Polowanie zaczyna się … TERAZ!

+
Udało mi się zrobić screena tego nowego-niebieskiego medalionu z Trailera rocznicowego, ale coś mi się wydaje ze to nie o niego chodzi z tą scianą, raczej bardziej zastanawiało by mnie to co jest po lewej na dole. Mi to wygląda na taką jakby ramkę w której będzie tytuł bądź poddtytuł.
 
pozostaje przy swojej koncepcji :teeth:http://img139.imageshack.us/img139/6885/witcher06kopiatz9.jpg[size=10pt]Napisałeś to chyba już wcześniej, wystarczy. :peace:A co do zdjęcia - lepsze linki, bo za duże są te posty.Iwona.[/size]
 
Zauważcie, ze ten medalion:http://img88.imageshack.us/img88/5288/niebieskimedaliontx1.jpgRożni się od starego:http://i54.photobucket.com/albums/g84/Taramelion/W1_2007_1024X768.jpgMoim zdaniem jest bardziej agresywny, brwi ściągnięte i inne rysy ma ten Wilczek.[size=10pt]Nie mam nic do tych zdjęć, ale lepiej, by jako linki funkcjonowały. Mniej miejsca zajmują. :peace:Iwona.[/size]
 
to, że wiedźmin na konsole jednak będzie to dobrze - skoro PC się zwrócił, to może konsolowa przyniesie zyski.Ale robienie hype'a ( o ile to o tą wiadomość chodzi za ścianą) wśród community pecetowców, po to, aby im powiedzieć że pojawi się konsolowa wersja, to IMO niezbyt mądre. Myślę, że JEŻELI to konsolowa wersja kryje się za ścianą, narzekania będzie sporo, może nawet sam pomarudzę. Bo przecież wszyscy czekamy na info o kontynuacji, nie oszukujmy się.
 
Hmmm... Jak sami zauważyliście, ten medalion różni się od tego Geraltowego... Czyżby nowy wiedźmin się pojawiał? Tylko czy jako nowy bohater, czy jako postać? :)
 
A rzeczywiście mają inny kolor oczu... :eek: Kto by się spodziewał... ;)Na początku miałem nadzieję że to jest inny medalion... Gryfa może albo Kota...
 
MadYarpen said:
to, że wiedźmin na konsole jednak będzie to dobrze - skoro PC się zwrócił, to może konsolowa przyniesie zyski.Ale robienie hype'a ( o ile to o tą wiadomość chodzi za ścianą) wśród community pecetowców, po to, aby im powiedzieć że pojawi się konsolowa wersja, to IMO niezbyt mądre. Myślę, że JEŻELI to konsolowa wersja kryje się za ścianą, narzekania będzie sporo, może nawet sam pomarudzę. Bo przecież wszyscy czekamy na info o kontynuacji, nie oszukujmy się.
Myślę, że ekipa odpowiedzialna za marketing w redzie nie popełniła by takiego błędu, by robić akcję dla pecetowców pokazującą jeszcze lepszą wersję na konsolę. Podejrzewam raczej, że kampania która się zaczęła, będzie musiała pogodzić rzeszę graczy pecetowych i konsolowych, których niedługo może być znacznie więcej na forum. Jeśli jednak akcja jest skupiona tylko i wyłącznie w okół wersji konsolowej, to będzie gorąco.Co do samej wersji konsolowej, to cieszę się że i ten rynek podbije cdpr. Niektórzy czują się urażeni tym, że konsolówka będzie znacznie lepsza, ale tak na prawdę, to jak inaczej mogła by się sprzedać ta gra, tyle czasu po wydaniu na pc?
 
Wystarczy trochę poskładać to co dostaliśmy do tej pory, w tym przecieku było widać ćwiczącego Geralta i walczącego w płonącej Wyzimie, w trailerze rocznicowym to samo plus wiedźmin walczący z dwiema bestiami w zimie. Myślę, że to dwie różne gry, płonąca Wyzima - konsole, zima - kontynuacja na pc.
 
Dhoine said:
Wystarczy trochę poskładać to co dostaliśmy do tej pory, w tym przecieku było widać ćwiczącego Geralta i walczącego w płonącej Wyzimie, w trailerze rocznicowym to samo plus wiedźmin walczący z dwiema bestiami w zimie. Myślę, że to dwie różne gry, płonąca Wyzima - konsole, zima - kontynuacja na pc.
mam nadzieję, że masz rację. Ale geralt walczący w płonącej wyzimie (o ile mówisz o tej walce z zakonnikami) to fragment wersji na PC. Więc akurat z tego bym nie wyciągał aż takich poważnych wniosków. Ja osobiście liczę, że skoro wiedźmin na konsole ma być nową wersją gry na PC, to owe cinematiki z rocznicowego filmu oznaczają ni mniej ni więcej, kontynuację na PC.
 
Dh oine to ma sens.Ale może konsolowcy dostaną przeszłość Geralta (Geralt z gołą klatą walczący na treningu oraz z Golemem) a PC'towcy kontynuacje (Geralt w zimie walczący z tymi dwuma zmutowanymi wilkami).
 
BiayWilk123 said:
Dh oine to ma sens.Ale może konsolowcy dostaną przeszłość Geralta (Geralt z gołą klatą walczący na treningu oraz z Golemem) a PC'towcy kontynuacje (Geralt w zimie walczący z tymi dwuma zmutowanymi wilkami).
Taka opcja nie ma większego sensu moim zdaniem. Prędzej możemy się spodziewać, że wersja konsolowa będzie połączeniem części pierwszej z tym co my będziemy mieli jako kontynuację. W ten sposób każda grupa docelowa będzie miała mniej więcej to samo. Fragmenty cinematików, które możemy ujrzeć nie są raczej podzielone na wersje przeznaczone dla właścicieli konsol i właścicieli pc. To był by dziwny i zły zabieg. Nie sądzisz, że właściciele pc (i na odwrót) mogli by się czuć urażeni w związku z brakiem jakichś wzbogacających grę elementów?
 
kptwlodzimierz said:
I żeby było zabawniej, autor newsa (jak wszyscy zresztą) powołuje sie na CDPR (mimo, że oficjalnego potwierdzenia nie było :D)
Przecież CDPR oficjalnie zapowiedziało Wieśka na konsole - w tym wywiadzie-filmiku oraz np. tu: http://www.gram.pl/news_8g7lG,q1_Wiedzmin_na_konsole_Chociaz_tak_wlasciwie_to_zdziwienia_nie_ma.htmlJa tylko mam nadzieję, że ten kalendarz odłamkowo-adwentowy nie ma nic wspólnego z wersją na konsole - bo akcja godna uznania - a tak wyszedłby zwykły łach.
 
A czemu to by był zwykły łach?;>Na miejscu konsolowców bym się chyba obraziła...Jeśli informacja jest prawdą i CDP zaczęło pracę nad konsolówką, to czemu fani konsoli mają być traktowani gorzej, niż gracze pecetowi?Czy strona www.thewitcher.com jest zarezerwowana tylko dla gry PC?Nigdzie nie jest napisane...
 
undomiel9 said:
A czemu to by był zwykły łach?;>
zwykły łach byłby dlatego, że wersja na konsole jest już zapowiedziana a kalendarz nadal nas męczy i męczy.. jak po kiklunastu odpadkach ściany ukarze się The Witcher PS3/360 - to jak się poczujemy? nie ważne czy mamy atari, commodore czy zmywarkę z wyświetlaczem... czekamy, czekamy i dowiemy się tego co już wiemy?o to mi mniej więcej chodziło z darciem łacha.
 
Wydaje mi się, że zadaniem tego "przypadkiem" za wcześnie wypuszczonego filmiku mogło być zwrócenie uwagi konsolowców, którzy o ile nie mają Wiedźmina na pc, to raczej nie zaglądają na tę stronę. :hmmm: 8)
 
BiayWilk123 said:
http://www.gry-online.pl/s016.asp?ID=12459 , Heh i już jest na gry-online...
Skoro wszędzie już piszą, to niespodzianka za "ścianą" musi oznaczać coś innego niż grę na konsole, bo co to by była za niespodzianka :) Jaki byłby sens utrzymywania tego w tajemnicy ?
 
Top Bottom