Podróż, klucze, błąd?

+
Dostałem kolejny poziom podróży (105) na 104 miałem 349 kluczy i po dostaniu lvl dalej mam tyle, czyli rozumiem, że po 100 za granie nie ma nic, czy to po prostu jakiś błąd, a może dostane po kolejnym zalogowaniu?
 
Nie dostałem ani jednego, teraz sie zalogowałem pierwszy raz od temtej pory i mam dalej 349 kluczy... czyli błąd
Ktoś od Gwinta może się w tej sprawie wypowiedzieć, dlaczego nie dostaje kluczy?
 
Last edited:

Lexor

Forum veteran
Ktoś od Gwinta może się w tej sprawie wypowiedzieć, dlaczego nie dostaje kluczy?
Pomyliłeś developerów. CDPR nie udziela się na forum w sprawach błędów, a support ma obecnie zapchany niczym kolejki 70cio-plus-latków na szczepienia. Może dostaniesz jakąś odpowiedź pod koniec roku. Ja już czekam na swoją z 6 tygodni.
 
Ja tylko dodam, że jakiś czas temu miałem tak, że nie naliczyły mi się klucze za zadanie i chyba właśnie za poziom... ale wszystko wróciło do normy po jakiś 30 minutach gry, tak jakby był jakiś "lag" na serwerach.

Tylko raz mi się tak zdarzyło, ale to może podobny przypadek? Może gdy zdobędziesz kolejny poziom to naliczy Ci +4 klucze (zamiast +2) :)
 
U mnie również podobny problem. Nie dostaję kluczy zarówno za zdobywanie kolejnych poziomów, jak i za realizację dziennych zadań (wynikające z poziomu prestiżu).

Próbuję to zgłosić na support od wczoraj, ale zgłoszenia przepadają bez wieści i nie dostaję już nawet potwierdzenia utworzenia ticket'u, co kiedyś było standardem.

Jedyna zmiana, jaką dziś zauważyłem to cofnięcie mi wczorajszych postępów (zdobytych koron za zwycięstwa). Ja już chyba nie chcę, żeby oni to bardziej "naprawiali"...
 

Lexor

Forum veteran
U mnie również podobny problem. Nie dostaję kluczy zarówno za zdobywanie kolejnych poziomów, jak i za realizację dziennych zadań (wynikające z poziomu prestiżu).
Piszesz o sytuacji z "dziś" czy ogólnej? Pytam o "dziś", bo CDPR został zhakowany, więc może coś się popsuło.

Próbuję to zgłosić na support od wczoraj, ale zgłoszenia przepadają bez wieści i nie dostaję już nawet potwierdzenia utworzenia ticket'u, co kiedyś było standardem.
Standardem to może i jest ale w każdej innej firmie. Ja nigdy nie dostałem potwierdzenia wysłanej wiadomości od CDPR.

Jedyna zmiana, jaką dziś zauważyłem to cofnięcie mi wczorajszych postępów (zdobytych koron za zwycięstwa). Ja już chyba nie chcę, żeby oni to bardziej "naprawiali"...
To może być jakaś konsekwencja wczorajszego haka CDPR (może odtworzyli dane z backupu).
 
Piszesz o sytuacji z "dziś" czy ogólnej? Pytam o "dziś", bo CDPR został zhakowany, więc może coś się popsuło.

Problem jest co najmniej od wczoraj. Możliwe, że nawet wcześniej, ale od wczoraj byłem wyczulony, żeby obserwować stan kluczy i nie przybył ani jeden (bez względu na to co robiłem).

Standardem to może i jest ale w każdej innej firmie. Ja nigdy nie dostałem potwierdzenia wysłanej wiadomości od CDPR.

Mam wrażenie, że zgłoszenia trafiają do co najmniej dwóch różnych systemów w zależności, w jakiej kategorii to zgłaszasz (inne szablony odpowiedzi w mailach). Być może te powiązane bezpośrednio z płatnościami trafiają do bardziej cywilizowanych części świata. Kiedyś po braku odpowiedzi w jednej kategorii zgłosiłem to samo w drugiej. W tej drugiej udało się uzyskać odpowiedź (nie rozwiązanie) już po 3 ponagleniach, a w pierwszej po kilku tygodniach zamknęli zgłoszenie bez weryfikacji.
Inną ciekawostką jest to, że jak na początku pisałem zgłoszenia po angielsku, to mi odpowiadali po polsku. Stwierdziłem - spoko, będę pisał po polsku... i zaczęli odpowiadać po angielsku.

To może być jakaś konsekwencja wczorajszego haka CDPR (może odtworzyli dane z backupu).

Skoro zrobili cofkę z backupu, to dlaczego odbierając mi nagrody za realizację zadań, nie przywrócili również zakończonych zadań?

A myślałem, że moje zaufanie do nich nie spadnie niżej niż po tym jak mi przez noc wyparowało bez powodu ponad 80 000 jednostek złota z konta...
 

Lexor

Forum veteran
Problem jest co najmniej od wczoraj. Możliwe, że nawet wcześniej, ale od wczoraj byłem wyczulony, żeby obserwować stan kluczy i nie przybył ani jeden (bez względu na to co robiłem).
Twoje "możliwe, że nawet wcześniej" niestety "nie wygrywa sprawy w sądzie", więc trzeba zakładać, że "dziś". ;)

Inną ciekawostką jest to, że jak na początku pisałem zgłoszenia po angielsku, to mi odpowiadali po polsku. Stwierdziłem - spoko, będę pisał po polsku... i zaczęli odpowiadać po angielsku.
Ja zawsze piszę / pisałem do wsparcia po polsku i "na początku" odpowiadali po polsku, ale "ostatnio" (czytaj: od wielu, wielu miesięcy) odpisują mi już tylko po angielsku.

Skoro zrobili cofkę z backupu, to dlaczego odbierając mi nagrody za realizację zadań, nie przywrócili również zakończonych zadań?
Nie wiem jak Ty robisz backupy ale ja robię swoje w pewnych odstępach czasu. Po "cofce" w większości przypadków trzeba liczyć się z jakąś utratą części danych (z reguły tych najnowszych lub przechowywanych w jakiś bardziej "niestandardowy" sposób).
 
Nie wiem jak Ty robisz backupy ale ja robię swoje w pewnych odstępach czasu.

Robię je tak, żeby zachować spójność danych, bo to jest jedyny akceptowalny wynik dla użytkownika końcowego.
Jak cofają ci przelew w banku, to traktują to jako atomową transakcję, a nie wycofują zaksięgowanie na nowym koncie, a pomniejszenie salda środków na starym już nie.

Ze wszystkich możliwych ścieżek poszło to najgorszą możliwą. Wczorajszy dzień poświęciłem na zakończenie wszystkich zadań, bo miałem pełną listę. Odebrali mi wszystkie nagrody, nie dając możliwości zrobienia tych zadań ponownie.
Post automatically merged:

Wygląda na to, że już nic nie działa. Po zakończeniu sezonu również nic nie dostałem. To już jest ten moemnt kiedy doceniam, że przynajmniej znowu mi nie zabrali wszystkiego, a "jedynie" kilka dni postępu.
 
Last edited:
Top Bottom