Pomysły na nową nazwę dla Społeczności Graczy. I nie tylko :)

+
Społeczniak? :D Albo Społeczny Zakład Psychiatryczny ;D Lub też, bardziej wiedźmiński: Przystanek na Szlaku...
 
Jak będą dobre pomysły, to pozostałe możliwe, że też, żeby dostosować klimatycznie do Witchera :)
 
1. Karczma Nowy Narakort( albo Kudłacz, co kto lubi)2. Katedra Hostorii Najnowszej3. Konwent Magów4. Salon wizażu5. Miejsce, gdzie najtęższe umysłu wiedźmińskiego communoty wyteżają umysły i rozprawiają na przerózne tematy.coś pomyśle
 
1. Aen Hanse (może niezbyt intuicyjna, ale ładnie brzmi i oddaje klimat działu ;) )2. Wieża Jaskółki3. Wzgórze Sodden4. BPP 8)
 
:dead:Większość propozycji jest... Nieważne.Komuna Graczy, BPP, Passiflora - to moje typy. :pO, mam! Mam świetną nazwę! Społeczność Graczy!Co z nią nie tak? :pBtw, Akademia Sztuk Pięknych... Zęby bolą. :p
 
KlanLubiczwArwil said:
Czy ten skrót oznacza to, co pisze na jednym z plakatów w Wyzimie w grze odnośnie.... żołnierzy?Jeżeli tak, to nie przejdzie raczej^^
 
Nie w grze, pierwowzór był w sadze. Nie przejdzie? Szkoda, udatnie oddaje co trzeba. ;p
 
Iwona said:
Iwona said:
Czy ten skrót oznacza to, co pisze na jednym z plakatów w Wyzimie w grze odnośnie.... żołnierzy?Jeżeli tak, to nie przejdzie raczej^^
Niekoniecznie trzeba go rozwijać. Ci co czytali sagę, będą wiedzieli o co chodzi, a jednocześnie nie zgorszymy młodzieży ;)
 
Miejsce, Gdzie Się Spotykamy By Pogadać O Sprawach Mało Istotnych. W skrócie MGSSBPOMI, łatwiej będzie zapamiętać.Wiedźmińska TawernaKarczma U Moderatora
 
Top Bottom