Pojedynki Frakcji: Scoia'tael kontra Skellige

+
Pojedynki Frakcji: Scoia'tael kontra Skellige



Czas, by znów stawić czoła wyzwaniu! Oto kolejny Pojedynek Frakcji, gdzie dwie armie ścierają się ze sobą na polu walki! Tym razem zmierzą się ze sobą partyzantka Scoia’tael i dumne klany Skellige. Opowiedz się za jedną ze stron i przechyl szalę zwycięstwa! Nagrody czekają!

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W WYZWANIU:
  1. Wejdź do gry i kliknij na kafelek Pojedynków Frakcji.
  2. Wybierz jedną z konkurujących ze sobą frakcji: Scoia’tael lub Skellige.
  3. Graj i wygrywaj mecze wybraną przez siebie frakcją w trybach Potyczki, Rozgrywki rankingowej oraz Pro Ladder by zdobywać nagrody!


Wyzwanie kończy się we wtorek 20 lutego o 17:00. Nagrody za udział w Wyzwaniu zostaną przydzielone po jego zakończeniu.

ZANIM ROZPOCZNIESZ:
  1. Tylko zwycięstwa dokonane podczas trwania Pojedynku (a nie Twoja całkowita liczba wygranych) mają wpływ na Twój wynik wyzwania.
  2. Wygrane zgromadzone przed wyborem frakcji również będą liczyć się do całkowitej liczby Twoich zwycięstw, o ile opowiesz się za jedną ze stron przed końcem wyzwania.
  3. W Pojedynku brane są pod uwagę zwycięstwa przeciwko wszystkim frakcjom: tym, które uczestniczą w wyzwaniu (Scoia’tael, Skellige) i tym, które nie są jej bohaterami (Królestwa Północy, Nilfgaard, Potwory).
  4. Pojedynki Frakcji nie biorą pod uwagę gier rozegranych w trybie Gry z przyjacielem.
 
Last edited by a moderator:
Czyli teraz nie liczy się, która frakcja wygra, ale każdy dostanie nagrody zależnie od wkładu włożonego w wynik wybranej frakcji. Dobry pomysł, ten poprzedni system był raczej słaby. Tutaj każdy ma szanse na zdobycie fajnych nagród. Na pewno nabiję minimum 30 zwycięstw dla tej ramki. :)
 
Ha! Po części jest to realizacja pomysłu, o którym pisałem przy okazji poprzedniego pojedynku :victory:

Jak już wybierzesz stronę to nie można jej zmienić (inna sprawa, że nie ma to już większego znaczenia - definiujemy tylko o jaką ramkę gramy). W takim układzie przyznawania nagród, myślę, że można pokazywać na stronie aktualny wynik pojedynku, aby zagrzewać do boju. Ja już wybrałem, jestem z zielonymi :)
 
A co z ludźmi, którzy poddają grę? Wygrana z nimi się liczy? Czy wciąż można w ten sposób sabotować event?
 
Nie do konca rozumie ten punkt. czyli, ze jak w tym sezonie gralem, juz Scoia i wygralem to jest to z automatu wliczone do ilosci zwyciestw ??
  1. Wygrane zgromadzone przed wyborem frakcji również będą liczyć się do całkowitej liczby Twoich zwycięstw, o ile opowiesz się za jedną ze stron przed końcem wyzwania.
 
wiesiuwies;n10473552 said:
Nie do konca rozumie ten punkt. czyli, ze jak w tym sezonie gralem, juz Scoia i wygralem to jest to z automatu wliczone do ilosci zwyciestw ??
  1. Wygrane zgromadzone przed wyborem frakcji również będą liczyć się do całkowitej liczby Twoich zwycięstw, o ile opowiesz się za jedną ze stron przed końcem wyzwania.

Od teraz liczy ci zwycięstwa, od rozpoczęcia eventu. Nagrody dostaniesz po wybraniu frakcji ale zwycięstwa są liczone od teraz. Nie od zawsze.
 
Fajna zamiana, ale jak sobie pomyślę, że tydzień gry na skorcze i Miski to mnie zalewa ;P
 
Dominika;n10463542 said:
[*]Wygrane zgromadzone przed wyborem frakcji również będą liczyć się do całkowitej liczby Twoich zwycięstw, o ile opowiesz się za jedną ze stron przed końcem wyzwania.

Przed czyli od początku aktualizacji, dzisiejszego dnia czy od zamkniętej bety xD Pytanie może i głupie ale mniej więcej chciałbym wiedzieć ile już mam zwycięstw :p

EDIT: Dobra kilka postów wyżej ktoś napisał a co chodzi xD
 
Last edited:
hertores Pytanie jak najbardziej sensowne - powinna być możliwość śledzenia na bieżąco liczby zwycięstw. Nawet jeżeli nie poprzez Gwinta, to poprzez jakąś stronę internetową ;)
 
hertores;n10473782 said:
Przed czyli od początku aktualizacji, dzisiejszego dnia czy od zamkniętej bety xD Pytanie może i głupie ale mniej więcej chciałbym wiedzieć ile już mam zwycięstw :p

Dominika;n10463542 said:
Tylko zwycięstwa dokonane podczas trwania Pojedynku (a nie Twoja całkowita liczba wygranych) mają wpływ na Twój wynik wyzwania.

;)
 
Ale skoro teraz dostajesz nagrodę bez względu na to czy Twoja wybrana frakcja wygrała czy nie to raczej to już nie pojedynek frakcji, prawda.
Event teraz powinien zmienić nazwę. Po prostu gram o ramkę, która mi się bardziej podoba lub wygrywam po 30 pojedynków obiema frakcjami (lepsze niż granie dodatkowych 20 o trzy marne skrzynki).
Tutaj nie ma żdanego pojedynku.
 
Dominika A jak to jest z poddanymi? Gram Skellige, rozegrałem dzisiaj 3 gry, wszystkie przeciwnik poddał w ostatnim ruchu -.- Będą mi się liczyć do wygranych?
 
Dwóch ramek nie możecie dostać w żaden sposób teraz. Wybieracie jedną frakcję i żadne granie drugą wam nic nie da jeśli jej nie wybierzecie, a nie możecie obu wybrac. I jak najbrdziej jest to pojedynek frakcji, bo ostatecznie dowiemy się, która frakcja wygrała więcej.
 
Właśnie, powinna być możliwość podglądu liczby zwycięstw. Trochę słabo, żeby trzeba było to zapamiętywać albo zapisywać na kartce.
 
Seavro;n10474042 said:
Dwóch ramek nie możecie dostać w żaden sposób teraz. Wybieracie jedną frakcję i żadne granie drugą wam nic nie da jeśli jej nie wybierzecie, a nie możecie obu wybrac. I jak najbrdziej jest to pojedynek frakcji, bo ostatecznie dowiemy się, która frakcja wygrała więcej.

No tak, rzeczywiście - możesz grać tylko jedna frakcją. Ale to nie zmienia faktu, że pojedynku tu nie ma a przynajmniej na dalszym planie. Bo Ciebie gracza interesuje uczestnictwo dla samej nagrody, więc cokolwiek wybierzesz i tak to dostaniesz. Mało istotne jest to jak wypadnie frakcja, która wybrałeś a to raczej chyba mija sie z głównym celem całego tego eventu (jego nazwą).
 
Top Bottom