Polskie pudełko gry Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

+
Dzięki Wallace., aż się sam zacytuje też... ;D
Mobil1 said:
Totha a co to ma wspólnego z pudełkiem Wiedźmina ER?
Fajnie byłoby mieć ER, choćby i nawet mam Wiedźmina już. Bo jest tego warty. Bo taka fantazja. Czy cokolwiek innego. Nieważne.W każdym razie jak na wydatek wybitnie użyteczny i wątpliwie usprawiedliwiony. Jeśli ma mnie straszyć z półki pochwała polskiej zaściankowości, to cała zabawa traci na uroku. Poproszę o głosy zgody lub nie!
 
W każdym razie jak na wydatek wybitnie użyteczny i wątpliwie usprawiedliwiony. Jeśli ma mnie straszyć z półki pochwała polskiej zaściankowości, to cała zabawa traci na uroku.Poproszę o głosy zgody lub nie!
A Ty co boisz się chwalić dobrym produktem za granicą? Aż taki skromny jesteś? Fakt trochę pompatyczne i przesadne, ale mi tam nie przeszkadza w graniu, ani na półce...
 
Totha said:
Dzięki Wallace., aż się sam zacytuje też... ;D
Totha said:
Totha a co to ma wspólnego z pudełkiem Wiedźmina ER?
Fajnie byłoby mieć ER, choćby i nawet mam Wiedźmina już. Bo jest tego warty. Bo taka fantazja. Czy cokolwiek innego. Nieważne.W każdym razie jak na wydatek wybitnie użyteczny i wątpliwie usprawiedliwiony. Jeśli ma mnie straszyć z półki pochwała polskiej zaściankowości, to cała zabawa traci na uroku. Poproszę o głosy zgody lub nie!
wiesz, ja byłbym nawet za ale cytat z sapkowskiego nie przekona raczej niezdecydowanych
 
Totha said:
wiesz, CDA jest najwiekszym growym pismem w Polsce i dla wielu jest wyznacznikem dobre/złe, więc przyznaj, że taka rekomendacja jest prawdziwie godna. Z drugiej strony szkoda, ze jak to ująłeś, zionie z niej polska zaściankowość.
 
Socchi said:
wiesz, CDA jest najwiekszym growym pismem w Polsce...
Mało tego... To najlepsze czasopismo o grach na świecie! Wielu Amerykanów nam go zazdrości... ;D
 
Ja jeszcze bym chciał aby na tyle pudełka był jakieś nowsze screeny z gry,bo te co są w podstawowej wersji były takie stare że slot na eliksiry wyglądał inaczej i na jednym screenie Geralt miał pochwy na miecze. :) ;) ;D
 
czesio2504 said:
szkoda że to zobaczyłem bo teraz będę żałować że mam podstawke na półce :-\
A tak to by była jeszcze ta bajerancka klapka co ? Sam nie wiem komu mogę się wyżalić z tego powodu ;/
 
Hmmm.... może to być powiązane z faktem, że ten obrazek to tylko projekt i wizualizacja, tylko zbliżona do finalnej wersji. Ale głowy nie dam, o nie! W sumie... nie, to głupi pomysł. Na pudełku nie będzie znaczka PL. Nigdy!
 
Top Bottom