Jobs Support Register

Pojedynki Frakcji: Scoia'tael kontra Skellige

+

hertores

NC Citizen
Coś mi w tym sezonie w ogóle rankedy nie idą :p Potyczki to co innego xD Niby już mam 12 zwycięstw krasnalami...oby wszystko zaliczyło ;)

Twilightus

Poser
Wszystko ładnie pięknie tylko kiepawy moment do pozygu eithne a ludzie narzekają ze nie ma różnorodności wcale jej nie będzie.

Hekwit

Junior Member
Miśki, alchemia, pożoga. Nic więcej po tym patchu nie występuje.

Trzeba się zastanowić nad jakąś talią anty-scoia w scoia bo mecze typu kontrolka vs kontrolka to najnudniejszy rodzaj starć i zapowiada się, że jeszcze ich przybędzie. :)

McBobek

User
Kurcze blade, nawet nie wiem kogo wesprzeć. Obie frakcje nie należą do moich ulubionych. Mam więcej kart Wyspiarzy, więc chyba nimi pogram.

BojowyZuk

Junior Member
Czyli, jeśli nie rozegram 30 meczy scoia, a ta frakcja wygra to i tak dostane ich ramke jeśli byłem ich stronnikiem ?

Twilightus

Poser
Podkreślę jeszcze raz ze cieszy fakt ze redzi wyciągnęli wnioski i wszystko niemal jest super po za czasem, gdyż to nie jest pojedynek frakcji a spam pożogami ile wlezie.

Marat87

Poser
Świetny event, widać że większość pomysłów społeczności jest implementowana z każdym kolejnym pojedynkiem. Do ideału brakuje mi chyba tylko licznika naszych zwycięstw ( bo muszę liczyć na kartce, a i nie wiadomo jak liczy przy poddaniu przez przeciwnika ).
No cóż, ramka Skellige witaj! Dziś zacząłem od 9 zwycięstw ;)

Akuumo

Poser
Twilightus Uważaj, bo jesteś tak edgy, że jeszcze się pokaleczysz.

I zgodzę się, że przydałby się licznik zwycięstw na panelu w którym wybierało się frakcję, jasno, wyraźnie i wygodnie. Naprawdę podoba mi się fakt, że gracze mogą dostać najwyższy tier nagród nieważne którą frakcję poprą, więc nie będzie tu już durnego grania najsilniejszą by nachapać się nagród.

Dominika

CD PROJEKT RED
MrCloudancer;n10478112 said:
Dominika Czekamy na info o wygranych przez poddanie się przeciwnika. W profilu gracza jest zaliczane, a event zalicza?
Tak, jeśli wygrana pojawia się w profilu gracza to liczy się też do Pojedynku. :)

Hekwit

Junior Member
Dominika Mam rozumieć, że raz podjętej decyzji nie można cofnąć ? Chciałem wspierać zielonych, ale chęć na grę spada, gdy jestem zmuszony grać w kółko przeciw tej samej frakcji.

Swoją drogą to ciekawe, że nie widuję praktycznie Skellige w rankedach. Tylko Scoia pod pożogę albo alchemia Niflgaardu.

hertores

NC Citizen
PolishCebula;n10480742 said:
czy jak przeciwnik podda grę to nie ma zaliczonego zwycięstwa?
Dobrze jest sobie przed grą sprawdzić w profilu ilość zwycięstw i po meczykach sprawdzać sobie...mi nie zaliczyło ze trzech chyba.

5ander5

NC Citizen
Hekwit;n10480112 said:
Swoją drogą to ciekawe, że nie widuję praktycznie Skellige w rankedach.
Tylko raz mi się trafiło Skellige, ciągle Eithne, albo Brouver. Widać nikt się nie pali do grania wyspiarzami.

Hekwit

Junior Member
5ander5;n10481982 said:
Tylko raz mi się trafiło Skellige, ciągle Eithne, albo Brouver. Widać nikt się nie pali do grania wyspiarzami.
Dlatego chcę zmienić "team". Pytanie tylko czy jest to możliwe...