Pogadajmy!

+
Niecierpliwie czekamy :). Cyberpunk to jedna z pierwszych i bardziej kultowych gier fabularnych w jakie grałem.
Nie wątpię że CDP Red nieco zaadaptowali wizję oryginalną do swoich potrzeb, jasna / pogodna kolorystyka jest owszem nieco zaskakująca, niemniej wszystko musi tworzyć spójną całość. A o tej, delikatnie mówiąc, nie mamy w tej chwili pojęcia.
Trzymam kciuki, naprzód.
 
Liczę na CD Projekt, że wszystko się uda.
Widziałem reakcje ludzi na E3 i było chyba trochę straszno, bo nagle wszyscy zaczęli się drzeć. Także, bez robienia wielkiej reklamy, rzesze ludzi już są z wami.

A co do trailera - ciekawe, czy będziemy jeździć tym fajnym autkiem. Może CD PROJEKT planuje jakieś większe wycieczki lub wyścigi. Może będzie można nawet zmienić auto na inny model?

No i ludzie by zaczęli mdleć z radości, jakby Ciri pojawiła się w grze. :D
 
Jakaś mózgownica może coś po tym wywnioskować.
Zaczynając od tego, gdzie znajduje się postać stojąc przy aucie w stosunku do metro, albo o tym czym ta cała korporacja "?"arasaka?" nie będzie miała jakiegoś większego znaczenia jeśli chodzi o tło fabularne.
 
Widziałem zwiastun i powiem szczerze że był świetny ale nie rozwalił mnie na łopatki tak jak w przypadku w3 gdzie wszystkie zwiastuny sprawiały że moje serce biło szybciej. Ale to chyba jest spowodowane tym że się starzeje, i pewnie immresja była słabsze przez telefon, jednak nic nie przebije 29cali w Full hd. Ale mam jedno pytanie się coś ktoś kiedy będą zamówienia na edycję kolekcjonerską? Wiem że to może zbyt wcześnie by o to pytać ale jeżeli coś ktoś wie to dajcie znać.
 
Widziałem zwiastun i powiem szczerze że był świetny ale nie rozwalił mnie na łopatki tak jak w przypadku w3 gdzie wszystkie zwiastuny sprawiały że moje serce biło szybciej. Ale to chyba jest spowodowane tym że się starzeje, i pewnie immresja była słabsze przez telefon, jednak nic nie przebije 29cali w Full hd. Ale mam jedno pytanie się coś ktoś kiedy będą zamówienia na edycję kolekcjonerską? Wiem że to może zbyt wcześnie by o to pytać ale jeżeli coś ktoś wie to dajcie znać.

Nie ma jeszcze nawet przybliżonej daty premiery, a co dopiero mówić o kolekcjonerce :D
 
Pierwsza myśl po obejrzeniu trailera - trochę za słonecznie, przydało by się więcej deszczu, więcej kwaśnego deszczu, więcej mroku i zachmurzenia, smogu.. :) pozdrawiam i jestem mega podeskcytowany!!!
 
Osobiście uważam że trailer bomba, szykuje się kolejna gra na kolejne setki nagród. :D

Pierwsza myśl po obejrzeniu trailera - trochę za słonecznie, przydało by się więcej deszczu, więcej kwaśnego deszczu, więcej mroku i zachmurzenia, smogu.
Mi się właśnie podoba, że jest słonecznie, w końcu to Kalifornia, no i naturalnie wyglądający świat przemawia do mnie znacznie bardziej niż różne filtry sprawiające, że coś jest mroczne albo wręcz zbyt jaskrawe. :D
 
Mam pytanie do twórców. Co tak mruczy w samochodach na trailerze? Czy zgodnie z duchem czasu samochody są na prąd czy spalinowe? Skoro to przyszłe czasy to raczej już bez ropy? Czyż nie?
 
Mike Pondshmit o cyberpunk i jego wizji rok 2013


wizja artystyczna Cyberpunk2077 CDPR troszkę odbiega od tej Mike Pondshmitha zamiast mrocznych szarych deszczowych ulic miasta zatopionego w mroku i klimatu noir wszystko wykiełkowało w kierunku słonecznej kaliforni wzorowanej na seriii GTA V z domieszkom wystrzałych spoko anarcho rebel dzieciakow z spluwami prosto z serii Watch Dogs
szukałem patrzyłem powtarzałem chciałem na sile znależc jeden element o którym mówi Mike w udostępnionym wczoraj trailerze Cyberpunk 2077 niczego się nie doszukałem


,,cyberpunk 2077 to dojrzała forma papierowego RPG cyberpunk 2020,, jakiś tam dev CDPR w jakimś tam wywiadzie
 
Mhrok w trailerze jakimkolwiek można pokazać na 100 000 000 sposobów ;). Tutaj jest absolutne minimum - zgoda. Niemniej trailer pokazuje RPGowy potencjał, i niewątpliwie historii będzie masa. Tych ekstremalnie mrocznych jak również lżejszych.

Mi trailer przypadł do gustu. Jest bardzo dobrze, ale powiem to: nie jest wybitnie (mówie o samym trailerze, gry/gameplaya nie widzielismy).

Troszeczkę za dużo scen naraz, w tak wczesnych etapie produkcji gry - i to może być grzech. Bowiem, można było zrobić jakąś jedną wybraną, przeplataną paroma innymi niepowiązanymi, szybkimi migawkami. Tutaj mam wrażenie tempo jest za wolne i rzeczywiście co niektórzy zarzucają zbytnią miękkość atmosfery, która rozlała się na różne sceny i wyszedł lekki budyń. Takie mam wrażenie.

Zarzuty co do kolorystyki ogólnie są jakby słuszne i niesłuszne - zależy co kto oczekuje... Myślę, że nocą może być zupełnie inaczej.
 
Last edited:
Trailer mega wciągający. Dobra robota.
Co do kolorystyki wydaje mi się, że w końcowym produkcie nie będzie przeważającej jaskrawości(jak to niektórzy określają). Wszystko może być idealnie wyważone.
Pierwszy trailer był mroczny. Teraz dostaliśmy dużą dawkę słonecznego dnia. Wszystko się uzupełnia.

Czekam z niecierpliwością na tą grę !

Btw, nie zdziwiłbym się, gdyby Redzi puścili CP77 z VR.
 

n0rv

Forum veteran
Ktoś na Reddicie zamieścił analizę obu trailerów i spróbował umieścić je w czasie. Link do wątku.

TL;DR

Linia czasowa:

1. Scena z pierwszego trailera ma miejsce 10 stycznia 2077 roku.
2. Scena, gdzie widzimy zamieszki na ulicach prawdopodobnie miała miejsce w kwietniu 2077r. Może ma to jakiś związek (inny, niż cyberpsychoza) z wcześniejszym zdarzeniem. A może nie.
3. Scena z hinduskim złotówą ma miejsce (jest mocno zamazane) po 6 maja lub 6 czerwca 2077r.

Wiele twarzy V:

Na drugim trailerze pojawiają się co najmniej trzy postacie, które mogą być naszym protagonistą. Pierwsze dwie są pewnie powszechnie znane, trzecią może być ta malująca się "kobieta bez szczęki".
A dlaczego? Te postacie mają identyczne brwi ;)

---

Przyznam, że te szczegóły strasznie mnie zaintrygowały i szukam więcej :)
 
Chyba mi jako jedynemu rzucił się w oczy jeden szczegół bo nie widze żeby ktoś gdziekolwiek o tym wspominał.
Sek. 0:23 - 0:25 na nowym zwiastunie.
W lewym dolnym rogu, obok śmietników, 2 postacie albo nagle uruchamiają wszczepy umożliwiające im niewidzialność albo znikają zbyt szybko, zanim znikną z widoku kamery.
 

n0rv

Forum veteran
Nie żebym jakoś specjalnie narzekał na brak atrakcji... ale kiedy będzie gameplay?

 
Top Bottom