Podróż Alzura, koniec na 70lvl?

+
Jak w temacie, utknąłem na 70lvl a dokładnie nie odblokowało mi dodatkowych zadań, tak abym w tym czasie co pozostał mógł ukończyć Podróż. A kupiłem Premium Bundle. Napisałem dwa razy do pomocy technicznej ale nie odpowiadają, zwinęli się już na dobre czy co? Odnoszę wrażenie że tej gry to już najnormalniej nie ma. Nienaprawiane bugi w grze i jeszcze teraz to, zapłaciłem za dodatek i chyba to będa wyrzucone pieniądze w błoto.
 

Lexor

Forum veteran
O odblokowaniu jakich dodatkowych zadań piszesz? Ja na naprawę błędu na koncie czekam już ponad miesiąc.
 
No ładnie, to ja się pewnie nie doczekam na cokolwiek od nich.
Dotarłem w Podróży Alzura do 12 tygodnia, ukończyłem i jestem na 70lvl. Jest kolejny tydzień a żadnych nowych zadań nie mam. A zostało 14 dni do końca i 30 lvl z fantami. Zostawiłem sobie na styczeń aby dokonczyć karnet, bo teraz mam czas, a tu d blada.
 

Lexor

Forum veteran
W podróży zawsze było tylko 12 tygodni z zadaniami. Resztę koron zdobywa się grając dziennie normalne gry.
 
Ale 12 tygodni to 66lvl. A jest komunikat, że kolejne zadania zostaną odblokowane w nowym tygdniu, a nic mi nie odblokowano. Premium podróż w ogóle bez zmian, a w tej standard to wpada po 2 korony zamiast normalnie 20 koron jak to było wcześniej. 14 dni do końca karnet zapłacony i jak tu dostać to za co zapłaciłem grając?
 

Lexor

Forum veteran
Ostatni komunikat o odblokowaniu zadań w nastepnym tygodniu był w 11 tygodniu - teraz już go nie ma.

Wszystkie zadania dają: 12 tygodni x 3 zadania x 2 typy x 20 koron = 1440 koron = 60 poziomów.

Resztę poziomów, jak napisałem, ZAWSZE zdobywa się grając dzienne gry. Dla przykładu: ja, nawet nie mając kupionego premium (czyli z zadań dostałem jedynie 30 poziomów), ale grając w miarę regularnie, mam obecnie 125 poziom podróży (czyli z samego regularnego grania dostałem 95 poziomów).

Pierwsze 14 wygranych rund każdego dnia daje Ci podwojoną ilość koron - dziennie możesz dostać z tego 28 koron, czyli ponad jeden poziom podróży i tym właśnie wypełniasz "brakujące" 40 poziomów.

Podsumowując: zapłaciłeś, ale chyba nie zrozumiałeś zasad, na jakich to działa, bo nigdy nie było tak, że robiąc same zadania osiągałeś 100 poziom w podróży. Aby "zdobyć wszystko", to oprócz robienia zadań, trzeba grać dodatkowo.

jak tu dostać to za co zapłaciłem grając?

O ile dobrze liczę, to wciąż możesz zdobyć 100 poziom, ale będzie to wymagało do Ciebie sporej ilości czasu i dziennego grania.

Podróż kończy się za 14 dni, co daje 14 dni x 14 dodatkowych koron = 196 koron.
Do tego jeśli będziesz wyrabiał tygodniowe limity koron grając regularnie, to możesz zdobyć 2 x 350* koron = 700 koron.
W sumie to 196 + 700 koron = 896 koron = trochę ponad 37 poziomów.

Jeśli masz 70 poziom to masz jeszcze szansę na zdobycie tych dodatkowych 30 poziomów, ale to może być dla Ciebie "droga przez mękę", bo skoro nie grałeś zbyt dużo wczesniej to teraz w grę wchodzi granie po kilka(naście) ładnych godzin dziennie.

*) Pytanie do pozostałych użytkowników forum: dobrze pamiętam, że tygodniowy limit koron do zdobycia to obecnie 350?
 
Last edited:
Dzięki wielkie za wyjaśnienia. Nieczytelna ta Podróż dla gracza. To co sie dostaje kupując ma się nijak do opisów.
Jakkolwiek, mam teraz dwa tygodnie kiedy mogę pograć więcej niż w całym roku.
A to zdobycie 350 koron tygodniowo na czym polega? Jest wymagana ilość wygranych rund, rozegranych meczy?
 
Jest wymagana ilość wygranych rund. Za wygraną rundę dostajesz 1 koronę a za wygranie meczu czyli 2 rund dostajesz 2 korony. Musisz nabić 24 korony żeby zyskać 1 poziom podróży. To policz sobie ile ci brakuje.
 

Lexor

Forum veteran
To co sie dostaje kupując ma się nijak do opisów.
No nie do końca - kupując odblokowałeś sobie dostęp do drugiej ścieżki - i w zasadzie to jest dokładnie to, co kupiłeś: dostęp.
A to ile z zakupu potem zdobędziesz zależy wyłącznie od tego ile w tym czasie bedziesz grał.

A to zdobycie 350 koron tygodniowo na czym polega? Jest wymagana ilość wygranych rund, rozegranych meczy?
350 koron tygodniowo oznacza, że w ciagu całego tygodnia możesz dostać 350 razy jedną koronę za wygranie rundy w meczu. Średnio to wychodzi 350 / 7 = 50 wygranych rund dziennie aby osiągnąć ten limit, ale możesz grać np. jednego dnia 25 a kolejnego 75 - musisz jednak pamiętać aby dziennie nie grać poniżej 14 wygranych rund bo taki masz dzienny bonus podczas którego za wygraną rundę uzyskujesz bonusową koronę (ona nie wlicza się w limit).

Przykładowo, aby Ci było łatwiej liczyć: zakładasz że grasz średnio 50 wygranych rund dziennie, dodatkowo dostajesz 14 koron, czyli wtedy dostajesz 64 korony dziennie, czyli dziennie powinieneś uzyskać niecałe +3 poziomy w podróży (dokładniej +2 i 2/3 poziomu).

Więc patrząc na swój poziom, możesz założyć, że dziennie wbijasz niecałe 3 poziomy z podróży i w ten sposób sprawdzasz sobie "czy jesteś na dobrej drodze" w porównaniu do tego co miałeś w dniu poprzednim.

Tu uwaga: tygodniowy limit koron resetuje się we wtorek o 10 rano (o ile dobrze pamiętam), więc grając powyższą metodą może okazać się, że w poniedziałek dostaniesz komunikat, że ten limit już wypełniłeś - ale wciąż powinieneś zagrać aby wypełnić limit 14 bonusowych dziennych koron - je dostajesz poza limitem.

I jeszcze jedno - poprzednio wyświetlany komunikat informował o resecie we czwartek, co było oczywistą nieprawdą - nie wiem czy to już zostało poprawione.
 
Za co to wsparcie bierze kasę :)?
To tutaj ludziom za pomoc graczom powinni płacić.
Lexor, wielkie dzięki raz jeszcze za wyjaśnienia. Teraz jasne wszystko.
 
Za co to wsparcie bierze kasę :)?
Prawdopodobnie osoby ze wsparcia Gwinta zostały przerzucone na "linię frontu" CP2077, bo na tym polu CDPR zalicza ostatnio znaczące straty finansowe, a Gwint jest obecnie utrzymywany przez nieświadomych niekompetencji oraz polityki CDPR nowych graczy, którzy po pierwszym zachwycie nad grą wrzucają w niego własną kasę. Nie słyszałem aby jakikolwiek gracz tzw. "weteran" wciąż finansowo wspierał Gwinta po tym co CDPR od wielu miesięcy z nim wyprawia.
 
Last edited:
@7thelf: Muszę po części zwrócić Ci honor, ponieważ właśnie sam doświadczyłem "Twojego etapu". ;)

Dziś ukończyłem ostatnie zadanie normalnej podróży z ostatniego tygodnia i znowu pojawił mi się ten błąd, o którym pisałem już tutaj: zamiast treści zadania z pierwszego tygodnia pojawiła mi się informacja, że "kolejne zadania będą dostępne za tydzień", którą pewnie i Ty zauważyłeś. Widać ten błąd nie został do końca naprawiony, więc być może ten właśnie fakt wprowadził i Ciebie w zakłopotanie, o którym pisałeś.

Tak czy siak, u mnie po restarcie gry treść pierwszego zadania póki co powróciła na swoje miejsce, a ów komunikat zniknął - mam nadzieję, że już na stałe, bo, jak pisałem, dwunasty tydzień jest ostatnim z zadaniami.
 
Wczoraj pisałem, że ten komunikat o kolejnych zadaniach zniknął mi po restarcie gry, ale teraz widzę, że pojawia się na nowo za każdym razem po rozegraniu pojedynku. Ech.
 
Ja dodałbym że liczenie questów znowu wariuje. Zaliczyło mi wszystkie kontrakty z podróży bez wykonania ostatniego zadania ze standardowej ścieżki.
 
@mrgimli32: No cóż, takie są efekty jak ktoś ma sieczkę zamiast poprawnego kodu.
Poprawia jedno, ale jednocześnie psuje drugie i trzecie.
 
Wczoraj pisałem, że ten komunikat o kolejnych zadaniach zniknął mi po restarcie gry, ale teraz widzę, że pojawia się na nowo za każdym razem po rozegraniu pojedynku. Ech.

No właśnie, przez ten komunikat to straciłem kilka dni czekając na to czego tak naprawdę nie ma. Jak do końca Podróży mało czasu to jest to potężna dezinformacja.
 
Wydłużyli Podróż? Jest znowu 11 dni z godzinami do zakończenia. Zostało mi 6 lvl to spokojnie sobie już zagram, a tak jak było, to musiałem ugrac 2 lvl dziennie. U Was też jest takim timer 11d?
 
Wygląda na to, że dziś wydłużyli. Wcześniej kończyła się nierówno z sezonem, teraz kończy się w tym samym dniu.
 
Fajnie jakby w nowej podróży była opowieść Oczka i Jaskra jako skórkę. Pasowało by na swój sposób do przyszłego sezonu miłości przez choćby obecne watki miłosne w opowiadaniu Geralta z Essi , Agloval z syrena Sh'eenaz , a Jaskier jako babiarz i bywalec zamtuzów byłby idealnym uzupełniłem.
 
Top Bottom