Poradniki Cosplayowe - Yennefer

+
CDP RED pls


meh, wole REDową wersje z SOD. Wszystkie te przeróbki z trailerowej wersji wyglądają sztucznie jak cholera że aż śmiech bierze. Wystarczyło włosy poprawić na czarne i byłaby świetna Yen a dostaliśmy lalke barby :D
 
Last edited:
@sneky akurat powyższe jest świetnie wykonane.
Cytując klasyka - można pomylić z prawdziwością.

Co nie zmienia faktu, że mi się SoD i tak bardziej podoba.
 
Nie znam się na grafice komputerowej, ale myślę że przemodelowanie twarzy jednej bohaterki nie zajmuje aż tak dużo czasu. Zwłaszcza, że jest się na czym wzorować (trailer SoD). Albo po prostu wczytają ten poprzedni model z trailera i gotowe.

Niby nie powinno zająć to wiele czasu, ale skoro po trzech latach produkcji Yennefer wygląda jak wygląda, to tych kilka miesięcy nie wydaje się wiele. Gruntownie przemodelować twarz pewno można bardzo szybko. Pytanie czy da się to zrobić szybko i dobrze? No i czy nie kolidowałby taki przebudowany model w jakiś sposób z mimiką?

Tylko tu nachodzi mnie myśl -Skoro mają do dyspozycji ten lepszy model ze zwiastuna to dlaczego go nie wybrali? Przecież nikt o zdrowych zmysłach nie zdecydował by się na to co widnieje w poradniku.

Dobre pytanie, sam je sobie zadaję. Przecież nie przedstawia się fanom postaci prezentując dawno nieaktualny i w dodatku tak paskudny model.

Dlatego jedyne sensowne wyjaśnienie jest takie, że ta poradnikowa Yen to starsza wersja, a ta z SoD nowsza.

Dopóki nie dostaniemy potwierdzenia, że tak faktycznie jest to jest, to jest to myślenie życzeniowe, niestety.

Ja naprawdę chcę by W3 był świetny czy nawet przełomowy, doceniam pracę wszystkim ludzi odpowiedzialnych za grę, ale sprzeczne informacje oraz brak odpowiedzi na niektóre z pytań chwieją moją wiarą, którą REDzi zbudowali na W1 i W2.

Ano. Sprzeczne informacje odnośnie np. możliwości wyboru kamery, rewolucyjne zmiany w alchemii, kości, Yen itd.

Moja wiara została poddana próbie jeszcze na etapie W2, gdzie okazało się, że nie wszystko musi się udać, a rewolucyjne pomysły niekoniecznie są dobre. Nadal pokładam w CDP RED wielkie nadzieje, ale nie wychodzę z założenia, że na pewno będzie super. Bo różnie przecież może wyjść, mimo najlepszych chęci i starań ze strony ekipy, bo że chęci mają jak najlepsze i robią, co w ich mocy, aby zapewnić nam świetną grę w to akurat nie wątpię.

Ja bym narzekała. Eva jest cholernie atrakcyjną kobietą, ale zupełnie mi nie leży w roli Yen. A na tej fotce wygląda, jak Mroczna_Bohaterka z horrorru/filmu fantasy klasy ziet. Może przez tę minę, nie wiem. Ale jestem na nie.

Jeśli miałbym wybierać między Eve, a tym co w poradniku widać bez wahania stawiam na Eve, bo choć nie jest to Yen zgodna z tym, jak ją sobie wizualizowałem, to na głowę bije wszelkie fanowskie wariacje (Yen w wydaniu JustArnora nie leży mi bodaj najbardziej), a już ponad wszelką wątpliwość to, co mamy w poradniku. Co nie znaczy, że byłoby to rozwiązanie idealne, bardziej wybór mniejszego zła.

CDP RED pls

O w pytę! Cofam słowa jakobym nie widział fajnej fanowskiej alternatywy, bo właśnie zobaczyłem.
I to imo lepszą od oryginału z SoD (cera usta, brwi).
 
Bez urazy, ale ta przeróbka wygląda jakby Yennefer miała na twarzy, tak w przybliżeniu, pół kilograma tapety. Nie wiem w jakich okolicach się określa taki wygląd jako naturalny, być może pod klubami nocnymi.
Ale powiem wam, że im dłużej patrzę na wersję poradnikową, tym bardziej obojętna mi się staje, czyli próg bólu się obniża. Dobrze, że jeszcze w pamięci mam ten myślowy krzyk WHAT!?, który wydał z siebie mój skołatany umysł przy pierwszym kontakcie. Prawdopodobnie ten sam proces zachodzi u redów. Za długo obcują z podobnymi zachwianiami estetyki i już im się stępiła wrażliwość.
 
Last edited:
Bez urazy, ale ta przeróbka wygląda jakby Yennefer miała na twarzy, tak w przybliżeniu, pół kilograma tapety. Nie wiem w jakich okolicach się określa taki wygląd jako naturalny, być może pod klubami nocnymi.
Ale powiem wam, że im dłużej patrzę na wersję poradnikową, tym bardziej obojętna mi się staje, czyli próg bólu się obniża. Dobrze, że jeszcze w pamięci mam ten myślowy krzyk WHAT!?, który wydał z siebie mój skołatany umysł przy pierwszym kontakcie. Prawdopodobnie ten sam proces zachodzi u redów. Za długo obcują z podobnymi zachwianiami estetyki i już im się stępiła wrażliwość.
Tylko kto powiedział że Yennefer się brzydzi kosmetyków i chodzi bez makijażu? :p Ja tam widzę tylko pomalowane oczy i poliki. Reszta jest nieruszona.
 

Guest 3669645

Guest
Oj tam oj tam. Wrażenie "pół kilo tapety" ma się zawsze gdy w ruch idzie Photoshop. Taki skutek uboczny. A tak poza tym -Świetna przeróbka, taką Yen chętnie bym w grze zobaczył, oczywiście w nieco "naturalniejszej" wersji ;)

REDzi, patrzta i uczta się. Nie serwujcie nam bezpłciowej laski po lobotomii.
 
Last edited by a moderator:
No i mamy kolejną wersję. Co najmniej interesującą.
Powtórzę to raz jeszcze, super kreatywny ten inter.

Co by nie mówić o jakości tych przeróbek, to i tak właściwie każdy fanowski wariant odpowiada mi bardziej niż to, co zaprezentowało nam CDP RED .
Smutne.

Zgadzam się ! Taka Yen jest znacznie bardziej wyrazista i jak już wybierać mniejsze zło to tą fanowską wersję przygarnę z otwartymi ramionami ;)
 

Guest 3669645

Guest
Jest na pewno lepsza niż oryginał, ale nie oszukujmy się -Modyfikacje poczynione na Yen z poradnika same w sobie zawsze będą i tak średnie :p Z takim materiałem źródłowym to trudno coś sensownego sklecić...
 
Last edited by a moderator:
No i mamy kolejną wersję. Co najmniej interesującą.
Powtórzę to raz jeszcze, super kreatywny ten inter.

Co by nie mówić o jakości tych przeróbek, to i tak właściwie każdy fanowski wariant odpowiada mi bardziej niż to, co zaprezentowało nam CDP RED .
Smutne.
Emo Yennefer, niefajna :|
 
Rzeczywiście niesamowite, że każda fanowska przeróbka jest lepsza od tego co nam zaprezentowali w poradniku. Lepsze, gorsze, ale i tak o niebo lepsze. Można by wybrać kilka najciekawszych prac fanów i zrobić ankietę. Może REDom jakoś by to pomogło.
 
Dalej nie rozumiem dlaczego do poradników wrzucane są stare wersje (niedokończone?) postaci. Tak samo jak nie rozumiem czemu poradniki są wrzucane raz na parę tygodni. Dziwna polityka firmy, oj dziwna, bo nie uwierzę że przygotowanie 2-3 screenów na poradnik wraz z krótkim opisem najważniejszych cech wyglądu zajmuje kilka miesięcy przez co musieli zacząć już dawno (stąd nieaktualne modele) i wciąż nie wszystko jest gotowe.
 
Yen z miecza przeznaczenia była bardzo dobra i raczej w tym kierunku powinni Redzi podążać nadal też nie mamy potwierdzenia czy ta Yen z miecza jest najnowsza a nie ukrywam , że taka informacja by się przydała
 
Bo nie mieli nikogo od robienia screenów. Dopiero niedawno zatrudnili specjalną osobę, wykwalifikowaną w tymże zakresie i dlatego im to tyle zajmuje.
 
Pamiętam, ale i tak wydaje mi się to mocno naciągane (szczególnie w kontekście korzystania z przestarzałych materiałów). Cały szum rozchodzi się nie o różnice w indywidualnych wizjach postaci tylko właśnie wykorzystanie gorszych/starszych materiałów, bo zarówno Yennefer jak i Geralt na ostatnim zwiastunie wyglądali świetnie.
 
Zgadzam się z tym , że Geralt i Yen na zwiastunach wyglądają świetnie to też fotki na poradnikach są zastanawiające bo są po prostu złe dlaczego ktoś wrzuca podobno starsze fotki ? mam nadzieje , że ta osoba podobno nowa , którą zatrudnili pokaże nam niebawem taką Yen jaka jest obecnie
 
Sami chwalą się tym, że słuchają swoich fanów, wiec powinni się cieszyć, że im tak bardzo pomagamy ! ;P
 
Top Bottom