Pomoc od Dijkstry

+
Pomoc od Dijkstry

Właśnie zbieram drużynę przed obroną Kaer Morhen, ale Dijkstra nie chce mi pomóc bo nie odnalazłem jego skarbu. Da się to jakoś odkręcić, może jeszcze mogę go znaleźć? W którym miejscu jest ten skarb?
 
Też mam pytanko a propo tego skarbu, Zgarnąłem klucz do niego, ale nie wiem gdzie on jest, a zadanie niby się zakończyło. Coś da się z tym zrobić, czy nie (Podejrzewam, że wpływ na to mogło miec to, że nie pozwoliłem na zabranie triss do lochów przez co zrobiłem tam rozpierdziel)
 
Jak zrobiłeś rozpierdziel to nie zgarnąłeś klucza do skarbu tylko do sejfu z kosztownościami. Taka nagroda pocieszenia, ale nie wystarczy.
żeby odzyskać złoto Djikstry, musisz podejść dowódcę podstępem.
 
Last edited:
Jak uzyskać informacje na temat skarbu.

Aby uzyskać informacje na temat skarbu, trzeba w trakcie wykonywania questa z Triss i siedzibą Mengego pozwolić łowcom na zabranie Triss na przesłuchanie. Wtedy, rozmawiając z Mengem, jest możliwość zapytania o skarb. Należy to zrobić przed wybraniem "złotej" opcji dialogowej.
 
Już po ptakach, troszkę zawaliłem sprawę z tym questem u Mengego. Ale jestem już po bitwie pod Kaer Morhen i dałem radę bez niego. Swoją drogą, dawno się tak nie wzruszyłem.
Śmierć Vesemira
sprawiła, że płakałem jak dziecko.
Temat można już chyba zamknąć.
 
Mi się wydaje, że Dijkstra nam nigdy nie pomoże - ja uzyskałam informacje na temat skarbu, a i tak mówi, że nic mi nie jest winien, podobnie jak nie da się uzyskać pomocy Emhyra w tym fragmencie gry.
 
No właśnie, niby taki przyjacielski, a sukinsyn :D
Za to za ten brak pomocy można mu się odwdzięczyć ponownym
połamaniem nogi
;)
 
Aby uzyskać informacje na temat skarbu, trzeba w trakcie wykonywania questa z Triss i siedzibą Mengego pozwolić łowcom na zabranie Triss na przesłuchanie. Wtedy, rozmawiając z Mengem, jest możliwość zapytania o skarb. Należy to zrobić przed wybraniem "złotej" opcji dialogowej.

Jak zapytamy o ten skarb to dojdzie do rozruby, więc chyba trzeba dojść do tej opcji dialogowej tylko żeby zgarnąć potem klucz
 
Top Bottom