Podróż powraca: dołącz na szlaku do Ciri!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Obejrzyj zwiastun:

CZYŃ POSTĘPY

Każde zwycięstwo się liczy. Każda runda, którą wygrasz w GWINCIE – w rozgrywce klasycznej, sezonowej i na Arenie – będzie oznaczać postępy w Podróży.

Codzienne bonusy. Wracaj każdego dnia, żeby otrzymać bonus „Zasłużony wypoczynek”, która przyśpieszy twoje postępy.

Żadnych granic. Kontynuuj postępy w ramach Podróży powyżej 100. poziomu i zdobywaj dodatkowe nagrody!



ZDOBYWAJ NAGRODY



Nagrody dla każdego. Zbieraj awatary i Punkty Nagród, po prostu grając. Każdy może to robić za darmo!

Zdobądź legendarną neutralną skórkę dowódcy: Ciri. Odblokujesz ją natychmiast po wykupieniu Karnetu Premium.

Zbierz ponad 50 unikatowych ozdób. Z Karnetem Premium dostępne jest jeszcze więcej nagród!




ZMIENIAJ WYGLĄD

Personalizuj Ciri. Awansuj w trybie Podróży, żeby odblokować kolejne kosmetyczne elementy do legendarnej skórki Ciri: uzbrojenie, stroje, aury i akcesoria.

Pokaż swoją osobowość. Powiększ swoją kolekcję ozdób o nowe skórki monet, animowane awatary i ramki, dostępne w ramach drugiego sezonu Podróży.



COTYGODNIOWE AKTUALIZACJE

Rozwijająca się historia. Zaglądaj co tydzień, żeby poznawać kolejne rozdziały historii Ciri sprzed wydarzeń z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Nowe zadania co tydzień. Każdy rozdział historii Ciri wiąże się z osobnym zestawem zadań, których wykonanie przyśpieszy twoje postępy w ramach Podróży.



Ośmielisz się rozpocząć swoją Podróż?
 

Lexor

Forum veteran
Widzę nowy system wyświetlania historii - czy historia z poprzedniej podróży też się pojawi w grze "do poczytania" czy też muszę bazować na swoich porobionych screenshotach?
 
„Viceroya Ge’elsa”… nie przypominam sobie, by Ponglish był jedną z dostępnych opcji językowych :p

Screenshot_20200804-142029_Gwent.jpg


Z innej beczki: po zakupie premium na stronie nie wyświetla się ono u mnie na Androidzie. Napiszę do supportu.

E: działa po otworzeniu podróży na PC.
 
Last edited:
Podróż jest wyśmienita ale nie mogę kupić premium. Komunikat (w Gwincie): "Włącz GOG Overlay" - lecz on jest już włączony. Ktoś coś?
 

ghs

Forum veteran
Podróż jest wyśmienita ale nie mogę kupić premium. Komunikat (w Gwincie): "Włącz GOG Overlay" - lecz on jest już włączony. Ktoś coś?
jeżeli korzystasz z windows defendera to dodaj gog i gwinta do wyjątków. czasami też aktywny msi afterburner sprawiał kłopoty ze sklepem w gwincie, spróbuj wyłączyć na czas zakupu, o ile ofc używasz.
 

gojlad

Forum veteran
Gdzie jest opcja zakupu podróży za walutę z gry jak w innych grach tego typu?
 
Gdzie jest opcja zakupu podróży za walutę z gry jak w innych grach tego typu?
Tu nie na tym to polega... Wymień karcianki w których masz battlepas a potem wymień te w których możesz sobie kupić premium za walutę z gry. Chcesz kosmetykę w ilości hurtowej i to nie brzydką to daj "grosza wiedźminowi sakiewką potrząśnij" mikropłatności tego typu bez wpływu na rozgrywkę są jedynymi jakie popieram. Po taniości a ten jeszcze marudzi
 
Te nagrody z podróży są na tyle odjechane, że raz do roku, w jakimś okresie posuchy, powinna być udostępniana jedna archiwalna podróż.

Ludzie, którzy nie zdążyli, mogliby sobie dokończyć drzewka a nowi gracze na pewno z pocałowaniem ręki by grali.
 

Lexor

Forum veteran
Podróż trwa 92 dni, a ostatni znaczący kontrakt ma 175 poziom.

Trzeba zdobywać przynajmniej 14 poziomów na tydzień aby go osiągnąć.

Prawie 6 poziomów tygodniowo wchodzi z zadań, więc potrzeba ponad 8 poziomów tygodniowo z samej gry.

Samo granie 14 wygranych rund dziennie może nie wystarczyć, może być potrzebne kilka więcej.

EDIT: Już wiem, że nie "może być potrzebne" a "jest potrzebne" - dokładniejsze wyliczenia.
 
Last edited:
Nie dałoby się obniżyć wymagań względem Androida? Chodzi mi o wersję. Mam 5.1 - działa Hearthstone, Runeterra, a Gwint niestety nie ;-; - a to moja ulubiona karcianka...
 
Podrzuci ktoś link o co chodzi z tymi 175 lvlami bo przyznam się że nie widzę nic takiego i nie chce się szukać, pozdrawiam
 
Podrzuci ktoś link o co chodzi z tymi 175 lvlami bo przyznam się że nie widzę nic takiego i nie chce się szukać, pozdrawiam
Po dojściu do setnego poziomu lewele lecą Ci dalej i odblokowujesz dodatkowe skórki. Sprawdź sobie na elementach Ciri.
 
Łezka się zakręciła w oku po przeczytaniu pierwszego fragmentu, wspaniała sentymentalna podróż do jednego z najlepszych i najważniejszych opowiadań z cyklu wiedźmińskiego :sad:

Patrząc na to jak mało czasu mieli dla siebie Ciri i Vesemir między jej powrotem a bitwą o Kaer Morhen, to jednak błagam, wciśnijcie tę opowieść właśnie tam... Niech to nie będzie Ciri wspominająca dawne czasy przy grobie wuja Vesemira, bo moje serce nie wytrzyma ze smutku :D

Absolutnie fantastyczny strój Ciri-wiedźminki, a grafiki cudowne. Powinny wisieć w ramkach w galeriach sztuki, Pościg Dzikiego Gonu czy Ostatnie Pożegnanie nie dość, że przedstawiają ważne sceny, to jeszcze w taki sposób... Mam ogromną nadzieję, że kiedyś wyjdzie ilustrowane wydanie Sagi w stylu książek Tolkiena z malowidłami tego typu.
 
Po dojściu do setnego poziomu lewele lecą Ci dalej i odblokowujesz dodatkowe skórki. Sprawdź sobie na elementach Ciri.
Nie domyśliłem się gdzie to można sprawdzić, dzięki. Z tego co widzę to ostatni element jest na 160 poziomie. Wyliczył już ktoś ile średnio dziennie koron trzeba wbijać :D?
 

Lexor

Forum veteran
Nie domyśliłem się gdzie to można sprawdzić, dzięki. Z tego co widzę to ostatni element jest na 160 poziomie. Wyliczył już ktoś ile średnio dziennie koron trzeba wbijać :D?
 
A ja mam konkretne pytanie. Jest powiedziane że codziennie dostajemy bonus 14 dodatkowych koron. No to gdzie one są. Na dowód załączam screena. Ktoś wie czy o określonej godzinie się to odnawia. Z góry dziękuję za pomoc.
 

Attachments

  • Brak 14 dodatkowych koron.png
    Brak 14 dodatkowych koron.png
    412.9 KB · Views: 184
Top Bottom