Podróż powraca: dołącz na szlaku do Ciri!

+
Z tym kontraktem na Ciri, najlepiej śledź ten kontrakt byś miał pewność, że ci nie przerwało. A żeby ruszyło dalej musisz jeszcze raz wejsc i znów przeklikać Ciri jej przebranie.
 
Z tym kontraktem na Ciri, najlepiej śledź ten kontrakt byś miał pewność, że ci nie przerwało. A żeby ruszyło dalej musisz jeszcze raz wejsc i znów przeklikać Ciri jej przebranie.
Dzięki, działa po zmianie skórki :]
 
Witam.Mam takie pytanie.Jest zadanie by zagrać 7 kart więzi.Jak byście byli tak mili podajcie mi jakieś przykłady kart więzi,z góry dzięki i pozdrawiam ;)
 
Witam.Mam takie pytanie.Jest zadanie by zagrać 7 kart więzi.Jak byście byli tak mili podajcie mi jakieś przykłady kart więzi,z góry dzięki i pozdrawiam ;)
najlepiej wpisz "więź" w wyszkiwarkę przy tworzeniu talii, każda frakcja ma jakieś z więzią
 
Dzięki :)
Post automatically merged:

Witam ponownie :D Mam pytanko odnośnie przygody premium(passa).Czy jeżeli kupię wersję premium to z automatu odblokują mi się poprzednie rzeczy,które bym zdobywał jak bym kupił od początku?Obecnie mam poziom darmowego 15 i czy dostanę te rzeczy z premium do 15 po zakupie.Z góry dzięki.
 
Last edited:
Dzięki :)
Post automatically merged:

Witam ponownie :D Mam pytanko odnośnie przygody premium(passa).Czy jeżeli kupię wersję premium to z automatu odblokują mi się poprzednie rzeczy,które bym zdobywał jak bym kupił od początku?Obecnie mam poziom darmowego 15 i czy dostanę te rzeczy z premium do 15 po zakupie.Z góry dzięki.

Czyli jak rozumiem, jeśli ktoś ma np. 40 poziom standardowy i zakupi jedynie premium pass bez tych +25 poziomów to odblokuje mu się premium do 40 poziomu? A jeśli kupi premium z + 25 poziomami, przy tych już zdobytych 40 standardowych, to będzie miał 65 poziom w standardzie i premium?
 
Coś jakaś bieda się zdarzyła, nie naliczyło dziś poziomu po zdobyciu 24/24 i nie mogę edytować talii, bo usługę wywala :( Ja mam policzone, muszę robić te korony codziennie w limicie, żeby zdobyć ten 175 poziom, litości! ;)
edit: a nie, to chyba mój internet jest dziś "po kropelce" jeśli chodzi o dostępność
 
Last edited:
Aktualnie gram na podróży podstawowej. Dziś odkryłem że mimo to mogę robić zadania Ciri. Nie dostaję z nich żadnych nagród. Czy ktoś wie czy to zamierzone działanie i gdy kupię podróż Ciri to dostanę te korony tak jak nagrody z przepustki, czy to może bug którego trzeba się wystrzegać?
 
Aktualnie gram na podróży podstawowej. Dziś odkryłem że mimo to mogę robić zadania Ciri. Nie dostaję z nich żadnych nagród. Czy ktoś wie czy to zamierzone działanie i gdy kupię podróż Ciri to dostanę te korony tak jak nagrody z przepustki, czy to może bug którego trzeba się wystrzegać?
Tak, jest to zamierzone - jak kupisz "premium" to od razu powinieneś dostać nagrody ze zrobionych zadań "premium".
 
Z podróży Geralta wpadło mi kilka kart złotych - w obecnej dostałem same brązy. Okazuje się, że podróż Ciri nie zawiera gwarantowanej legendarnej karty premium w "tajemniczej karcie" na 94. poziomie (jaką wszyscy dostawali w poprzedniej podróży).

Kolejny powód by odrzucić myśli o zakupie kolejnej podróży.
 
Z podróży Geralta wpadło mi kilka kart złotych - w obecnej dostałem same brązy. Okazuje się, że podróż Ciri nie zawiera gwarantowanej legendarnej karty premium w "tajemniczej karcie" na 94. poziomie (jaką wszyscy dostawali w poprzedniej podróży).

Kolejny powód by odrzucić myśli o zakupie kolejnej podróży.
Może być też tak że ta gwarantowana karta w poprzedniej podróży na 94 poziomie nie była zamierzona. Ja nigdzie informacji o takich gwarantowanych dobrach nie widziałem więc różnie to mogło być. Na redicie kilka złotek z podróży widziałem moim zdaniem to czyste lotto a czy coś w algorytmie loteri zmieniali tego się nie dowiemy.
 
Może być też tak że ta gwarantowana karta w poprzedniej podróży na 94 poziomie nie była zamierzona. Ja nigdzie informacji o takich gwarantowanych dobrach nie widziałem więc różnie to mogło być. Na redicie kilka złotek z podróży widziałem moim zdaniem to czyste lotto a czy coś w algorytmie loteri zmieniali tego się nie dowiemy.
Może nie była zamierzona, ale była - było o tym wiele postów i każdy wypowiadający się dostał legendarkę premium.

Tak czy siak, teraz to zostało zmienione i spowodowało, że "moje doświadczenia z grania podróży" są gorsze.
 
Last edited:
Tak czy siak, teraz to zostało zmienione i spowodowało, że "moje doświadczenia z grania podróży" są gorsze.

Ja też miałem w podróży Geralta bardzo dużo złotych kart - a w podróży Ciri, do tej pory (do 86 poziomu), ani jednej - to nie może być przypadek. Moje "doświadczenia z grania w tą podróż" są również gorsze.
 
Co. Serio? Wyobraźcie sobie sytuacje gdzie ktoś nie miał wcześniej czasu na granie i brakuje mu trochę do 100 lub 175 poziomu i farmi punkty dzień lub 2 przed końcem i nagle kończy mu się limit i przygoda (za którą np. zapłacił) skończyła mu się na 99 lub 170 poziomie? Po co jest ten limit? Jak ktoś ma ochotę więcej grać to niech gra. I tak wbicie 24 wygranych rund np 2 razy dziennie (bez bonusu) jest czasochłonne ale jak ktoś ma czas to co za problem? Po co to jest? Ktoś mi to wytłumaczy? Jest wtorek i mam 2 dni czekać aż mi się skończy limit i będę mógł na nowo nabijać? To bez sensu jest. I nigdzie wcześniej nie widziałem informacji z tym związanej. Ktoś już dobił do limitu drodzy gwinciarze?
 

Attachments

  • Screenshot_2020-08-31-23-17-16-529_com.cdprojektred.gwent.jpg
    Screenshot_2020-08-31-23-17-16-529_com.cdprojektred.gwent.jpg
    395.2 KB · Views: 77

Lexor

Forum veteran
@_Roke_Alva_ Poczytaj sobie:
- moje FAQ o błędzie związanym z komunikatem który "cytujesz",
- moje PSA z wyliczeniami podróży na sierpień - tam też często wspominam o limicie.
 
@Lexor
Owszem. Przeglądając to forum i forum z wyliczeniami, który podałeś w załączniku widzę, że jest to tylko błędny zapis. Jednak tego FAQ nie przeczytałem a teraz jest tak późno, że nie chce mi się go szukać. Jednak dalej uważam to za głupotę by nakładać na graczy limit ile mogą grać by sb farmić.
 

Lexor

Forum veteran
@_Roke_Alva_: Ja to rozumiem, że "wprowadzenie limitu ma być dobre dla zdrowia gracza", ale nigdzie nie widziałem by to w ten sposób było oficjalnie tłumaczone przez CDPR i obawiam się, że mógł im przyświecać nieco inny powód. Trochę słabe jest, że gracz, który o tym limicie nic nie wie, to dowiaduje się o nim dopiero jak już może być "za późno", bo, proszę mnie poprawić, ale chyba nigdzie w grze nie ma informacji o jego istnieniu "aż do momentu" wbicia 325 koron w jakimś tygodniu? W dodatku informacja jaka się wtedy pokazuje jest błędna (żeby nie było wątpliwości napiszę, że jej błąd polega na tym, że limit odnawia(ł) mi się we wtorki, a nie w czwartki - chyba że błędem jest źle zaprogramowany wtorek, bo jednak powinien to być czwartek?).
 
@Lexor
Otóż to!
wprowadzenie limitu ma być dobre dla zdrowia gracza
Bo pamiętam, że w WOWie było coś podobnego i po pewnym czasie gry doświadczenia zdobywało się mniej (żeby gracze nie siedzieli cały czas przed kompem, a przynajmniej tak mówił K. Pitala na TVgry).



proszę mnie poprawić, ale chyba nigdzie w grze nie ma informacji o jego istnieniu

Dokladnie. Nie ma takich informacji.
Sprawdzałem informacje zawarte we wpisach o podróży - nie ma (ani w tej ani w geralta)
W tym "i" koło tego paska co odmierza podróż i pokazuje bonusowe punkty też nie ma. Jest tylko mowa o dodatkowych punktach i koronach za podróż. Zero jakiegokolwiek info
 
Top Bottom