Poradniki Cosplayowe - Geralt

+
Zastanawiam się co jest trudnego w zrobieniu włosów 'białych jak mleko'. Może REDzi mają jakieś stare, skwaśniałe w lodówce i wzorowali się nie na tym mleku co trzeba? :blink:

@rybakus, w kwestii Ciri rozwiązanie jest znacznie prostsze. Pod koniec sagi pojawiły się jej siwe pasemka, a skoro do wydarzeń z gry mija jakieś sześć lat to mogła osiwieć całkiem ;)
 
Z takimi policzkami, to Geralt nadaje się bardziej do tego :p

 
Szybciej publikujcie te poradniki. Wykonanie kostiumu wymaga mnóstwo pracy, więc zwlekanie z publikacją grafik poglądowych zmniejsza szanse na powstanie tychże strojów. Nie czas na marketingowe gierki, ludzie chcą mieć czas na robotę. :(
Całą sobą się pod tym podpisuję. Zróbcie to dla nas i nie zwlekajcie, bo naprawdę wiele możemy stracić w ramach konkursu przez opieszałość. Dużo osób pewnie będzie chciało zrobić wszystko idealnie, a na to potrzeba mnóstwo czasu.
 
Całą sobą się pod tym podpisuję. Zróbcie to dla nas i nie zwlekajcie, bo naprawdę wiele możemy stracić w ramach konkursu przez opieszałość. Dużo osób pewnie będzie chciało zrobić wszystko idealnie, a na to potrzeba mnóstwo czasu.
@Marcin Momot
Kiedy można się spodziewać pozostałych poradników?
 
Może i tak. Pytanie tylko dlaczego Ciri może mieć białe, a Geralt nie

Jeśli prezentacje postaci w poradnikach odbyły się w tym samym świetle, to oboje mają białe, z tym że włosy Geralta wpadają w delikatny beż, a włosy Ciri mają srebrny poblask. Jednak oboje w poradnikach mają białe.

 
Eee... @Vojtas chce sobie zwyczajnie powzdychać do Janeczki. ;)

Sądzę, że "wdychać" to ON już ma do kogo i nie potrzebuje tutaj żadnej wirtualnej postaci :harhar: ...

Po prostu tak się "naśmiewam" i prowokuje jego ponaglanie RED'ów odnośnie nowych "materiałów okołogrowych". Jak to mówią - Omnia suo tempore*.

*tak wygooglałem to, nie znam łaciny...
 
Z profilu spoko, ale z przodu dalej Marlon Brando.
Mnie z kolei cieszy Cintryjskie Wahadło - bo najpierw z początku było mówione, że dostępny będzie w grze fryzjer, na wzór dodatku z W2, a na gamescomie, że "myślimy o tym" - wtf?
Co do włosów - zdaje się, że silnik źle reaguje na biel kudłów Geralta? Nie mam pewności, w każdym razie imo w BARDZO białych włosach wyglądałby nienaturalnie (wiem, że takie jest założenie) - i takie mody do W2 wybielające włosie nie trafiały w moje gusta. Reasumując - mnie się kolor podoba.
 
Ale co szkodzi przynajmniej udawać, że ma białe i napisać to w poradniku? W końcu mówili na niego "białowłosy" "Biały Wilk", a nie "Szary Wilk" (poza jednym mięśniakiem we Flotsam :D).
 
Z profilu spoko, ale z przodu dalej Marlon Brando.
Nie mam pewności, w każdym razie imo w BARDZO białych włosach wyglądałby nienaturalnie (wiem, że takie jest założenie) - i takie mody do W2 wybielające włosie nie trafiały w moje gusta. Reasumując - mnie się kolor podoba.
Właśnie o to chodzi, że ma wyglądać nienaturalnie. Przecież Geralt jest mutantem. Moim zdaniem im bielsze włosy tym lepiej.
Co to kształtu twarzy, to niestety bardzo nie podobają mi się jego policzki. Wygląda przez to dla mnie okropnie. Najlepiej widać to na zdjęciu C.
 
Patrzcie go, jaki niecierpliwy.
Za Yennefer chcesz się przebrać? ;)...
Chcę zobaczyć Yennefer w żywej formie. Do tego potrzebne są jednak materiały źródłowe. One wszystkie powinny zostać udostępnione najpóźniej drugiego dnia po rozpoczęciu konkursu.
 
Top Bottom