Pora na kolejny Weekend Beczek Premium!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED
Pora na kolejny Weekend Beczek Premium!



Przez następne 72 godziny (do południa w poniedziałek 21 maja) w każdej beczce, którą otworzysz znajdziesz gwarantowaną kartę Premium!

Troll Sklep z chęcią pomoże w rozbijaniu beczek!
 
Last edited:
Rozbijałem z córką codziennie po 2, więc w beczkach stałem słabo, ale za to złotko wyszło 15 beczek - wpadła 1 złota premium, 2 srebrne premium i 1 srebrna zwykła :)
 

Guest 4136390

Guest
:facepalm:



Trzeba uważać i rozsądnie podejmować decyzje, bo po tym jak usłyszałem, że do HC nie będzie takiego weekendu to wszystko co mi zostało z beczek po ostatnim takim wydarzeniu otworzyłem kilka dni temu. Było tego z 50, bo tyle uzbierałem przez miesiąc grając Areny, no bo po co miałem trzymać, skoro do HC miało nie być takiego weekendu premium, a do tego czasu i tak trzeba będzie wszystko otworzyć, żeby dostać 100% zwrot. No trudno, moja strata. Brakuje mi 14 złotych kart, żeby mieć wszystkie możliwe karty premium dostępne w grze. Dobrze, że takie wydarzenia organizujecie, czy też związane z Areną, przynajmniej nie jest nudno.

To trzymam na HomeComing.
 
wojtek1111;n10949012 said:
Rozbijałem z córką codziennie po 2, więc w beczkach stałem słabo, ale za to złotko wyszło 15 beczek - wpadła 1 złota premium, 2 srebrne premium i 1 srebrna zwykła :)

Ja mam zakaz samemu rozbijania beczek też przez córkę, mam nadzieję, że sklep nie jest zagrozony przez homecoming =]
 
U mnie na 62 beczki 4 złote premium + jedna zwykła. Czyli złota karta raz na 15,5 beczki. W czasie poprzedniego eventu nie miałem do wyboru ani jednej złotej karty na 94 beczek! Zatem u mnie jest duży progres :)
 
PanSzarata;n10949213 said:
Brakuje mi 14 złotych kart, żeby mieć wszystkie możliwe karty premium dostępne w grze.

Niezły wynik. Jak duże środki poświęciłeś na pył/beczki? Czy może to sam grind?

PanSzarata;n10949213 said:
do tego czasu i tak trzeba będzie wszystko otworzyć, żeby dostać 100% zwrot

Nie trzeba będzie.

Alicja.;n10800241 said:
Wiedzcie, że projekt Homecoming nie wpłynie na stan Waszych kolekcji. Przez określony czas po jego zakończeniu, za każdą kartę, którą postanowicie zniszczyć, otrzymacie ilość zasobów (skrawków i pyłu meteorytowego) równą kosztowi stworzenia danej karty

Co oznacza, że palić za 100% będzie można już po zakończeniu HC. I to nie jest błąd w tłumaczeniu jakby co.

Lilayah;n10800231 said:
Don’t worry about your progress, once Homecoming is complete, for a limited time, you will have the ability to mill all of your cards for their full value.

Także mam nadzieję, że to nie okaże się picem na wodę i faktycznie, już po wypuszczeniu HC będę mógł to zjarać:

http://oi68.tinypic.com/9zwqia.jpg

(PanSzarata dopiero zauważyłem, że miałeś dużo lepszy drop :v)
I w sumie całą frakcję wiewiórek, nie wiem dlaczego do tej pory tego nie zrobiłem... :hmm:

ELFY DO PIACHU!
 

Guest 4136390

Guest
Ingen0000 Hej, gram w Gwinta od pierwszego dnia OBT. Od tamtego czasu do dzisiaj zainwestowałem około 1000 zł głównie na początku i coś tam podczas okresu świątecznego. Kiedyś jak Gwint był jedyną grą w którą grałem to wyciągałem dziennie ponad 400 złota i 50 pyłu. Resztę kart, skrawków oraz pyłu uzbierałem właśnie na takich wydarzeniach jak beczki premium czy tańsza transmutacja. Otwierałem po 200-300 beczek kupionych za złoto.

Co masz na myśli pisząc, że nie trzeba będzie otwierać beczek, żeby dostać zwrot 100% skrawków? Oczywiście nie jest to wymagane bo może komuś nie zależy na tym, ale jak beczek się nie otworzy do pewnie kilkudniowego zwrotu to później już nie dostanę pełnej wartości, więc jako osoba, która ma praktycznie pełną kolekcję trzymanie beczek jest nieopłacalne zwłaszcza, jak wcześniej napisałem, że do HC miało nie być weekendu premium.

Ok, źle się zrozumieliśmy, po prostu miałem na myśli to, że "do tego czasu ..." i tak wszystko otworzę, żeby spalić za pełną wartość to co mam jak dadzą taką możliwość, a nie to, że do HC można niszczyć.
 
Last edited by a moderator:
Albo Redzi zrobili coś z dropratem dla goldów albo uśmiechnęło się do mnie jakieś wiedźmińskie bóstwo, bo otworzyłem moje skromne 75 beczek które uzbierałem od ostatniego premium weekendu i dostałem 7 goldów i 18 silverów, wszystko premium :) Tak się tylko chwalę dla odmiany po 250 beczkach posuchy ostatnim razem.
 
PanSzarata;n10949414 said:
Ok, źle się zrozumieliśmy, po prostu miałem na myśli to, że "do tego czasu ..." i tak wszystko otworzę, żeby spalić za pełną wartość to co mam jak dadzą taką możliwość, a nie to, że do HC można niszczyć.

Ja trzymam, bo mam nadzieję, że z beczek, które teraz zbieram będę mógł wydropić nowe karty które wejdą razem z Homecomingiem :D :cebula:
 
Ingen0000;n10949456 said:
Ja trzymam, bo mam nadzieję, że z beczek, które teraz zbieram będę mógł wydropić nowe karty które wejdą razem z Homecomingiem :cebula:

Nie planujemy dodawania nowych kart wraz z wyjściem Homecomingu, skupiamy się raczej na reworku już istniejących. Pula kart, która znajduje się obecnie w grze stanowi zamkniętą pulę podstawową, kolejne karty, które będą wychodziły np. w ramach dodatków, będą wypadały z innych beczek.

Podsumowując: śmiało otwieraj beczki, bo nic więcej nie zyskasz ;)
 
Last edited:
Ingen0000;n10949456 said:
Ja trzymam, bo mam nadzieję, że z beczek, które teraz zbieram będę mógł wydropić nowe karty które wejdą razem z Homecomingiem :D :cebula:

Nie będzie nowych kart w tych beczkach, nowe karty będą w nowych beczkach. Obecne beczki mają drop tylko z podstawowych kart, które już są wszystkie.
 
Alicja. No to się popisałem. Gdybym wiedział, że tak się to skończy to w wakacje kupiłbym pył meteorytowy i stworzył armię Tiborów żeby refund dostać w skrawkach XD
Dzięki za info, mam nadzieję że wypadnie mi brakujący Tier 1 gold: Vernon niszczący kartę zasadzki :D
 
Alicja.;n10949483 said:
Nie planujemy dodawania nowych kart wraz z wyjściem Homecomingu, skupiamy się raczej na reworku już istniejących. Pula kart, która znajduje się obecnie w grze stanowi zamkniętą pulę podstawową, kolejne karty, które będą wychodziły np. w ramach dodatków, będą wypadały z innych beczek.

Podsumowując: śmiało otwieraj beczki, bo nic więcej nie zyskasz ;)

Taki system jest trochę beznadziejny. Ktoś kto zgromadzi wszystkie karty z podstawowego setu, a potem będzie dostawał takie beczki, np. z Areny będzie wszystkie karty mielił, a wystarczy nie dodawać nowych beczek, tylko zdefiniować poprzez osobne zakładki do otwierania beczek jakie karty maja być losowane.

Ingen0000;n10949393 said:
Także mam nadzieję, że to nie okaże się picem na wodę i faktycznie, już po wypuszczeniu HC będę mógł to zjarać:

Akurat REDzi powinni ogarnąć system palenia kart. Balans balansem a fakt, że ktoś może dowolna liczbę kart spalić za full wartość jest przegięciem. Holistycznie to wypacza sens zakupu beczek za realne pieniądze. Powinno być 80% refunda (jak ktoś się uprze to niech już będzie to 100%) ale tylko po 1 sztuce złotych, srebrnych i 3 brązowych kart które zostały zdobyte przed zmianami a nie już po nich kiedy każdy nowe właściwości tych kart znał.

I nie pisze tego mając ból 4 liter, bo mam wszystkie karty + 450 beczek do otwarcia, po prostu taki system doprowadza w dłuższej perspektywie do tego co napisałem wyżej - wypacza to zakup beczek za realne pieniądze i obniża stymulację graczy do regularnej gry. Gra może być jednocześnie bardzo hojna ale i wymagająca od gracza systematyczności.

Coraz bardziej widać, że REDzi chcą czerpać główne zyski z kampanii jednoosobowych - nw może taki model biznesowy im się opłaci, ja jako akcjonariusz i gracz uważam, że jest to trochę błędne podejście do tematu.
 
Last edited:
Ramalian;n10949567 said:
Taki system jest trochę beznadziejny. Ktoś kto zgromadzi wszystkie karty z podstawowego setu, a potem będzie dostawał takie beczki, np. z Areny będzie wszystkie karty mielił, a wystarczy nie dodawać nowych beczek, tylko zdefiniować poprzez osobne zakładki do otwierania beczek jakie karty maja być losowane.

Taki system funkcjonuje w większości gier karcianych, online i offline. Nadprogramowe karty dostarczają surowców do tworzenia kolejnych kart, z kolejnych dodatków - tu nic nie ulega zmianie.
 
Ramalian;n10949567 said:
po prostu taki system doprowadza w dłuższej perspektywie do tego co napisałem wyżej - wypacza to zakup beczek za realne pieniądze i obniża stymulację graczy do regularnej gry. Gra może być jednocześnie bardzo hojna ale i wymagająca od gracza systematyczności.

Poczekaj na cenę nowych beczek z dodatków może będzie podwójna albo potrójna, i tworzenie kart nowych kart ze skrawków może też wrosnąć o 200 albo 100% =]. Nic nie wiadomo jeszcze, na razie do podstawowe karty, dlatego tańsze mogą być, by szybciej je uzbierać.
 
Na 47 beczek 3 złote, nie najgorzej, jednak mogło być lepiej. Zobaczymy ile dozbieram do niedzieli, ale nie zapowiada się aby to była jakaś pokaźna liczba.
 
Alicja.;n10949573 said:
Taki system funkcjonuje w większości gier karcianych, online i offline. Nadprogramowe karty dostarczają surowców do tworzenia kolejnych kart, z kolejnych dodatków - tu nic nie ulega zmianie.

Mi chodziło konkretnie o beczki z podstawowego setu, z których w takim układzie nie będzie można bezpośrednio dostać nowej karty. Fakt mielenia powtórek jest oczywisty i nic do niego nie mam.
 
Last edited:
Top Bottom