Polskie pudełko gry Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

+
Polskie pudełko gry Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

Wiele się na forum dyskutuje o Wiedźminie: Edycji Rozszerzonej, jednak jak dotąd nikt nie pokazał jak ów Wiedźmin ma być „ubrany”.Najwyższy, więc czas to zmienić. Tak o to ma wyglądać polskie pudełko gry Wiedźmin: ER (obrazek pochodzi z oficjalnych zasobów firmy CD Projekt, dostępnych na jej stronie korporacyjnej - cdprojekt.info): Jak się Wam podoba? Zapraszam do komentowania.
 
Wmagania wyższe nie będą, bo silnik gry się nie zmienia.Mogą być nawet niższe, bo kod może być bardziej zoptymalizowany.
 
Spodziewałem się czegoś innego, nowego. To pudełko jest prawie identyczne jak to z wersji podstawowej. Szkoda, bo medalion już mi się trochę znudził.
 
Clancys said:
Spodziewałem się czegoś innego, nowego. To pudełko jest prawie identyczne jak to z wersji podstawowej. Szkoda, bo medalion już mi się trochę znudził.
Tylko ciekawe jeszcze z czego pudełko zostało wykonane. ;D
 
HUUURAA!!! Jest otwierana klapka! ;DA tak na poważnie, pudełko wygląda całkiem przyzwoicie. Choć rzeczywiście mogliby dodać coś nowego, np. plakat, naklejki trójwymiarowe ( :p) czy może nożyk do otwierania listów w kształcie srebrnego miecza (coś podobnego było w" kolekcjonerce" Two Worlds... :)).BTW:Nie wie ktoś, czy będzie Wydanie Kolekcjonerskie E.R.? Byłoby miło, gdyby się pojawiło... ;)
 
Hostile said:
HUUURAA!!! Jest otwierana klapka! ;DA tak na poważnie, pudełko wygląda całkiem przyzwoicie. Choć rzeczywiście mogliby dodać coś nowego, np. plakat, naklejki trójwymiarowe ( :p) czy może nożyk do otwierania listów w kształcie srebrnego miecza (coś podobnego było w" kolekcjonerce" Two Worlds... :)).BTW:Nie wie ktoś, czy będzie Wydanie Kolekcjonerskie E.R.? Byłoby miło, gdyby się pojawiło... ;)
Już pytałem o to z jakiś czas temu. Niestety na razie nikt nic nie wie, więc raczej nie (jakby miało się pojawić to na pewno ktoś by o tym wiedział). No chyba, że Redzi zmienili swoje plany. Jak co to ja jestem chętny :p ;).
 
Clancys said:
Już pytałem o to z jakiś czas temu. Niestety na razie nikt nic nie wie, więc raczej nie (jakby miało się pojawić to na pewno ktoś by o tym wiedział). No chyba, że Redzi zmienili swoje plany. Jak co to ja jestem chętny :p ;).
Ja też miałbym chęć na drugą "kolekcjonerkę"... :pDzięki :beer:
 
Moim zdaniem, to dobrze, że pudełko jest podobne do poprzedniego. Po co zmieniać to co i tak wygląda bardzo dobrze. Jest co prawda lekka zmiana tła i dodatkowe napisy, ale to nie wielkie zmiany. Ciekawe czy wersja na rynek zagraniczny będzie wyglądać podobnie. Gracze z poza Polski na pewno by się cieszyli z takiego wydania.Co do wersji kolekcjonerskiej ER, to nie wiem czy coś takiego miało by szanse, ale wolałbym, jak już, aby był tam medalion, a mieczyk do listów zostałby na wiedźmina2 :).Ciekawe ile sztuk będzie sprzedanych do czasu ER?
 
bardzo ładne pudełko - żadne bajery, tylko estetyczna klapka. Kolorystycznie ładnie, choć osobiście, nie miałbym nic przeciwko ER w odcieniach płomiennej czerwieni (coć jak ta edycja gry dla MM), ale co mi tam, do kupna przecież się nie zabieram :)
 
Tylko nie widać płytki z dodatkowymi przzygodami
Płyta z edytorem i modami będzie prawdopodobnie w tym samym pudełku co płyta z grą. Jestem jednak ciekaw jak to ostatecznie będzie wyglądać. Wszak w podstawce w pudełku z grą był umieszczony cały drukowany connect z mapą świata gry i wirtualnymi pieniędzmi włącznie., więc na dodatkową płytę tam miejsca nie było. No chyba, że zostanie to zrobione podobnie jak w grze Stalker (platynowa kolekcja), gdzie dodatkowa płyta opakowana była jedynie w kopertę i luźno wsadzona do pudełka z grą.
 
No wygląda ładnie :D Nie widać również książeczki z wszystkimi nagrodami, itp. dla wiedźmina :D
 

SaLi

Forum veteran
Hmm... Nic wielkiego. Ot poprostu ladnie zrobione pudeleczko. Jakos specjalnie dla niego nie bede sie wysilal na dlugi komentarz ;D
 
"Naprawdę można Wiedźmina z dumą pokazać za granicą...."
Ludzie wszechpolscy, dlaczego? Dlaczego nie cytat z książki?Za to wiadomość do zakompleksionych rodaków… Niech będzie po angielsku przynajmniej, żeby miała sens jak już musi być. Przez co wygląda jak obwieszony reklamami, kiepski stragan.Litości! Proponuję zmianę, co sądzicie?
 
Top Bottom