Podejmij wyzwanie podczas Pojedynku Dowódców!

+
Dopiero dobiłem do 5-tego zadania i zagrałem talią przygotowaną pod jak najszybsze jego wykonanie. Po zagraniu kilkunastu kart (Miód Przodków; Triss: Motyle; Nenneke; Jednorożec; Vysogota; Anna Stenger; Tarcza z łusek; Złocista Piana; Temerski werblista; Chłopska milicja) zaliczyło mi zaledwie 4.
W polskim opisie jest napisane, że mają to być karty wzmacniające inne jednostki, zagrane "używając królowej Meve". Doprawdy nie wiem jak to ma działać oraz jak wykonać owo zadanie najsprawniej.
 
Imho dalej jest coś nie tak albo czegoś nie wiem. Wrzuciłem z 18 kart wzmacniających do decku Meve (praktycznie wszystko co się dało) poszedłem na tryb sezonowy i nalicza różnie ale nie więcej niż 10 na mecz. Karty specjalne i artefakty się nie liczą? Tylko jednostki?
Tak swoją droga to się nawet ten deck nieźle sprawdza :)
 
Dopiero dobiłem do 5-tego zadania i zagrałem talią przygotowaną pod jak najszybsze jego wykonanie. Po zagraniu kilkunastu kart (Miód Przodków; Triss: Motyle; Nenneke; Jednorożec; Vysogota; Anna Stenger; Tarcza z łusek; Złocista Piana; Temerski werblista; Chłopska milicja) zaliczyło mi zaledwie 4.

Z tego co napisałeś masz cztery karty NR, reszta to neutralne - może o to też chodzi?
 
Małe ogłoszenie: Zadanie 5 zostało naprawione. W ramach rekompensaty, wszyscy gracze z aktywnym zadaniem 5 zostali automatycznie przeniesieni do zadania 6.

Szkoda, że gracze z ukończonym zadaniem 5 nie dostali żadnej rekompensaty (np. 1 punktu postępu do wykonanych zadań frakcyjnych), bądź co bądź przez buga, wykonanie tego wyzwania zabrało sporo więcej czasu, niż zajęłoby gdyby wszystko działało jak należy. W tym czasie można już było wbić kolejny punkt za wygranie 5 rozgrywek w queście powtarzalnym.
 
Z tego co napisałeś masz cztery karty NR, reszta to neutralne - może o to też chodzi?
Po mojemu to zlicza tylko użycie kart po wydaniu rozkazu przez Meve ale może masz rację z tymi neutralami. Mam w talii `20 kart wzmacniających i średnio zlicza po 8-9 na mecz sezonowy. Teraz trochę żałuję że wcześniej chociaż do tego 5 zadania nie pociągnąłem ;/ bo to jest trochę masakra tym bardziej, że nie lubię grać ciągle 1 dowódcą. Ciekaw jestem jak to u innych dowódców działa teraz?
 
Last edited:
@Alicja. czy możesz wytłumaczyć jak należy wykonywać zadanie nr 5, żeby poprawnie się zaliczało? Mam max jednostek z pokrzepieniem, w każdej grze wykładam ich około 8 a zadanie zalicza mi 4-5. Czy to chodzi o to, że w tej samej turze co wykładam jednostkę, muszę użyć umiejętności dowódcy, czyli stworzyć owoc Gernichory? Bo jeśli nie, to dalej nie działa tak jak powinno, mogę umieścić gdzieś filmik z rozgrywki.

EDIT:
Tak według mnie tak to właśnie działa, bo przed chwilą się potwierdziło, dokładnie liczyłem jednostki z pokrzepieniem, które rzucałem w tej samej turze co stwarzany owoc. Nie wiem w takim razie tylko jak to zadanie można wykonać chociażby Ardalem, bo to by oznaczało, że trzeba rozegrać 80 gier. (nie wiem jakie zadanie ma arnjolf)
 
Last edited:
@Lexor faktycznie, chyba o to chodzi. Złożyłem talię z samych kart KP i po zagraniu partyjki, w której użyłem BPP, Wieży oblężniczej x3, Stennisa, Wykładowcy z Ban Ard, Miecza Vandergrifta, Medyka polowego, Setnika x2, Werblisty oraz Ronvida zaliczyło mi 11 kart (na 12 z umiejętnością wzmocnij - może nie zaliczyło trzeciej Wieży stworzonej z posiłków, następną partię spróbuję zagrać bez użycia tej karty).
Wygląda na to, że muszą to być karty frakcyjne i jednocześnie nie muszą wzmacniać innych, wystarczy że wzmacniają siebie (przypadek BPP i Ronvida) choć w zadaniu stoi jak byk "kart wzmacniających i n n e jednostki".

Edit; Druga gra, w której udział wzięli: BPP x2, Vysogota, Stennis, Wieża x2, Wykładowca, Medyk, Ronvid, Anna, Werblista, Setnik, Nenneke. Na 13 kart zaliczyło 12.
 
Last edited:
Tak. To jest to samo zadanie, które wykonujesz w kółko dla punktów i dla kontraktu.
Ok dzięki to poczekam sobie z wbijaniem 15 w sumie, na kolejne pojedynki frakcji. Ponoć miały ukazywać się mniej więcej raz w miesiącu.
 
Nie wiem kiedy to poprawiono bo nie grałem Meve od 3 dni ale o dziwo zaczęło dobrze naliczać karty... wszystkie. Miałem 53 karty naliczone na 140 i szczerze mówiąc odpuściłem. Ale dzisiaj mówię sprawdzę na wszelki wypadek i zrobiłem zadanie chyba w 6 meczy. :)
 
Pomimo, że grałem potworami to żałuję, że ta frakcja wygra bo zbyt duża monotonia jak dla mnie, wziąłem ich ze względu na odblokowanie lidera, który pomoże mi wykonać jeden kontrakt, ze względu na to, że ostatnio grałem scoia więc pewnego rodzaju urozmaicenie, również w kontraktach z tym związanych oraz dlatego że byłem pewien, że tym razem ludzie wybiorą coś innego i wygra zupełnie inna frakcja, no ale.. może pare osób pomyślało tak jak ja. :beer:
 
@Jedmar0702 póki co w dwóch pojedynkach frakcji jakie były po HC staram się wybrać tę frakcję, która przegra. Zależy mi na późniejszych punktach doświadczenia, a nie chcę grać przez dwa tygodnie tym samym leaderem/ frakcją.

Naprawdę super by było gdyby te punkty doświadczenia naliczały się wstecz dla wygrywającej frakcji, a nie tak jak jest teraz. Wtedy byłoby po co grać. Przekazałem zresztą ten pomysł @Burza46 i powiedział, że przekaże do zespołu. Co się dalej stało i czy pomysł przypadł do gustu zespołowi, tego nie wiem :think:
 
No ja też starałem się wybrać frakcję, która przegra bo myślałem że nie będzie powtórki :D
 
Top Bottom