Polityka braku nagród. Słów kilka.

+
Status
Not open for further replies.
Polityka braku nagród. Słów kilka.

Witam, gram w Gwinta od wczoraj. Rozumiem, że to beta i jeszcze wiele rzeczy się może zmienić, ale jako fan Gwinta i oddany gracz CDP RED, czuje się nieco zmieszany. Nie spodziewałem się od tego studia polityki tak bardzo nastawionej na zysk z mikropłatności i nigdy nie przypuszczałem, że Gwint okaże się grą pay2win. Uważam, iż to że za granie, a nawet wygrywanie gier nie dostaje się jakiejkolwiek nagrody za absurd. Jedyny przychód golda/surowców w zależności od tego czy przeciwnik Ci pogratuluje czy nie to jakiś absurd. Jednocześnie już w CB działa sklep, gdzie można nabyć karty. Nic do tego bym nie miał, gdyby nie to że gracz jest wręcz zmuszany do nabywania beczek za prawdziwe pieniądze, jeśli chce zdobyć lepsze karty. Czytałem pare tematów na forum i ludzie coś pisali że niby za zdobywanie exp i lvl zdobywa się jakieś nagrody. Jeśli to prawda, to czemu ja tego nie mam. Niemal w każdej grze mój przeciwnik miał kilka złotych/srebrnych kart, o których ja mogę pomarzyć. Czy taka polityka będzie kontynuowana? Nie wróże sukcesu...

 

Attachments

  • photo78660.jpg
    photo78660.jpg
    69.2 KB · Views: 29
  • photo78670.jpg
    photo78670.jpg
    62 KB · Views: 22
Prawdopodobnie przekroczyłeś dzienny limit 4 (czterech) levelów. System działa na tej zasadzie, że za pierwsze, cztery levele każdego dnia dostajesz nagrodę - kolejno 100, 75, 50 i 25 golda. Po drodze drobne nagrody za pytajniki oraz to co dostajesz za "GG". Piąty level i każdy kolejny daje Ci już tylko te nagrody za "GG".

Innymi słowy - codziennie jesteś w stanie wyfarmić łącznie 250 golda + to co z pytajników + to co z "GG". Wierz mi - to nie jest mało. W konkurencyjnym Hearthstone dostaje się 1/3 tego.
 
Właśnie zauważyłem, reset był o 1. Z początku nie zwracałem uwagi na nagrody, tylko bawiłem się grą. Przepraszam REDów i zwracam honor :p
 
Skoro wszystko wyjaśnione to zamykam. Na przyszłość poYar polecam rozejrzeć się po forum przed założeniem nowego tematu, większość kwestii była już gdzieś poruszana. Jest również zbiorczy temat z pytaniami do twórców.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom