Podróż powraca: dołącz na szlaku do Ciri!

+

Lexor

Forum veteran
Bo pamiętam, że w WOWie było coś podobnego i po pewnym czasie gry doświadczenia zdobywało się mniej (żeby gracze nie siedzieli cały czas przed kompem, a przynajmniej tak mówił K. Pitala na TVgry).
Głównie gry MMO mają coś takiego. Znam też kilka innych, dlatego takie uzasadnienie na tej podstawie podałem, ale, jak podkreśliłem, w Gwincie nigdy o podobnym powodzie oficjalnie nie słyszałem.

Kolejna kwestia: dziś, idąc "normalną drogą" (czyli bez "kupowania") przekroczyłem 100 poziom podróży i od razu zauwazyłem kilka, standardowych dla CDPR, błędów / niedociągnięć.

@Alicja.: Dlaczego będąc w mojej sytuacji dokładne sprawdzenie mojego postepu w podróży jest tak utrudnione?

Bo co się okazuje: mam obecnie 100 poziom oraz 4 korony. Ale ile mam koron dokładnie mogę sprawdzić jedynie w momencie startu gry (na jej "ekranie startowym"). W pozostałych miejscach:
- profil: widać liczbę 100 i "jakiś żółty pasek", więc nie jest wiadomo ile dokładniej mam tych koron
- menu główne: ikonka w lewym dolnym rogu wyświetla zakładkę, w/g której mam 100 poziom oraz, błędnie podane, 24/24 korony
- strona podróży: na górze ekranu mam 100 poziom, błędnie podane 24/24 korony oraz napis "0 koron do następnego poziomu"

Jeszcze nie zwróciłem uwagi jak jest na ekranie po walce (mam nadzieję, że tam jest dobrze?) ale dlaczego muszę zrestartować grę (lub, ewentualnie, miałbym zagrać pojedynek) aby być w stanie sprawdzić jak dokładnie wygląda mój postęp w podróży?

EDIT: Jeszcze jedno: zagrałem dziś "pełne daily" (czyli 14 dziennych rund) i serdecznie współczuję wszystkim osobom, które w poprzednim miesiącu nie skorzystały z szybkiego trybu sezonowego i nie zrobiły sobie zapasu koron "na przyszłość". Obecna powolność ich wbijania mnie powala - na szczęście, dzieki zapasom, nie będę musiał już teraz tyle grać.

EDIT: Coś dziwnego: po zdobyciu poziomu 101 gra nagle zaczęła pokazywać moją aktualną ilość koron w głównym menu oraz w podróży (w profilu nadal jest "po staremu", czyli tylko żółty pasek, ale tam to zawsze tak było) - nie wiem czy to samo się naprawiło, czy też poszedł jakiś fix? A może ten błąd dotyczy tylko setnego poziomu?
 
Last edited:
Kupiłem premium w okolicy 40+ poziomu. Niedawno zauważyłem, że karty ze ścieżki Ciri do poziomu 67 włącznie, mam zakryte. Miał ktoś coś podobnego? Nie pamiętam już czy dostałem karty i jest to tylko błąd wyświetlania.
 
Kupiłem premium w okolicy 40+ poziomu. Niedawno zauważyłem, że karty ze ścieżki Ciri do poziomu 67 włącznie, mam zakryte. Miał ktoś coś podobnego? Nie pamiętam już czy dostałem karty i jest to tylko błąd wyświetlania.

Visual bug, otrzymałeś te karty :)
 

Lexor

Forum veteran
Tak z ciekawości czy zawsze dostajesz 2PN za nowy poziom bo jak na razie ze 100 na 101 nie dostałem żadnej a poziomu 101 na 102 dostałem na raty najpierw 1 Punkt a po wejściu w podróż kolejne 3
Szczerze? Do tej pory nie zwracałem na to uwagi, bo nie sądziłem, że nawet przy takich banałach mogą być jakieś błędy - teraz, po Twoim wpisie, zacznę się temu przyglądać.
 

Cath3rd

Guest
Ile w końcu ma być tych kluczy po 100 na Premium? Ja do 108 miałem po 4 na lvl, a od 108 po 2 :(
 
Doszedłem do 100lvl i tu moje pytanie. W jaki sposób odblokowują się kolejne poziomy? Wchodzę do podróży i mam 100 mimo, że zdobyłem więcej niż 24 punkty (dokładnie 1 więcej). W kontraktach widzę nagrody za poziomy 100+. Podróż premium.
 
@luk757: Chyba naprawili też ten błąd w stosunku do "zaniżanych jakościowo" odkrywanych kart z pozostałych poziomów, tyle że one nie dawały gwarantowanych wyników, więc tu tego nie naprawią tym osobom, które te poziomy już przeszły.
 
Ma ktoś pomysł jak zaliczyć Zabójcze instynkty - Zadaj jednostkom obrażenia 15 razy? Wale w swoich z niedźwiedziego rytuału, wale we wrogów wojami itd i mam 0/15. Co źle robię?

Edit:
O jednak sie odpaliło i zaliczyłem.
 
Last edited:
Jak wygląda sytuacja z nagrodami za lvl po osiągnięciu 100 poziomu? Wczoraj jak wbijałem 103 lvl to mi pokazywało, że miałem dostać 3 PN, a dostałem 2, teraz mi pokazuje, że za 104 jest jakiś avatar?

Jest gdzieś rozpiska czy coś? Czy to tylko błąd wizualny, bo kierownik produkcji gadał, że za każdy lvl będzie 2PN?
 
Jak wygląda sytuacja z nagrodami za lvl po osiągnięciu 100 poziomu? Wczoraj jak wbijałem 103 lvl to mi pokazywało, że miałem dostać 3 PN, a dostałem 2, teraz mi pokazuje, że za 104 jest jakiś avatar?

Jest gdzieś rozpiska czy coś? Czy to tylko błąd wizualny, bo kierownik produkcji gadał, że za każdy lvl będzie 2PN?
Jedyne nagrody jakie masz to pkt nagród i za osiągnięcie 105, 110 i dalej co 5 poziomów podróży jakiś avatar, skin do ciri itp. Rozpiskę tego typu masz w kontraktach dotyczących podróży Ciri.

I tak za osiągnięcie 105 poziomu jest pewien śmieszny avatar.
 
Top Bottom