Popełniłem misje na Marsa

+

Attachments

  • idea.jpg
    idea.jpg
    81.5 KB · Views: 42
  • 4.jpg
    4.jpg
    7.9 KB · Views: 43
  • 1.jpg
    1.jpg
    11 KB · Views: 48
  • 3.jpg
    3.jpg
    6.3 KB · Views: 38
Last edited:
Bardzo ciekawie to wygląda. :)
Ukradłeś mi komentarz!
Ale nieważne ;P
@Darth_Orzech - od czego by tu zacząć...? Najlepiej od początku. Śledzę ten temat od dłuższego czasu. Serdeczne gratulacje z okazji wyjazdu i wysokiego miejsca w klasyfikacji. Życzę Wam, aby to niezwykłe doświadczenie przełożyło się w wymiarze realnym na dalsze zaplanowane, tajemnicze i top secrect działania, jak i umowy dżentelmeńskie ;)
Z niecierpliwością czekam na dalsze aktualizacje :)
 

Attachments

  • 1_MARTIAN HAB.jpg
    1_MARTIAN HAB.jpg
    418.2 KB · Views: 34
  • 2_outPOST.jpg
    2_outPOST.jpg
    438.1 KB · Views: 38
  • 3_VE  outPOST.jpg
    3_VE outPOST.jpg
    211 KB · Views: 37
  • 4_EREM.jpg
    4_EREM.jpg
    432.7 KB · Views: 46
  • 5_VE EREM.jpg
    5_VE EREM.jpg
    334.8 KB · Views: 46
o tak! na fanpageu też dodałem. wyśmienite, a monolog Carla Sagana wręcz kultowy. Bardzo polecam wszystko to co Sagan kiedykolwiek nakręcił i powiedział. Jest też odpowiedzialny za książkę sc-fi znaczy Kontakt, która potem został zekranizowany z Jodie Foster... ale co tu dużo gadać - filmik filmik jest niesamowicie zajebisty - moim zdaniem bardzo inspiruje się książkami Kima Stanleya Robinsona :)
 
No gratulacje.
Tak przy okazji: chwila zadumy nad głębią internetów... pisze na forum jakiś orzech, do tego darth, aż tu nagle się okazuje, że doktorant, że ho ho. Jakie to smaczne :D
 
No gratulacje.
Tak przy okazji: chwila zadumy nad głębią internetów... pisze na forum jakiś orzech, do tego darth, aż tu nagle się okazuje, że doktorant, że ho ho. Jakie to smaczne :D

Pomyśl nad taka głębią internetów. Na forum jestem pod tym nickiem od 2005 roku znaczy wtedy jeszcze nie byłem ani kreatywnym wrocławianinem ani doktorantem :p Czyli miałem 16 lat i głowę pełną nadziei na lepsze jutro i wiedźmina 1 :p teraz mam lepsze dziś i wiedźmina 3. Proza życia
 
Top Bottom