Pojedynek Frakcji: Potwory kontra Scoia’tael!

+
Czas na kolejny pojedynek – tym razem przerażające i dzikie Potwory zmierzą się z partyzantką Scoia’tael. Kto z nich zwycięży?

Opowiedz się za jedną ze stron i dołącz do walki!



Pojedynek Frakcji trwa do godziny 10.00 we wtorek 31 lipca.


JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W POJEDYNKU
  1. Znajdź kafelek Pojedynku Frakcji w sekcji “Nowości” w grze.
  2. Wybierz frakcję, którą pragniesz wesprzeć: Potwory lub Scoia’tael
  3. Graj i wygrywaj gry swoją frakcją w trybach Potyczki, Rozgrywki Rankingowej lub Pro Ladder, aby odblokować nagrody!
————————————————————————————————————————
  • Wygrane zgromadzone przed wyborem frakcji nie będą liczyć się do całkowitej liczby Twoich zwycięstw.
  • W Pojedynku brane są pod uwagę zwycięstwa przeciwko wszystkim frakcjom: tym, które uczestniczą w wyzwaniu (Potwory, Scoia’tael) i tym, które nie są jej bohaterami (Królestwa Północy, Nilfgaard, Skellige).
  • Pojedynki Frakcji nie biorą pod uwagę gier rozegranych w trybach Gry z przyjacielem i Areny.
  • Po osiągnięciu pułapu wygranych, natychmiast otrzymasz nagrodę
  • Informacje o swoich wygranych znajdziesz w Panelu społeczności.
 
Last edited:
⚠️ Pojedynek Frakcji zakończy się jutro o godzinie 10.00 (razem z sezonem rankingowym).

A w środę rozpocznie się Frakcyjny Tydzień Beczek Premium!
 
Czy obecne nagrody Potworów będą jeszcze kiedyś dostępne do zdobycia w jakimś pojedynku frakcji?
 
Czy obecne nagrody Potworów będą jeszcze kiedyś dostępne do zdobycia w jakimś pojedynku frakcji?
Jestem prawie pewny, że tak. Nowe nagrody frakcyjne nie powinny się pojawić przed wyjściem z bety, a do tego czasu pewnie spokojnie odblokujesz wszystkie obecne nagrody.
 
Otworzyłem dziś w Tygodniu Frakcyjnym około 30 beczek i wielu z kart, które mi z nich wypadły nie mam. Próbowałem restartować grę kilka razy i nic. Też tak macie? A może po prostu mam zbyt dużo powtórek i wszystko zaczęło się bugować?
 
Błąd został naprawiony, możecie spokojnie otwierać beczki :)

Tylko, że ja otworzyłem beczki, w których owszem, były karty i to do tego premium, jednak mimo faktu otworzenia beczek czyli niejako pozyskania kart, nie zostały one dodane do mojej kolekcji. I wciąż ich nie ma. Napisałem rano do supportu, więc problem zapewne wyjaśniany będzie tam, ale jeśli dotyczy to większej ilości osób - to wcale nie został naprawiony.
 
Top Bottom