Poradniki Cosplayowe - Yennefer

+
Coś w ten deseń. Ja zawsze sobie wyobrażałem, że wiek Yen (fakt, że wydawała się starsza w zestawieniu z uzdrowicielką) można było wywnioskować, ze spojrzenia, mowy ciała i braku właściwej dla Merigold naiwności. Absolutnie nie na podstawie wyglądu zewnętrznego.

Mam dokładnie takie same odczucia.
Co do wyglądu Yen, nigdy nie narzekałem na wygląd modelu w SoD, jak dla mnie był naprawdę dobry i dobrze oddawał charakter Yen, jakoś bardzo mocno nie przeszkadzał mi nawet przekłamany kolor włosów. Za to wygląd zaprezentowany w poradniku, no cóż, dla mnie jest całkiem nie do przyjęcia :(

@Marcin Momot Czemuż, ach, czemuż trzymacie swoich fanów w takiej niepewności i nie napiszecie po prostu, że od czasu poradnika wygląd Yen zmienił się w ten z SoD? I że w grze znajdą się jednak gnomy i kościany poker? :p
 
Może zacznę od tego co mi się podoba. Otóż bardzo fajny jest strój, zarówno podróżny, jak i suknia. Niestety podzielam opinie większości osób na forum, że twarz Yennefer w tym poradniku cosplayowym jest po prostu beznadziejna, bez wyrazu, bez żadnego charakteru, nieładna, pospolita. To juz zdecydowanie wole Grażynę Wolszczak :p. Serio się zawiodłem, nie mniej mam nadzieję, że coś jeszcze poprawią. Choć tak jak patrzę, to wszystkie te postaci z poradników cosplayowych nie prezentują się najlepiej... Nawet Geralt, którego już tyle razy widzieliśmy.

Moja idealna Yen to z tego szkicu: http://th01.deviantart.net/fs22/300W/f/2008/024/4/e/Yennefer_by_Nauzykaja.jpg Trochę dzika, drapieżna, a przy tym mocno zmysłowa i wrażliwa. No i potężna, nie zapominajmy, że Yen była potężna.
 
Już przewiduję, że wąsy Jaskra będą tematem numer jeden w poradniku cosplayowym tegoż.
Imo wąsik jest w porządku. Dodaje mu charakteru żigolaka i takiego taniego Alehandro xD i wpasowuje też w opis Geralta.

Jesteś cynik, świntuch, kurwiarz i kłamca
 
Last edited:
Mi się nie o wąsik w sumie nawet rozchodzi, ale o kluchy w buzi :D



So much elven.
 
Last edited:
Ja to się zastanawiam cóż to za niebiański wikt, na którym pędzono naszych bohaterów, że się tak upaśli na krągłe kluseczki :D
 
Jaskier też? Litości... wcześniej uważałem że gadanie o amerykanizacji Wiedźmina to głupota, ale chyba jednak coś w tym jest :blink:

 
Ale w planszówce wygląda dobrze, nawet ma oczy niebieskie, więc może to jakiś inny bard?
 

Guest 3669645

Guest
Widać w Nilfgaardzie dają dobrze jeść. Stąd Yen tak się spasła w buźce. A Geralt... No cóż, po powrocie do Kaer Morhen trzeba było w końcu zjeść to mięso z Przerazy, żeby się nie zmarnowało.

Geralt o Jaskrze
A to nie czasem słowa Dijkstry?
 
Last edited by a moderator:
Mi wąsaty wygląd trubadura odpowiada! :)
Geralt o Jaskrze:
Masz lat prawie 40, wyglądasz na niecałe 30, myślisz, że masz niespełna 20, a zachowujesz się jakbyś miał 10.
Jaskier ma swoje lata i choćby nie wiem jak młodo się czuł, czasu się nie oszuka. Ten nieco "chropowaty" i z lekka zapijaczony wygląd moim skromnym zdaniem nieźle oddaje postać kumpla wiedźmaka!

Za to poliki napchane kluchami już takie fajne nie są.

Edit:
@adventus Cóż, nie dam sobie nic obciąć za to, że to był Geralt, przyznam, ze nie chciało mi się dokładnie sprawdzać :p
 
Last edited:
Top Bottom