Poradniki Cosplayowe - Geralt

+
Poradniki Cosplayowe - Geralt



“Długa, pionowa blizna przecinająca lewą stronę czoła i oko, wyginająca się w łuk na lewym policzku”.

Nadszedł czas na drugi z naszych Poradników Cosplayowych, tym razem prezentujący Geralta z Rivii we własnej osobie. Możecie go pobrać stąd.

Mamy nadzieję, że okaże się dla Was pomocny, szczególnie w przygotowaniu zgłoszeń na nasz Konkurs Cosplayowy. Kolejne poradniki wkrótce!
 
Czy Wy wybieliliście mu brodę?! Jesteście wspaniali!
Włosy wreszcie są białe, pomimo koloru szarego napisanego w poradniku.Good job CDPR!
PS.Czy tylko mi się wydaje, że nowa twarz Geralta kompletnie nie pasuje do tej fryzury?
 
Geralt już wcześniej obejrzany z każdej strony, więc teraz nie robi należytego wrażenia. I albo jego gęba na skutek częstego oglądania tak mi zobojętniała, albo wykazuje jedynie śladowe ilości charakteru. Niby na głównym renderze jeszcze coś ma w sobie, ale gdy patrzę na poglądowe, to zaczynam ziewać. I te policzki.
 

Guest 3669645

Guest
Geralt?! Przecież Geralta mogliśmy się już godzinami naoglądać z każdej strony.

Gdzie Yennefer ja się pytam


EDIT: "Hair color: Grey"
Czyli szare włosy już także na papierze, widzę :p
 
Last edited by a moderator:
nie rozumiem, jak to jest, ze na gameplayu (35min tym) wyglądał doskonale, a teraz jakoś srako. było coś grzebane? ta fryzura to domyślna w grze, czy będzie nią ta ze zdjęć reklamowych?


no i grey... no w dupę, ludzie, litości.
 
Był płacz o twarz że za gruby, no to REDzi jak widać zaczeli coś z nią grzebać, teraz wygląda jak opóźniony w rozwoju z deszczu pod gradobicie i burze. Mam nadzieje że nie zostawicie tak tej twarzy bo według mnie wygląda ona obecnie znacznie gorzej niż ta z E3, dziwnie jak cholera.

Render Geralta jest perfekcyjny, a w grze mi kompletnie nie odpowiada. Co ciekawe z Cirillą miałem na odwrót render mi się nie podobał tak jak in-game Ciri która jest genialna.
 
Last edited:
Nic nie majstrowali, w poradniku mamy inne światło(pada na geraltową twarz od przodu, a nie z góry) no i inną fryzurę. W W2 cintryjskie wahadło też od przodu wyglądało dziwnie.
 
Kurde. Geralt nie ma siwych jak stary dziad, tylko mlecznobiałe :/ Ale dobrze przynajmniej, bo tylko w opisie widnieje, że szare. W grze ma bielutkie (chyba, że to przez oświetlenie).
 
Mi się nie podoba kolorystyka pancerza... Na gameplayu i renderze te paski i gorset są nieco ciemniejsze, co daje dużo lepszy efekt. No chyba że to wina oświetlenia.
Twarz również na gameplyu wyglądała dużo lepiej. ale odnoszę wrażenie że to wina fryzury...
 
Nic nie majstrowali, w poradniku mamy inne światło(pada na geraltową twarz od przodu, a nie z góry) no i inną fryzurę. W W2 cintryjskie wahadło też od przodu wyglądało dziwnie.

Jak dla mnie majstrowali, wydłużyli mu trochę twarz i lekko wychudzili tak mi się wydaje. Tylko coś mi w niej nie pasuje, dziwnie wygląda teraz.
@shasiu możesz mieć racje i jest to wina fryzury która zresztą wygląda cieniutko przy tej pierwszej. Mam nadzieje że pozostaną przy tej fryzurze wcześniejszej a kucyka będzie ewentualnie można dodać u fryzjera.
 
Last edited:
Top Bottom