Poradniki Cosplayowe - Ciri

+
Nadmienię tylko, że Redzi cichaczem aktualizowali plik z modelem. Dodali inne oświetlenie oraz medalion Kota na pasku:
 
Dla mnie Ciri jest idealna. Osoba, która stworzyła jej model jest geniuszem! Bardzo mi się podoba. Poza jednym małym "ale" - wspomniane kozaki na wysokich obcasach, jakoś tego nie kupuję. Cała reszta jest zachwycająca. Widać, iż to podróżowanie w czasie i przestrzeni dało jej popalić. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć więcej. Dawać mi tutaj luty ;)
 

Guest 3669645

Guest
Na nowych grafikach blizna wygląda jak na gameplay'u -Jak blizna, a nie różowa kreska. O wiele lepiej.

Pozostaje mi liczyć tylko na to że na nowych materiałach Yennefer również będzie się prezentować lepiej niż na trailerze ;)
 
Tak czy siak:
Lambert parsknął, odwrócił głowę. Eskel i Vesemir spojrzeli na Geralta, ale Geralt milczał. Patrzył w bok, bezustannie bawiąc się swym srebrnym wiedźmińskim medalionem, przedstawiającym głowę wilka z wyszczerzonymi kłami.
@Nars, zauważyłem, ale podejrzewałem że sam się zreflektujesz :p
 
Last edited:
Zedytowałem nie ten post co trzeba. :D

Tak, już dotarłem do tego cytatu i macie rację, jest srebrny. :D
 
Last edited:
Dlaczego Ciri ma medalion reprezentujący Szkołę Kota?? Coś mnie ominęło? Czy będzie jakieś dziwne zagmatwanie w fabule?
 
Dlaczego Ciri ma medalion reprezentujący Szkołę Kota?? Coś mnie ominęło? Czy będzie jakieś dziwne zagmatwanie w fabule?

Ciri obejrzała się, spojrzała na Yennefer, która, by nie upaść, oparła się obalustradę. Wyciągnęła odebrane Bonhartowi medaliony. Kota zawiesiła sobie na szyi, wilka dała Geraltowi.
:facepalm:
 
Top Bottom