Podróż powraca: dołącz na szlaku do Ciri!

+

Lexor

Forum veteran
A ja mam konkretne pytanie. Jest powiedziane że codziennie dostajemy bonus 14 dodatkowych koron. No to gdzie one są. Na dowód załączam screena. Ktoś wie czy o określonej godzinie się to odnawia. Z góry dziękuję za pomoc.
U mnie bonus już się odnowił dziś.
Niestety bug z wyświetlaniem bonusowych koron wciąż istnieje (tak jak przez całą poprzednią podróż). Bonusowe korony fizycznie się "restartują" ale licznik po resecie zawsze błędnie pokazuje stan z końca poprzedniego dnia (czyli zwykle 0, ale może być i inna liczba jeśli ktoś nie zrobił wszystkich).

@Iorweth15: Aby poprawnie widzieć bonusowe korony musisz teraz zagrać grę, wygrać przynajmniej jedną rundę, a potem zrestartować Gwinta - wtedy licznik "się naprawi". Tak musisz robić w każdym nowym dniu (po resecie) - dopóki tego nie naprawią (ten błąd istnieje od czterech miesięcy).
 
Przygodę dali za marne 30 zł ale dorzucili 75 poziomów i albo tryhardujesz albo płacisz jeśli chcesz mieć wszystko, nieźle.
 
Przez chwilę byłem zainteresowany powrotem by sobie trochę tych pierdółek odblokować, ale ostatni raz w Gwinta grałem tak dawno że moje talie już pewnie do przerobienia, i musiałbym gdzieś z tydzień spędzić by znów nauczyć się grać więc chyba jednak nie.
 
Niestety bug z wyświetlaniem bonusowych koron wciąż istnieje (tak jak przez całą poprzednią podróż). Bonusowe korony fizycznie się "restartują" ale licznik po resecie zawsze błędnie pokazuje stan z końca poprzedniego dnia (czyli zwykle 0, ale może być i inna liczba jeśli ktoś nie zrobił wszystkich).

@Iorweth15: Aby poprawnie widzieć bonusowe korony musisz teraz zagrać grę, wygrać przynajmniej jedną rundę, a potem zrestartować Gwinta - wtedy licznik "się naprawi". Tak musisz robić w każdym nowym dniu (po resecie) - dopóki tego nie naprawią (ten błąd istnieje od czterech miesięcy).
O ludu błąd juz ma 5 miesięcy z tymi koronkami =]. Ciekawe, czy nowe zadania za tydzień tez będą miały złe ścieżki =]
 
Cena premium i jej możliwość jest stała (poczekałabym na przelew) czy tymczasowa do zakupu?
 
W poprzedniej podróży narzekaliście że zadania nic nie dostajecie za zadania i korony po 100 poziomie. Teraz jak dodali dodatkowe levele dla tryhardów narzekacie że tego nie zdobędzie. Nikt was do niczego nie zmusza. 175 poziom o którym tak głośno daje wam kontrakt dający tylko dodatkowe punkty. Nic wam nie dogadza. Zdecydujcie się co chcecie.
 
We wszystkim powinien być umiar a znaleźć złoty środek to jest sztuka. Tutaj ewidentnie nie zostało to zrobione tak jak trzeba. I tak wszystkich bibelotów nie mam i nie będę miał ale jeśli rozmawiamy o samej podróży no to płacę dobrowolnie pieniądze akurat na ten konkretny cel i to nie moja wina że nie podoba mi się to że muszę jeszcze tryhardować żeby mieć wszystko. Jedno z drugim sie wyklucze. Nie ma co sie oszukiwać ale pieniądze się płaci żeby mieć coś extra albo że mieć coś łatwiej. A tutaj tego nie ma i o to chodzi.
 
Ja się bardzo grzecznie chciałem zapytać: w jaki, kurde, czwartek?!?!?!?


 
@Gomola: xD Ech, no i teraz nie wiem czy to jest "zwyczajowy błąd wizualny" w wykonaniu CDPR (bo ktoś tam nie pomyślał, żeby poprawić) czy też "tak będzie" - bo jeśli "będzie" to "mam kilka dni przerwy"?

BTW: Ktoś może potwierdzić czy podczas zeszłej podróży to też się resetowało o 10 rano? Pytam, bo dzięki trybowi sezonowemu pierwszy raz "tyle grałem", a myślałem, że reset tygodniowego limitu nastepuje razem z resetem dziennych koron, czyli o 2 w nocy.
 
Swoją drogą, przez ten limit nie jest chyba możliwe ukończenie podróży bez płacenia w mniej niż 12 tygodni.
 
@Wojtech2005: Chyba coś Ci się pomyliło - 12 tygodni to trwa cała podróż.
Limit + zadania tygodniowo dają maksymalnie 24 poziom podróży oraz 16 koron, czyli 24 i 2/3 poziomu.
100 poziom da się uzyskać w piątym tygodniu podróży.
175 poziom da się uzyskać w ósmym tygodniu podróży.
 
To już jest jakaś kpina, płacisz ze podróż i co dostajesz w zamian? Bug, buga, Bugiem pogania, właśnie mam bardzo ciekawą sytuację gdzie wszystkie zadania z podróży premium to "zagraj 10 bandytów" i żeby było śmiesznie wszystkie mam zaliczone bez koron... brawo CDProjektRED.
Serio, to aż się grać odechciewa, nie dojść że dano chore progi na część nagród, to jeszcze bugi utrudniają progres i sprawiają że się grać odechciewa. Nie wspominając o niegryqalnym na telefonach trybie sezonowym...
 
Gram na telefonie i tryb sezonowy jest grywalny. Potrafie wykonać akcje dowódcy i zagrać karte typu Anejromancja na kolejną karte wzmacniającą jednostki. Jak chcesz wykonać większe comba to po prostu musisz dostosować swoją talie pod limit czasu.
 
Podróż jest spoczko i ozdoby są warte ceny, coś Wam się za grę czasem należy ;)
Niestety kontrakty się przestały naliczać, mam 15/150 Ciri w przebraniu i stoi. Stwórz drzewce? 96/100 i stoi. Kontrakt z weteranami ani się ruszył od początku dodatku :/ Kontrakt na zagranie zmieniających się kart? Nalicza na kilku zwykłych kartach, np Urlich, marynarz Kerack albo dębostworki - ale to na plus dla gracza, szybciej zbierze ;)
 
Top Bottom