Pojedynki Frakcji: Scoia'tael kontra Skellige

+
Coś mi w tym sezonie w ogóle rankedy nie idą :p Potyczki to co innego xD Niby już mam 12 zwycięstw krasnalami...oby wszystko zaliczyło ;)
 
Wszystko ładnie pięknie tylko kiepawy moment do pozygu eithne a ludzie narzekają ze nie ma różnorodności wcale jej nie będzie.
 
Miśki, alchemia, pożoga. Nic więcej po tym patchu nie występuje.

Trzeba się zastanowić nad jakąś talią anty-scoia w scoia bo mecze typu kontrolka vs kontrolka to najnudniejszy rodzaj starć i zapowiada się, że jeszcze ich przybędzie. :)
 
Kurcze blade, nawet nie wiem kogo wesprzeć. Obie frakcje nie należą do moich ulubionych. Mam więcej kart Wyspiarzy, więc chyba nimi pogram.
 
Czyli, jeśli nie rozegram 30 meczy scoia, a ta frakcja wygra to i tak dostane ich ramke jeśli byłem ich stronnikiem ?
 
Podkreślę jeszcze raz ze cieszy fakt ze redzi wyciągnęli wnioski i wszystko niemal jest super po za czasem, gdyż to nie jest pojedynek frakcji a spam pożogami ile wlezie.
 
Świetny event, widać że większość pomysłów społeczności jest implementowana z każdym kolejnym pojedynkiem. Do ideału brakuje mi chyba tylko licznika naszych zwycięstw ( bo muszę liczyć na kartce, a i nie wiadomo jak liczy przy poddaniu przez przeciwnika ).
No cóż, ramka Skellige witaj! Dziś zacząłem od 9 zwycięstw ;)
 
Twilightus Uważaj, bo jesteś tak edgy, że jeszcze się pokaleczysz.

I zgodzę się, że przydałby się licznik zwycięstw na panelu w którym wybierało się frakcję, jasno, wyraźnie i wygodnie. Naprawdę podoba mi się fakt, że gracze mogą dostać najwyższy tier nagród nieważne którą frakcję poprą, więc nie będzie tu już durnego grania najsilniejszą by nachapać się nagród.
 
MrCloudancer;n10478112 said:
Dominika Czekamy na info o wygranych przez poddanie się przeciwnika. W profilu gracza jest zaliczane, a event zalicza?

Tak, jeśli wygrana pojawia się w profilu gracza to liczy się też do Pojedynku. :)
 
Dominika Mam rozumieć, że raz podjętej decyzji nie można cofnąć ? Chciałem wspierać zielonych, ale chęć na grę spada, gdy jestem zmuszony grać w kółko przeciw tej samej frakcji.


Swoją drogą to ciekawe, że nie widuję praktycznie Skellige w rankedach. Tylko Scoia pod pożogę albo alchemia Niflgaardu.
 
PolishCebula;n10480742 said:
czy jak przeciwnik podda grę to nie ma zaliczonego zwycięstwa?

Dobrze jest sobie przed grą sprawdzić w profilu ilość zwycięstw i po meczykach sprawdzać sobie...mi nie zaliczyło ze trzech chyba.
 
Hekwit;n10480112 said:
Swoją drogą to ciekawe, że nie widuję praktycznie Skellige w rankedach.

Tylko raz mi się trafiło Skellige, ciągle Eithne, albo Brouver. Widać nikt się nie pali do grania wyspiarzami.

 
5ander5;n10481982 said:
Tylko raz mi się trafiło Skellige, ciągle Eithne, albo Brouver. Widać nikt się nie pali do grania wyspiarzami.

Dlatego chcę zmienić "team". Pytanie tylko czy jest to możliwe...
 
Top Bottom