pomarzyc sobie mozna

+
To wcale nie jest takie nierealne ;) Gwint ostatnio obniżył loty, coraz mniej osób gra, do premiery CP2077 jeszcze upłynie ze 2-3 lata bo raczej będą celować w nowe konsole a jakoś muszą zapchać tą furtkę więc taki trzeci dodatek do W3 byłby idealny. Chociaż ja bym wolał remaster W1 :D
 
byc moze juz dzis sie wszystko wyjasni ;) tez mam wrazenie, ze Cyberpunk dopiero w 2020, ale w takim razie czemu najprawdopodobniej juz dzis zaczna promocje? no chyba, ze to kolejny trailer i lata ciszy po nim :p
 
Nie no, to raczej niemozliwe, ze jesien tego roku. Takie gry dlugo sie robi, a stosunkowo niedawno bylo dopiero info, ze skonczyli prace nad silnikiem do Cyberpunka
 
Bardzo chętnie zagrałbym w kolejny dodatek do W3. Remaster W1 wydaje się też bardzo ciekawą opcją, jednak obawiałbym się o ten sentymentalny, szary klimat którego doświadczyłem w W1. Nie jestem w temacie, co może się dzisiaj wyjaśnić? Dziś REDZI mają swój pokaz na e3?
 
Dzisiaj o godzinie 22 konferencja MS a jeśli gdzieś się Redzi mają pojawić na E3 to właśnie tutaj ;)
 
Chętnie zobaczyłbym remaster W1 na silniku W3, coś jak "StarCraft: Mass Recall", ale jeszcze chętniej - całą trylogię z moim ulubionym izometrycznym rzutem kamery, jak było w "jedynce", która nadal należy do moich ulubionych części; w zasadzie wizualnie można by ją jedynie wzbogacić o większą liczbę modeli postaci, co szczególnie się tyczy Leuvardeena, Meisa, czy Abigail, czyli osób ważnych fabularnie.
 
Czy jest szansa na to że po wyjściu cyberpunka zostanie stworzona odnowiona/zremasterowana wersja wiedźmina 1 i 2 np. na silniku wiedźmina 3
 
Z chęcią bym zagrał w jeszcze ze dwa dodatki do Wiedźmina 3: Dziki Gon - gra ma duży potencjał
 
Top Bottom