Pokaz dla mediów w Zamku Hever – reportaż

+
Pokaz dla mediów w Zamku Hever – reportaż



Zapraszamy do obejrzenia reportażu z pokazu dla mediw, ktry odbył się w lutym w położonym w hrabstwie Kent Zamku Hever, gdzie przedstawiciele prasy z całej Europy mieli okazję po raz pierwszy zagrać w Edycję Rozszerzoną gry Wiedźmin 2: Zabjcy Krlw na konsoli Xbox 360. O tym, co mieli nam do powiedzenia możecie przekonać się oglądając materiał filmowy dostępny tutaj.
 
O cholera, pomyślałem ,czemu nie ma tego na głównej i oto się pojawiło. Czasem moje nadprzyrodzone zdolności przerażają samego mnie. Parafrazując jednego z największych myślicieli naszych czasów: MAM MOC :D


Świetna relacja, świetne miejsce, świetna gra:)
 
Byłbym wielce rad mogąc otrzymać namiary na pełną uroku i dostojeństwa panią, która debiutuje w 1:40. Poczułem palącą potrzebę usłyszenia od niej większej ilości odkrywczych myśli płynących z jej dziennikarskiej duszy.

Och, po kilku minutach zauważyłem jeszcze zamek.
 
Koniec tych żartów, bo znowu zacząl się off top.
MM360 zauważa, przeze mnie zapach mizerii roznosi się w poważnym temacie.
 
Jako osoba średno znająca Język Angielski prosiłbym aby dodać napisy lub spolszczyć ów filmik . Rzecz jasna wyciągnąłem naprawdę dużo lecz jednak kto wie czy nie za mało ?
 
DiegoGonzales11 said:
Jako osoba średno znająca Język Angielski prosiłbym aby dodać napisy lub spolszczyć ów filmik . Rzecz jasna wyciągnąłem naprawdę dużo lecz jednak kto wie czy nie za mało ?
To ile wyciągasz tak średnio!!
 
Top Bottom