Poradniki Cosplayowe - Yennefer

+
Poradniki Cosplayowe - Yennefer



Choć bywa zmienną, w przypadku Yennefer dwie rzeczy zawsze pozostają takie same: czarno-białe stroje oraz otaczająca ją woń bzu i agrestu.

W naszej serii Poradników Cosplayowych nadszedł czas na czarodziejkę z Vengerbergu! Zachęcamy do pobierania najnowszego poradnika stąd, a także do wysyłania zgłoszeń w trwającym cały czas Konkursie Cosplayowym.
 

Guest 2686910

Guest
rany boskie, jest wręcz szpetna! co się stało z tymi twarzami? :v

coś jest poważnie nie tak
Chyba z Twoim gustem. Śliczna jest, dużo lepsza niż w trailerze.
 
Last edited by a moderator:
@mikomakjenkins Tym razem ja się nie zgodzę.
Wygląda... Co najmniej dziwnie.

Powinna wyglądać bliżej tego, co jest na concept arcie. Tymczasem ma pulchną twarz, która z wyrazu wygląda, jakby miała się rozpłakać.
WTF? Tak liczyłem na drapieżnie piękną Yen :< Triss wygrywa w przedbiegach.
 
Last edited:
Według mnie jest dobrze, choć mogłoby być lepiej. Na pewno znów będą, jak przy Geralcie, zdania o mało charakterystycznej twarzy, czy wyrazie twarzy. Kolor włosów jest nareszcie taki, jak być powinien, tylko nie wiem co się z nimi na czubku głowy stało. Skóra jej się błyszczy, jak w grach o Asasynach, za co pewnie odpowiada nVidia, ale tam to przebolałem, to i tutaj mi zapewne nie będzie przeszkadzać. Generalnie jest lepiej, ale zobaczymy jeszcze jak się w ruchu będzie prezentować, mimika w W3 jest świetna i działa cuda.

Aha, jeszcze jedno, może wygląda jednak trochę zbyt delikatnie, w SoD miała lekko bardziej drapieżny wyraz twarzy, chociaż zapewne to zasługa mimiki.
 
Za pulchna na twarzy. Poza tym wersja z trailera mnie się bardziej podoba, ale były narzekania więc pewnie zaczeli grzebać i zgrzebali, podobnie zresztą z Geraltem. :/

@robert70r ok to za mało jeżeli chodzi o tak ważną postać, musi być znacznie lepsza niż ok. Mnie obecna twarz Yen zdecydowanie nie zadowala, już wersja z trailera miała znacznie więcej charakteru, teraz wygląda jak słodziutka, grzeczna niewinna dziewczynka, bleehhh.....

Co nie zmienia faktu że cała reszta mi się podoba włosy i kostium świetne, ale twarz, proszę REDZI nadajcie jej charakteru bo żal patrzeć :(
 
Last edited:

Guest 2686910

Guest
Co nie zmienia faktu że cała reszta mi się podoba włosy i kostium świetne, ale twarz, proszę REDZI nadajcie jej charakteru bo żal patrzeć :(
De gustibus non est disputandum, więc na temat tego, czy ładna, czy za pulchna dyskutować nie będę. Ale czy nie dałoby się nadać tego charakteru przy pomocy mimiki i (zwłaszcza) mowy ciała? Bo dla mnie charakter to nie tylko rysy twarzy, to raczej suma zachowań postaci.
 
Last edited by a moderator:
Neutralna mina sprawia, że Yen wydaje się słodziutką i grzeczną dziewczynką. Wystarczy, że pokażą ją z bardziej zadziorną miną i wszystkie wątpliwości znikną. Dodatkowo oświetlenie tak jak w przypadku Geralta robi swoje spłaszczając fakturę twarzy. Moim zdaniem to ta sama Yen jak z trailera.
 

Tares

Forum veteran
Wygląda bardzo dobrze. Dubbing oraz mimika dopełnią całość już w trakcie rozgrywki. Czekam z niecierpliwością.

Nie powala na kolana ze względu na sposób prezentacji (screeny z edytora wrzucone do .pdf ;))
 
Nie opowiadajcie głupot że wygląda lepiej niż poprzednio.View attachment 5850 View attachment 5851 Teraz jest tak samo pulchna na twarzy jak Geralt i przynajmniej 5 lat młodsza niż poprzednio. Już na tym zwiastunie wyglądała na młodszą od Triss, a teraz wygląda jak rówieśniczka Ciri. Tak wiem że to czarodziejki i wyglądały młodo ale no sorry.
 

Attachments

  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    60.6 KB · Views: 53
  • Bez ty.jpg
    Bez ty.jpg
    47.3 KB · Views: 57
Sorry ale wygląda paskudnie... Co wyście jej zrobili? Na trajlerze była świetna (WYSTARCZYŁO KOLOR WŁOSÓW TYLKO ZMIENIĆ), ale znowu widzę że świetny pomysł komuś przyszedł do głowy i wyszła... Niniejszym meham i wybieram rudzielca...

A właśnie, zapomniałem, ODDAJCIE POKERA
 
Last edited:
Powiem krótko, wygląda okropnie. Ale ten screen jest chyba z wcześniejszej wersji, bo grafika jest gorsza niż na trailerze.
 
Przyjrzałem się, zoomowałem, porównywałem. Jest źle.
Jej twarz jest okrągła i pulchna, szczególnie w okolicy ust dziwnie to wygląda - i to nie jest kwestia opinii.
 
Trzeba przyznać ze "Yennefer z trailera" wygladala prawie idealnie w mojej opinii na tych obrazkach wyglada wrecz okropnie powiedzialbym ze jak lalka barbie xD Mam nadzieje ze to nie jest jej finalny wyglad bo to znacznie popsuje jej wizerunek.
 
Aha, jedna taka mała uwaga jeszcze, jest za mało blada, myślę, że skoro przez 95 lat się nie opaliła, to przez 7 też tego nie uczyni.

Kurczę, im dłużej patrzę, tym mniej mnie przekonuje.
 
Top Bottom