Połyskiwanie tarcz, łańcuchy, co by tu jeszcze..

+
Pisząc dla odmiany o miłych zmianach jakimi są nowe animacje (głupie łańcuchy przy blokowaniu dają frajdę i zwiększają immersje - faktycznie czujesz, że robisz coś z wycelowaną jednostką) chciałbym stworzyć wątek poświęcony proponowanym i oczekiwanym tego typu małym dodatkom/usprawnieniom. Sam zacząłbym od:

- dodania efektu wskrzeszenia/zagrania jednostki z cmentarza; pozarundowego doboru kart; aktywowania rozkazów,

- powrotu muzyki z bety (minęło już dość czasu od premiery HC by móc ją wprowadzić z powrotem i raczej nie otworzyłoby to ponownie dyskusji „beta vs HC”),

- dodania szablonów bibelotów i ustawień dowódcy/stołu/rewersu (dany układ ramki, awataru i tytułu dla frakcji Wiewiórek, Wyspiarzy itd.),

- braku konieczności corundowego rozwijania podziału punktacji na rzędy,

- zaimplementowania odgłosów kart ustawionych na profilach graczy podczas poglądu tychże,

- możliwości całkowitego wyłączenia wyświetlania karty po zagraniu przez przeciwnika w prawym górnym rogu (zaoszczędziłoby to czas gdyby karta od razu wchodziła na stół ze swoim efektem; można dodatkowo przyspieszyć owe wejście przez drag & drop z prawdziwego zdarzenia),

- usprawnienia historii zagrań (przydatne dla nowicjuszy),

- usunięcia zakładki „Wyświetl porady dotyczące gry” (niedokończony cykl filmowy nie jest czymś czym REDzi powinni się chwalić),

- naprawienia wyświetlania potwierdzenia ukończenia zadań/kontraktów (nie zawsze u mnie działają).

Zachęcam do dzielenia się pomysłami :)

Edit: przyszło mi na myśl stworzenie (do kupienia za pył lub $$$) obramówek dla kart - dodawało to kartom głębi - oraz symboli z quasi sztandarami (coś na kształt tego, co już kiedyś było w grze -> http://game-wisdom.com/wp-content/uploads/2017/04/Gwent-2.jpg)
 
Last edited:

Lexor

Forum veteran
Nie, proszę, nie. Niech CDPR skupi się w 100% na naprawie błędów. Nie dawajmy programistom dodatkowej roboty. :(

EDIT: Tak mi się skojarzyło z tytułem tego wątku: co by tu jeszcze...
 
Last edited:

Gomola

Forum veteran
Ja to bym chciał wszystkie smaczki z Wojny Krwi. Strasznie podobał mi się alternatywny wygląd Meve, poza tym plansze i skórki różnych dowódców.

Przykładowo podzamcze i gospodarstwo. Już nie mówiąc o tym wilkołaku, którego wymodelowali do dosłownie jednej, pobocznej zagadki (słaba jakość bo GIF).

1.gif
2.gif
 
Wilkołak który wystąpił w jednej, pobocznej walce > Gascon który trafił do Gwinta jako neutralny dowódca :disapprove:
Tronołamacz to kopalnia contentu choć trochę innego typu niż ten, o którym myślałem zakładając temat - nie zmienia to faktu, że wystarczy tam sięgnąć i trochę dostosować.

Z małych usprawnień dodałbym jeszcze licznik PN potrzebnych do wykupienia całych drzewek oraz rejestrujący nasz postęp w tymże procesie.
 
Top Bottom