Podziękowanie

+
Podziękowanie



Nadszedł grudzień, a zatem czas na wszelkiego rodzaju podsumowania oraz nagrody. W ostatnim czasie zdobyliśmy kilka nowych wyróżnień, między innymi na Fun & Serious Game Festival (European PC game, best European RPG and for the best game script) oraz od portalu Whatifgaming (PC Game, Best Graphics Technology, Best Artistic Design, Best Voice Acting). Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować Wam wszystkim za okazywane wsparcie dla naszej gry oraz całego studia RED.
 
Spoko. Jak chcecie już dostać kasę za dodatki do Wiedźmina 2 i za Wiedźmina 3 to tylko dajcie znać.
 

Vojtas

Forum veteran
Eckhart said:
Preorder W3 może poczekać. Ja chce wiedzieć coś o tym waszym ala Mass Effect.
Mam szczerą nadzieję, że to właśnie nie będzie Mass Effect z jego przewidywalną fabułą, z zadęciem i dialogami godnymi George'a Lucasa. Niech to będzie coś mrocznego, a nie po prostu Star Wars z inną skórką.
 
MM360 said:
Nadszedł grudzień, a zatem czas na wszelkiego rodzaju podsumowania oraz nagrody. W ostatnim czasie zdobyliśmy kilka nowych wyróżnień, między innymi na Fun & Serious Game Festival (European PC game, best European RPG and for the best game script) oraz od portalu Whatifgaming (PC Game, Best Graphics Technology, Best Artistic Design, Best Voice Acting).

Serdeczne GRATULACJE (do kwadratu, a nawet do sześcianu)!
Wszelkie nagrody należą Wam się bezdyskusyjnie (te zdobyte i te niezdobyte).


MM360 said:
Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować Wam wszystkim za okazywane wsparcie dla naszej gry oraz całego studia RED.

O nie nie. Podziękowania to należą się Wam, a z mojej strony nawet więcej - za fantastyczna grę i ciągłe dla niej wsparcie.
Tak trzymać
 
Vojtasass said:
Mam szczerą nadzieję, że to właśnie nie będzie Mass Effect z jego przewidywalną fabułą, z zadęciem i dialogami godnymi George'a Lucasa. Niech to będzie coś mrocznego, a nie po prostu Star Wars z inną skórką.
Nie wiem jak reszta, ale ja bym skakał z radości na uszach po ścianach, gdybym dostał od CDPR jakiegoś steampunkowego eRPeGa. Star Warsy mi się przeżarły.
 
Mroczne SF na miarę Wieśka, z takim samym rozmachem, fabułą, grafiką... No to by była po-kurka-ezja. O, tak!
 
Tak jak już ktoś powiedział..podziękowania należą się Wam, bo to dzięki CDPR możemy teraz cieszyć się Wiedźminem :).
 
To miło z waszej strony, :D ale podziękowania należą się przede wszystkim Wam.
I przy okazji chciałbym Wam podziękować za cały trud i wysiłek jaki włożyliście w swoją pracę. Czekam już na następne produkcje i mam nadzieję, że pojawi się jakiś wielki tytuł w realiach Science fiction ;)
 
Gratulacje i życzę, by rok 2012 i następne były bardziej udane jeśli chodzi o liczbę wpadek przy okazji premier gier :)

PS. Zróbcie coś z patchem, bo jak na razie gra jest popsuta przy wersji 2.1 ;)
 
Dziękuję za wskrzeszenie wiedźmina, grałem w pierwszą część i właśnie ukończyłem drugą w poziomie mrocznym, wierzę, że doczekam się multiplayer-a gdzie będę mógł zmierzyć się z przeciwnikami z całego świata na arenie tak jak w Versusie. System walki jest rewelacyjny i żaden RPG nie może się równać. Zapłacę każde pieniądze aby wejść na taką arenę.
Ps.
Wiedźmin nadal żyje, może uda Wam się namówić Andrzeja Sapkowskiego do stworzenia dalszych opowieści, jeśli nie to trudno przeczytam to co jest, po raz piąty.
 
Podziękowania należą się Wam droga ekipo CDPR, dlatego to JA dziękuje serdecznie za wydanie tak wspaniałej gry jaką jest Wiedźmin. Jednakże nie osiadajcie na laurach i pokażcie, że można jeszcze Nas czymś zaskoczyć ( Wiedźmin 3 ;) ). Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów!
 
Vojtasass said:
Mam szczerą nadzieję, że to właśnie nie będzie Mass Effect z jego przewidywalną fabułą, z zadęciem i dialogami godnymi George'a Lucasa. Niech to będzie coś mrocznego, a nie po prostu Star Wars z inną skórką.

Myślę że to nie może być Mass Effect bo Mass Effect jest jeden i jest świetną grą. Niewątpliwie jednak nowa gra CDR będzie podobna do Mass Effect i dobrze, bo w przypadku Wiedźmina 2 już dużo z niej zaczerpnęli, co według mnie fajnie wyszło. Niemniej jednak myślę że klimatycznie to będzie bardziej Fallout.
 
Top Bottom