Podróż powraca: dołącz na szlaku do Ciri!

+
Jest gdzieś rozpiska czy coś? Czy to tylko błąd wizualny, bo kierownik produkcji gadał, że za każdy lvl będzie 2PN?
Nagrody są i to nie tylko PN, a wszystkie pochodzą z kontraktów - wpisz sobie w ich wyszukiwarkę "podróż".
Ostatnia tego typu dodatkowa nagroda (tytuł i większa ilość PN) jest za 175 poziom podróży.
 
Nagrody są i to nie tylko PN, a wszystkie pochodzą z kontraktów - wpisz sobie w ich wyszukiwarkę "podróż".
Ostatnia tego typu dodatkowa nagroda (tytuł i większa ilość PN) jest za 175 poziom podróży.
Z ciekawości po 175 już dodatkowych PN nie ma/// Tzn tak mi się wydaje ale pewności nie mam. Pytam bo mam 161 poziom i pewnie w kolejny wtorek osiągne ten magiczny 175
 
@Hod74: Nagród "pozaplanowych" nie ma na 100%.
Co do dostawania 2PN/poziom: nie widziałem żadnej informacji w tym temacie, ale w/g mnie powinno to dalej działać.
 
Witam.

Na poziomie 150 i 175 sa kontrakty które tak samo się nazywają i ktore dają po 20 kluczy. Wygląda że dostajesz na tych poziomach 2x20 czyli 40 kluczy, ale mi przydzieliło tylko 20. I nie wiem czy to błąd, czy po prostu dziwnie skonstruowany kontrakt ;)
 
Że tak zacytuję swoją wiadomość z początku Podróży Ciri...

Patrząc na to jak mało czasu mieli dla siebie Ciri i Vesemir między jej powrotem a bitwą o Kaer Morhen, to jednak błagam, wciśnijcie tę opowieść właśnie tam... Niech to nie będzie Ciri wspominająca dawne czasy przy grobie wuja Vesemira, bo moje serce nie wytrzyma ze smutku

:cry: :cry: :cry:
 
Widzę, że nowa podróż już jutro, bierzecie udział? Liczyłem na grudzień, że sobie odpocznę od Gwinta. Z drugiej strony, jeśli będzie się dało nabijać na drafcie, to może jakoś łatwiej to będzie szło.
 

Lexor

Forum veteran
Na poziomie 150 i 175 sa kontrakty które tak samo się nazywają i ktore dają po 20 kluczy. Wygląda że dostajesz na tych poziomach 2x20 czyli 40 kluczy, ale mi przydzieliło tylko 20. I nie wiem czy to błąd, czy po prostu dziwnie skonstruowany kontrakt ;)
Ja przyjąłem, może błędnie, że to jest jedno i to samo. Już serio mam dość tych wszystkich błędów. Sam bym o mało co nie dostał 20 kluczy z kontraktu przez błąd serwerów, które nie działały poprawnie w czasie gdy go wbiłem. Support standardowo rozłożył ręce i powiedział, że bibeloty po upadku serwerów to oni naprawiają ale kontraktów nie. Dopiero "odgórna interwencja" pomogła.

Widzę, że nowa podróż już jutro, bierzecie udział? Liczyłem na grudzień, że sobie odpocznę od Gwinta. Z drugiej strony, jeśli będzie się dało nabijać na drafcie, to może jakoś łatwiej to będzie szło.
Zależy co masz na myśli pisząc "bierzecie udział" - bo grać w Gwinta będę (więc podróż pewnie będzie się też zaliczała), ale zapłacić im i zrobić z siebie głupka po raz kolejny?
 
Czy jak ktoś nie odebrał wszystkich bibelotów za poziom podróży Ciri, czy będą one później jakoś dostępne?
Czy bd jeszcze raz dostępna podróż Ciri?
 
Myślę że z czasem redzi powinni wprowadzić lootboxy z których losowalibyśmy JEDEN bibelot z puli wszystkich których nie mamy. Powinna być możliwość kupienia go za któryś z surowców w grze (pył, klucze) oraz realną walutę. Powinien kosztować odpowiednio więcej i dużo niż wcześniejsza możliwość zdobycia bibelotu. Przykładowy koszt: 20 zł lub 40 kluczy lub 1k pyłu. Za tą cenę mielibyśmy możliwość wylosowania jakiegoś zwykłego tytułu który mogliśmy zdobyć za darmo za oglądanie turnieju na twitchu lub bibelotu z podróży. Można rozważyć też podzielenie bibelotów na odpowiednią rzadkość a w związku z tym szanse na trafienie poszczególnych. Uważam że wprowadzenie takiej możliwości rozwiąże wiele "problemów" a zarazem będzie to świetna opcja dodatkowej monetyzacji dla redów.
 
Czy można gdzieś znaleźć pełną treść historii Ciri? Gram w gwinta od niedawna, niestety nie zdążyłem przeczytać historii zanim pojawiła się nowa.
 
Czy można gdzieś znaleźć pełną treść historii Ciri? Gram w gwinta od niedawna, niestety nie zdążyłem przeczytać historii zanim pojawiła się nowa.

W przypadku Jaskra i Geralta pojawiła się na Forum kilka dni po zakończeniu Podróży, więc być może tym razem będzie podobnie :p
 

Lexor

Forum veteran
Czy można gdzieś znaleźć pełną treść historii Ciri? Gram w gwinta od niedawna, niestety nie zdążyłem przeczytać historii zanim pojawiła się nowa.
Oficjalnie nigdzie teraz tego nie ma. Poprzednią historię wrzucała Alicja na forum, może i tym razem wrzuci.
 
Alicja, nieśmiało się przypominam z prośbą o udostepnienie treści podróży Ciri.

Opowiadanie w podróży Alzura bardzo mi się podobało. Chętnie przekonam się czy to o Ciri było równie dobre.
 
Top Bottom