Pomysł na nowy wątek w świecie CP

+
Cześć,
wczoraj przeszedłem jedną z misji w CP "Stróże bezprawia/I Fought the Law". Bardzo wciągnęła mnie tam misja, i pomyślałem, że jest to świetny wątek na osobny tytuł, duże DLC czy coś podobnego, nieco oderwanego od klasycznego wątku.

Gra oparta na śledztwach w Night City, dobry i zły glina, mafia, wpływy, korupcja. Może też ścieżki awansu, w zależności od strony albo równolegle, tj. w ramach oddziału policji i jako przekupiony glina w jednej z kilku frakcji/mafii/gangów.

Do tego może jakiś zespół, rozwój technologii, laboratorium kryminalistycznego, zaplecza, potem większe fundusze, więc lepsze fury, sprzęt, MaxTac itp.

Może również wątek tego, że nie wszystkie zgłoszenia trzeba ogarniać samemu, tylko wysyłamy partnera, oddział albo TAC, jeśli wybór jest zły to pojawiają się konsekwencje np. partner zostaje ranny lub ginie, a jeśli TAC był niepotrzebny, to nie mógł zareagować w innym miejscu i pojawiły się zamieszki itp.

Coś jak mieszkanka klasycznej akcji z CP, śledztw z odrobiną strategii i taktyki.

Tyle chciałem przekazać :)


Dziękuję i pozdrawiam
 
Top Bottom