Podróż premium Yennefer

+
Część. Ostatnio wróciłem do Gwinta i zacząłem wykonywać zadania z podróży Yennefer. Wykonywałem wszystkie zadania również te premium bo chciałem ją zakupić. Nadszedł ten dzieñ. Miałem w premium jeszcze kilka niewykonanych zadań, ale dzisiaj by pękły.Rano miałem jakiś błąd, nie wyświetlało mi żadnych zadań podróży, nawet tych wykonanych, tylko pusta belka.
Teraz się naprawiło.Zadania normalne mam wszystkie wykonane, ale premium mi się zresetowała, i pokazuje mi że żadnego nie wykonałem, pomimo, że większość wykonywałem.
Miał już ktoś taki problem. Nie będę pisał do pomocy bo sprawa jest błacha, ale przez ten błąd cdp niezgarnie moich złocisty. Ich strata mój zysk.
 
Od rana coś im się pobugowało z zadaniami, możliwe że jeszcze tego nie naprawili do końca - u mnie pokazują się zadania z podróży, za to dostałem drugie zadanie dzienne, którego nie mogę przelosować (mimo aktywnej ikonki).
Poczekaj do końca dnia i zobacz czy się naprawiło.
Odnośnie pisania do supportu - podejrzewam że nie odpowiedzą Ci do końca istnienia tej podróży, a czasu zostało mało.
 
Wiem, że nie ma sensu pisać do suportu. Miałem już "przyjemność" nie załatwić niczego.Poczekam i zobaczę co będzie. Dzięki za odpowiedź, przynajmniej nie jestem sam z problemem.
 
Mam dokładnie ten sam błąd. Niestety dziś zadania zostały zablokowane pomimo, że sezon kończy się w czwartek. Na dowód zamieszczam screeny.
 

Attachments

  • Screenshot_20210504-140902.jpg
    Screenshot_20210504-140902.jpg
    1 MB · Views: 88
  • Screenshot_20210504-133847.jpg
    Screenshot_20210504-133847.jpg
    1.4 MB · Views: 88
Dokładnie ten sam problem, do tego nie ma możliwośći wykupienia podróży premium.
 
I u mnie nie działają zadania. Miałem zamiar skończyć wszystkie dostępne + wykupić to co zostało. Rozumiem że zostanie to naprawione + doliczony czas na ich wykonanie.
 
Podejrzewam że REDzi coś przekombinowali - kojarzy mi się, że x dni temu licznik podróży nie zgrywał się z końcem sezonu i podróż miała zakończyć się właśnie 4.05 we wtorek.
Jakoś w weekend zrównali licznik z datą końca sezonu ale "coś nie pykło".
Niech ktoś mnie poprawi jeśli mi się przywidziało.
*dodatkowo kojarzę, że podobny problem poruszano na czacie podczas ostatniego Opena.
 

Lexor

Forum veteran
U mnie na PC wszystko dziś działało/działa normalnie - może to kwestia innej platformy? Nikt nic o tym nie pisał ale przedstawione screeny nie są z PC, a na Apple Mac M1 też już w tym miesiącu był problem z podróżą i "przypadkowym" leakiem bohatera kolejnej.

EDIT: Grałem dziś bardzo wcześnie rano i dopiero teraz. Na reddicie znalazłem informację, że faktycznie opisany problem pojawił się w czasie jak ja nie grałem w Gwinta - został on ponoć właśnie naprawiony.

https://www.reddit.com/r/gwent/comments/n4kzj2/_/gwx45ji
 
Last edited:

Lexor

Forum veteran
@Ardetho: To w takim razie nie była to wina źle ustawionego czasu końca podróży (o czym wspominał @DeckCard_Cain), bo kontrakty z obecnej podróży (a przynajmniej ich większość) nie są chyba tym czasem ograniczone.
 
Top Bottom