Pojedynek Dowódców z Krwawej Klątwy!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Władczyni nie każe się czekać… nie wahaj się więc — wybierz swojego ulubionego dowódcę z Krwawej Klątwy i dołącz do najnowszego Pojedynku Dowódców!

Pojedynek trwa do południa we wtorek 16 kwietnia. Zwycięży dowódca, którego stronnicy ukończą najwięcej zadań w trakcie Pojedynku, gwarantując nagrody dla wszystkich graczy:
  • Dodatkowe 50% punktów doświadczenia podczas gry zwycięskim dowódcą dowolnym trybie rozgrywki.
  • Frakcyjne beczki frakcji zwycięskiego dowódcy w sklepie.
Thuras caeth!

––––––––––––

Jak wziąć udział?
  1. Zaloguj się do gry.
  2. W okienku Pojedynków Dowódców lub w zakładce z zadaniami wybierz którego dowódcę wspierasz:
    • Królową Calanthe z Królestw Północy
    • Danę Méadbh ze Scoia’tael
    • Annę Henriettę z Nilfgaardu
    • Svalbloda ze Skellige
    • Dettlaffa van der Ereteina z Potworów
  3. Rozgrywaj gry* i wykonuj zadania aby zdobyć nagrody: Beczki Frakcyjne i Punkty Nagród.
* Gry rozegrane przed wyborem dowódcy, nie liczą się do Twojego postępu w Pojedynku.
* Tylko gry rozegrane w trybach klasycznym i sezonowym liczą się do postępu w Pojedynku – wykonanie zadań nie jest możliwe w grze z przyjacielem i na Arenie
 
No i fajnie. Chciałbym zgłosić błąd z animacją Zabójstwa. Krwawa plama po rozlaniu się maksymalnie znika i rozlewa się z powrotem.
 
O! Poza tym podoba mi sie to ze nie ma jak dotad (a dobilem do 7 punktow) zadnego bledu wszystko jest naliczane IDEALNIE przejrzyscie i czytelnie. Poa tym wciaz tak jakby nie ma odczucia ze to prawdziwa wojna frakcji. W sesie wspominal juz ktos o tym (bodajze Lexor), ze nie ma nagrod kumulujacych sie. Mam tu na mysli grasz jakims dowodca do wyzygania praktycznie by on wygral a potem szpilasz nim dalej bo ma dodatkowego expa. (Co jest priti gud dla przegranych frakcji). Mimo co nie ma do czego sie przyczepic szanuje i powodzenia w wojnje frakcji!
 
Wolałbym awatary z nowymi dowódcami za nagrodę, ale te pewnie razem ze skinami pojawią się w przeszłości.
 
Byłoby mega bardziej klimatycznie, jakby po wybraniu frakcji, miałoby się np. dedykowane tło w grze danej frakcji, każdy kto wspiera tę samą frakcję, miałby tę samą ramkę i np podpis (ze względu na ilość wykonanych zadań, jak ktoś wykonał jedno zadanie to ma tam żółtodziób nilfgaardu, a jak 15 zadań dla danej frakcji to ma podpis mistrz coś tam coś tam) itd. I na przykład dla tych, którzy wspierali zwycięską frakcję, unikatowy rewers na czas trwania nagród (czyli te 7 dni).
 
Fajnie że pojawiła się kolejna wojna frakcji bo od kilku dni się zastanawiałem kiedy jakaś będzie skoro tyle kontraktów jest z tym związanych. Jednakowoż jest tu też coś co zupełnie nie przypadło mi do gustu. Czy naprawdę tak trudno wymyśleć 6 zadanie by nie powtarzać 4 po raz drugi?
 
Top Bottom