecie, ale albo korzystamy z nich w ramach wątku głównego, albo po prostu są i nic nie można z nimi zrobić.
 
Top Bottom