Pomoc w wykonaniu kontraktu 10/10

+
"10/10" - kontroluj jednocześnie 10 jednostek o sile 10 w grze sieciowej.
Ma ktoś pomysł jak zaliczyć ten kontrakt? Myślałem o France i rogu dowódcy ale nadal musiałbym mieć na stole 10 jednostek o sile 7. Jednostki jakie mogą się przydać to np., 2x neofita, 3 wieśki + płotka, huf + jakiś krasnal, operator, aelirren.
Czyli kładę np. operatora, który robi mi 2 neofitów + płotkę, kładę dwa razy pod rząd neofitów i wyskakuje aelirren następnie zagrywam wieśki i mam na stole teoretycznie 12 jednostek o ile wcześniej przeciwnik ich od razu nie ubije ale o sile: 5, 2, 2, 3, 2, 2, 2, 2, 5, 3, 3, 3. Na ręce na ten zestaw potrzebuję jedynie 4 miejsca, do tego wziałbym Isengrima, więc mogę mieć jeszcze 5 kart buffujących (może 4 bo jeszcze róg dowócy). I teraz jaki do tego dowódca? Fil odpada bo 4 pkt to za mało, brouver zrobi też tylko 6pkt więc najlepszy wybór to Franka. Zagrywam róg dowódcy x2 i resztę z ręki co jest cholernie trudne do wykonania, musiałbym trafić na przeciwnika ze scoia co też tylko buffuje albo na duże jednostki potworów. Proszę o rady i sugestie co do mojego planu :). Udało się komuś to zaliczyć ?
 

Lexor

Forum veteran
A myslałeś nad Potworami? Hrabia, Goliat, może Dudu, wiedźmy, pochłaniacze, Jennik, róg, piana.

EDIT: Wymyśliłem takie coś, ale brakuje jednej "dziesiątki". :)

Dowódca: Duch Lasu

Karty w kolejności zagrywania:

1. Jennik
2. Oszluzg
3. Oszluzg
4. Kejran
5. Trollica
6. Gryf
7. Gryf
8. Yennefer z Vengerbergu + Duch Lasu
9. Hrabia
10. Goliat

Trzeba by było jakoś dobrać jedenastą kartę z boostem +6 (typu Jaskółka czy Grom)

EDIT 2: Poprawiona wersja - już powinno być 10 jednostek z siłą 10. ;)

Dowódca: Gernichora

Na początku zagrywamy Owoc, a potem karty w kolejności:

1. *Nekker
2. Utopiec (lub Wiwerna, Wodnica, Nekker Wojownik, Wilkołak Alfa, Barbegazi + Owoc 3, Oszluzg + Owoc 4)
3. Wiwerna (lub Wodnica, Nekker Wojownik, Wilkołak Alfa, Barbegazi + Owoc 3, Oszluzg + Owoc 4)
4. Nekker Wojownik (lub Wilkołak Alfa, Harpia Celaeno + Owoc 3, Kuchta + Owoc 3, Oszluzg + Owoc 4)
5. Trollica (lub Kejran + Owoc 4)
6. *Gryf + Owoc
7. *Gryf + Owoc
8. *Yennefer z Vengerbergu
9. *Hrabia (lub Goliat)
10. *Goliat (lub Hrabia)

W nawiasach podałem inne opcje, które też są możliwe (czasem w zależności od tego co było lub będzie zagrane).
Gwiazdkami oznaczyłem karty, których moim zdaniem nie da się tu zastąpić.

EDIT 3: Przykładowa talia:

 
Last edited:
Wow, extra dzięki, właśnie miałem nadzieję, że zainteresuję ogólnie kogoś tym tematem, brakuje mi kilku pkt nagród żeby odblokować Gernichore, bo na razie i tak skupiałem się na podstawowych dowódcach ale teraz priorytetem będzie właśnie ona w wydawaniu pkt. No i trzeba przyznać rację, że pokrzepienie odegra tutaj kluczową rolę.
 

Lexor

Forum veteran
@Jedmar0702: Ja sam jeszcze tego nie zrobiłem więc pomyślałem, że coś pokombinuję.
Daj znać jak to działa, ewentualnie możemy się umówić na wzajemnie zrobienie sobie tego kontraktu.
 
Top Bottom